Analistët shkrihen së qeshuri me deklaratën e Bashës, se do të "luftojë deri në fund" pas humbjes

  προβολές 174,601

Ylli Rakipi. Të Paekspozuarit

Πριν 18 ημέρες

Emisioni i plotë: grdron.info/auto/mNiQnMmck7HRmqk/b-nteo.html
#tepaekspozuarit #mcntv #yllirakipi #arjancurri #arturzheji #edvinkulluri #lulzimbasha #partiademokratike

Σχόλια
Constantine The Great
Constantine The Great Πριν ώρα
Me lot kam qeshur , na shkrite! 🤣🤣
ARJAN DELAJ
ARJAN DELAJ Πριν ημέρα
Luli po te ish I zgjuar te jap doreheqje do jet me i nderuar
Edison Dashi
Edison Dashi Πριν 2 ημέρες
Humbja e PD eshte e veshtir per tu pertypur...
yea yes
yea yes Πριν 4 ημέρες
Analista analfabeta te shirun te serbia e rusia
Priam Reci
Priam Reci Πριν 5 ημέρες
O curri je msu me arjan carin ti .ktu dukesh qe je funderrin shemtir .je i vetmi qe prej teje nuk e shof mo as zone e lir.nuk e di pse te ftojn ty ne televisione
Miside Koraqi
Miside Koraqi Πριν 7 ημέρες
Humor i mrekullushmë edhe une kam qesh me lotë 😂😂😂🥰👍
Djaliigang
Djaliigang Πριν 7 ημέρες
O sa kam qesh ropt e shpis
Durim Xhameta
Durim Xhameta Πριν 8 ημέρες
Lere se è kupton curri se ka studiare aristotelin dhe ylli rakipi qe ishte ne selin e pd Kure u vra azem hajdari mbeturina te kater
Aldo
Aldo Πριν 8 ημέρες
Do ja bejne zao ik keshtu si e kane nisur.😭😭😂😂😂🤣🤣. Qe tani vetem kumbengulja e Bashes per te ndenjur kryetar partie ben qe 70% e popullit te mis e preferoje.
Saimo
Saimo Πριν 8 ημέρες
Jane momente aq te bukura kur spontaliteti shoqerohet me te qeshura te sinqerta. Ja e beri basha diçka te mire ,te pakten qeshem me lot🤣
André Cela
André Cela Πριν 8 ημέρες
O ylli na vdiqe re ku te shkoje jepeni espulsion jashte europes
Zybi Guri
Zybi Guri Πριν 8 ημέρες
Do ja terezizim prap a te keqen halla.vij e une te ndihmoj🤣🤣
Mim Tirona
Mim Tirona Πριν 8 ημέρες
Jeni ju shkerdhatat gazetaret qe para zgjedhjeve benit si buçe rrugesh per fitoren e Lul garroqes e tani pa pike turpi qeshni me idolin tuaj. O kellira uji kembesh sa të ndyre jini!
Lulzim Rexhepi
Lulzim Rexhepi Πριν 9 ημέρες
Kombi ndodhet ne nje kohe tragjike me politikane burracake te blere ky moment ne studio tregon alternativen e dobet dhe pa vizion
Osumi Osumi
Osumi Osumi Πριν 9 ημέρες
Shume e drente.!!! Ka luftuar dhe tre here me pare qe nga REPUBLIKA E RE .!! FITORJA PO I TROKIT NE DERE .!!!!
GD Kaci
GD Kaci Πριν 10 ημέρες
Kjo luftë do jetë shumë e përgjakshme
Sure Kukli
Sure Kukli Πριν 10 ημέρες
Filloi lufta me cfurqe basha hanxharin meta kosoren kurse EDI RAMA T ANKUN kush do fitoj Kam qeshur me lot
Edmonda Zhupa
Edmonda Zhupa Πριν 10 ημέρες
Shyqyr që qeshëm njëhere me lot !
Luan Kadili
Luan Kadili Πριν 10 ημέρες
Tani fillo lufta 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Michalis Natsis
Michalis Natsis Πριν 11 ημέρες
hollanda mullinjte me ere i ka. lufta mbaroi ,dhe basha se kuptoi.
AL
AL Πριν 11 ημέρες
Po sa u zgjua Basha prej vêrteti tani tani fillon lufta mbahuni trima 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ems G63
Ems G63 Πριν 11 ημέρες
Lul kurr mos ti pafshim syt e pidh burr 😂👍
Alikaj Shezai
Alikaj Shezai Πριν 12 ημέρες
🤣 😂😂😂😂😂 gallata qe ka me këte lule u shkrin me te qeshur gazetaret del likia thot merni sfurqet del basha thot fillon lufta ka gallata me keta pz
Albanian Ger
Albanian Ger Πριν 12 ημέρες
Sikur ta kishte drejtuar PD. Luli do te fitonte. Por Praktikisht PD. eshte duke e Keqperdorur Salihu. Basha Thjesht eshte Autoparlant i Salihut, gje per te cilin Humbi 3 her Radhazi!
arben carcani
arben carcani Πριν 12 ημέρες
e sajta luft eshtē ??
Natassa Pietri
Natassa Pietri Πριν 12 ημέρες
O zot me lot kot qe e nderpren se u shkriva duke qesh
Haide Dhuli
Haide Dhuli Πριν 12 ημέρες
Nuk ka cmim per kete moment!!!! Mos vdekshi o Zot!
Nicos Berletti
Nicos Berletti Πριν 12 ημέρες
Bravo Basha mos hek dore nga PD se pse do japesh Rames mandate deri vdekje natyrale
Shpetim Cokaj
Shpetim Cokaj Πριν 12 ημέρες
Tani luften ai e ka me demokratet qe te mos e heqin nga kryesia.
ceerw buty
ceerw buty Πριν 12 ημέρες
Minutat e para ishin me te mirat e viteve te fundit po qeshni o burra sw per te qeshur dhe qar njekohesisht. Por une qesha me lot😂
melgibson1970
melgibson1970 Πριν 12 ημέρες
Qeshni ju qeshni, do ju q... het nëna edhe juve, nuk e keni larg, edi do ua fusë më keq se enver hoxha
Naim Kica
Naim Kica Πριν 12 ημέρες
Haha skan faj aspak 😂
Lorenz Tusha
Lorenz Tusha Πριν 13 ημέρες
Hahahahahahha... E madheeeeee.... Ahahahahhahaa
bcvbb hyui
bcvbb hyui Πριν 13 ημέρες
Ai u sforcua aq shume per ta thene, lufta vazhdon! 🤣🤣 sa dhe xhelal meziu nuk e besoj.🤣🤣🤣
ceerw buty
ceerw buty Πριν 12 ημέρες
E lezetshme kjo
Alketa Keta
Alketa Keta Πριν 13 ημέρες
tipike ironi greke e currit
mentor tola
mentor tola Πριν 13 ημέρες
Na vdiqet se qeshuri ,
Jc Cubaaa
Jc Cubaaa Πριν 13 ημέρες
Nuk e kam ndjek me pare por lot 🤣🤣🤣🤣
brave forever
brave forever Πριν 13 ημέρες
Po qa lufte mor ata jan bashke bejn gam gam ne tv per opinion
bcvbb hyui
bcvbb hyui Πριν 13 ημέρες
😂😂😂😂😂😂 esht ber vertet per gallat me lot 😂😂😂😂 fillon lufta 😂😂😂😂
Bledialroed PSN
Bledialroed PSN Πριν 13 ημέρες
Me lot kam qesh edhe un , skan faj analistat basha ka 8 vjet meme (meme shabllon pa modifikim fare)
Hekuran Ajdini
Hekuran Ajdini Πριν 13 ημέρες
Lufta me mullinjt e ERES.
Loni Betoni
Loni Betoni Πριν 13 ημέρες
Tani fillon lufta hahahahaha
George Milano
George Milano Πριν 13 ημέρες
Ate qe skishte parti rugacesh ti dilte para e hoqen qafe esht mallkimi i sokol olldashit qe e con partin demokratike nga disfata ne disfat po te ishte i ndjeri sokol ne krye as nje shqiptar nuk e shiste voten po do shkonte ta hidhte masivisht pa frik per shpres
Shpetim Muci
Shpetim Muci Πριν 13 ημέρες
Duke qeshur unë po ju shkruaj, PD e drejton SALI BERISHA sa për Luli dilte sa për tu dukur në popull qe te mësonin demokratët që lidership që është Luli. POR nga brenda është dhe do të jetë sali Berisha deri në vdekje PD nuk ja lëshon njeri tjetër. KETRADHE mundet që lidership do jete GRIDA DUME SA PËR NUMËR.
Vladimir Lleshi
Vladimir Lleshi Πριν 13 ημέρες
Aedini se hajdutet jeni qe qeshni me voten e popullit legenat qeshin kot
Hamide Hoxha
Hamide Hoxha Πριν 13 ημέρες
Ca' lufte don luli sesht i zoti as per luft as per paqe.qeshni ju qeshni .ju qesht zemra.
Marius Hoxha
Marius Hoxha Πριν 14 ημέρες
Tallni ........ se vuan populli beni qef edhe pak koh se do tju viij fundi edhe juve jeni gazetar legna te gjith
SKENDERBEGAS ILIRIUS
SKENDERBEGAS ILIRIUS Πριν 14 ημέρες
🤣🤣🤣🤣👍
M. N.
M. N. Πριν 14 ημέρες
E lezetshme kjo
Akeljan Zeneli
Akeljan Zeneli Πριν 14 ημέρες
loteeeee 😂😂😂😂😂😂
Lulja Ime
Lulja Ime Πριν 14 ημέρες
👏👏👏🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣..le te mari luli & grida nje fije bari e te luftojn me vehten pd ka marr fund eshte bere tamam estrade
acdc111ify
acdc111ify Πριν 14 ημέρες
"Te shpjegoi un tani" OMG. Thats fucken funny.
Tonipatos Ferataj
Tonipatos Ferataj Πριν 14 ημέρες
😂😂😂😂😂😂 esht ber vertet per gallat me lot 😂😂😂😂 fillon lufta 😂😂😂😂
Ardi A
Ardi A Πριν 14 ημέρες
Emisioni me real dhe me i lezetshem ne Shqiperi…..dhe flm qe na bete te qeshim :)
qopoy dnon
qopoy dnon Πριν 14 ημέρες
Minutat e para ishin me te mirat e viteve te fundit po qeshni o burra sw per te qeshur dhe qar njekohesisht. Por une qesha me lot😂
Shpetim Muci
Shpetim Muci Πριν 13 ημέρες
Dnon edhe unë qesha por ti paske qeshur me shume sepse na paske XJERRE atë gjoks të madh që paske ti moj vajze. Ste kuptoj moj vajze nuk xirret gjoksi në fotografi. Sepse o xjerr vetëm kokën e fityren. O mos xirr as një diçka. Sepse, ti pas mendonit tënd ri po na thua me shikoni mua cfar gjoks ka unë. Ke gabuar për më dimin tim moj vajze. Të kërkoj dhe falje po varet cfar përgjigje do me kthesh mua.
Ballist 96
Ballist 96 Πριν 14 ημέρες
Kryetari i opozites po qeshin te gjithe me ty o lulush largohu oj katastrof natyrore
Rudi Mali
Rudi Mali Πριν 14 ημέρες
Pse se ftove Tos Nanon mo
Rudi Mali
Rudi Mali Πριν 14 ημέρες
U dhjet duke qeshur
Kacurri Linza
Kacurri Linza Πριν 14 ημέρες
PD ESHTE DUKE U PASTRUAR NGA BUROKRATE QE PRSININ ME LUG NE BREZ.SHUME MIRE QE PO NDODHE KJO SEPSE PD DO DEMOKTRATIZOHET
Kacurri Linza
Kacurri Linza Πριν 14 ημέρες
@qopoy dnon BRAVO
qopoy dnon
qopoy dnon Πριν 14 ημέρες
Oh zot.... sa kam qesh..... me lot...
Kacurri Linza
Kacurri Linza Πριν 14 ημέρες
BASHA, NUK DUHET TE LARGOHET,
Afrim Gjata
Afrim Gjata Πριν 14 ημέρες
Per te qeshur ishte pz
Adnand Sheme
Adnand Sheme Πριν 14 ημέρες
O Curri para ceshtjes kombetare dhe demokracise dhe fjales se lire te nje populli qe vuan dita dites. Nuk ka komitet internacional apo kombetar qe del para nje referendumi popullor dhe kundrra nje populli qe eshte perbuzur e drejta e cdo gjeje qe kerkohet nga ata .
Engjell Shtylla
Engjell Shtylla Πριν 14 ημέρες
Basha injoranti i shiti demokratet ne mandatin e dyte per pallatin e vjehrit tani ja futi edi ramvirusi duke ja nxjer fletet e votimeve te opozites te pavlefshme, asnjeher nuk ka ndodhur ne shqiperi qe pa dal rezultati zgjedhjeve, te thuash fitova direkt nje dit mbas zgjedhjeve, ramvirusi e beri kete qe opozita mos te kerkoj dhe tregoj faktet qe jane bere manipulime, vjedhur, komisioneret dhe numeruesit jane bler qe te nxirnin fletet e votimeve te opozites te pavlefshme.. Per kete ka punuar edi lakuriqi si tja u vjedhi votat opozites
Alfred Marku
Alfred Marku Πριν 14 ημέρες
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Alfred Marku
Alfred Marku Πριν 14 ημέρες
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
dgdfgdgd dfgdfgdfg
dgdfgdgd dfgdfgdfg Πριν 14 ημέρες
Do filloj lufta e tenxheres dhe byrekut se m shum ska cben ky deficent umanoid me psikoz ufoje dhe utopik politik.
Al Pacino
Al Pacino Πριν 14 ημέρες
Ketu eshte te qeshesh ti futesh nje te dhjeri dhe te ikesh kaq
Aleksander Krasniqi
Aleksander Krasniqi Πριν 15 ημέρες
E more lul palla ste ka ngel gje tjeter vetem futju portokallis 😂
nead shullazi
nead shullazi Πριν 15 ημέρες
Lot pz madh 😂😂😂
abc
abc Πριν 15 ημέρες
Rroft pd-ja qe po i ben me ne fund shqiptaret te qeshin 🤣🤣🤣
One Piece
One Piece Πριν 15 ημέρες
Mos i thuani yllit rakipit bravo po lulit qe po vazhdon luften dhe po na ben per ye qesh
xhani xhani1
xhani xhani1 Πριν 15 ημέρες
Pz 30 here e kam kthy te pare vdeka tu qesh me lot o lul basha mos vdeksh kurr je me ik te portokallija😂😂
genci safa
genci safa Πριν 15 ημέρες
Oh zot.... sa kam qesh..... me lot...
durrsi durrsi
durrsi durrsi Πριν 15 ημέρες
Po te gjith kta Jan ca me berishen dhe me meten bashen se duan ktoo duan luft
Elisjon Goseni
Elisjon Goseni Πριν 15 ημέρες
Ahhahaah, qeshni ju qeshni, se janë patate për ju!
Islam Gashi
Islam Gashi Πριν 15 ημέρες
Respekt se me te vertet jan bere per te qeshur kta politikan pa turp
GRM Infissi
GRM Infissi Πριν 15 ημέρες
Pjes shum e bukur.E kam par mbi 20 her! Luli nqs dha dorheqjen dyet te konkuroj ne portokalli se e ka te fotuar
Chef Flo
Chef Flo Πριν 15 ημέρες
Do filloje lufta o shqipe, futjani malit se zbriti Lulushi
Ornela Demo
Ornela Demo Πριν 15 ημέρες
fillon lufta e Kullurit vlla :-D
Erion Golemi
Erion Golemi Πριν 15 ημέρες
Kjo esht per çmim te par ne television shqiptar hhahaaa
Alda Zejno
Alda Zejno Πριν 15 ημέρες
🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🤼‍♀️
Marsid Oparaku
Marsid Oparaku Πριν 15 ημέρες
Kot e futen publicitetin ky moment duhet te vazhdonte 🤣🤣🤣
Nikel Nik
Nikel Nik Πριν 15 ημέρες
Ata mezi e mbajten te qeshuren edhe pas publicitetit ti thua 😂😂
Arjanit Shqipetar
Arjanit Shqipetar Πριν 15 ημέρες
Curi tani fillon lufta ,ylli cila luft mo 🤣🤣🤣
Zef Nikolla
Zef Nikolla Πριν 16 ημέρες
Te gjitha analista maskarenj hajdut te pa cipe
Vesa Serena
Vesa Serena Πριν 16 ημέρες
Ai eshte nje trap...
Dritan Goga
Dritan Goga Πριν 16 ημέρες
😂😂🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂LULI.
Shefqet Hasimaj
Shefqet Hasimaj Πριν 16 ημέρες
Per BASHEN Dielli Lind ne Mbremje!!!
Oliver Kolitari
Oliver Kolitari Πριν 16 ημέρες
Ore pa kërkoni largimin e tij. Bëni asamblenë e PD me shumicë vote hidheni poshtë ,, e hajt shnet,,
Clirim Maho
Clirim Maho Πριν 16 ημέρες
Mallista.
BG BG
BG BG Πριν 16 ημέρες
Thitheni Asashin m shpesh beheni ma interesant emisionin
Tom Bucaki
Tom Bucaki Πριν 16 ημέρες
😂😂😂😂😂
Kostandin Bushi
Kostandin Bushi Πριν 16 ημέρες
fb.watch/5dOyipecLT/
Ardit Papa
Ardit Papa Πριν 16 ημέρες
Tragjikomedi. Turp i papare.. Te qash e te qeshesh bashke. Po u shkrine te pakten,ka lezet per here te pare. Gas paci.
Jus HD Mullahi
Jus HD Mullahi Πριν 16 ημέρες
Alta na knoqi sderzoht osht si ilir meta rrin me zor haäa kujtim haxhia bexbach
Children Video
Children Video Πριν 16 ημέρες
Vdiqa😂😂😂👏
Ideali Yt 21
Ideali Yt 21 Πριν 16 ημέρες
edhe ju tallni karin mir ata qe perfitojn po ju ca perfitoni
Arjanit Shqipetar
Arjanit Shqipetar Πριν 16 ημέρες
E madhe kjo lulushi po then gjdo parashikim🤣🤣
Gon Dibrani
Gon Dibrani Πριν 16 ημέρες
Basha akoma se ka kuptu se ka humbur po thot akoma kemi fitu keto poletikan luajne teater me populli .edhe rama thot fitova tani te presim zgjedhje prap te shifim kush do ta pranoj humbjen.
Helion Aliaj
Helion Aliaj Πριν 16 ημέρες
E treta e verteta 🤣
ShokuAndroid
ShokuAndroid Πριν 16 ημέρες
LOT ...pas publicitetit sduhej mbajtur e qeshura....ahhhh sa bukur XD
Luli Shkullaku
Luli Shkullaku Πριν 16 ημέρες
Na turprove o bash nga lul po kfhehesh ne lolo ......mos u bej gazi i botes
SNIK - DIAMANTI (Official Music Video)
2:16
SNIK OFFICIAL
προβολές 4,2M
Murrizi ironizon deklaratat e Metes
18:29
RTV KLAN
προβολές 110K
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Opinion - Debati Nano - Berisha (31 janar 2002)
2:13:29
RTV Klan Arkiv
προβολές 482K
SNIK - DIAMANTI (Official Music Video)
2:16
SNIK OFFICIAL
προβολές 4,2M
THE 2NIGHT SHOW - Υποχθόνιος
20:00
ANT1 TV
προβολές 224K
VENOM 2 Official Trailer (2021)
2:56
ONE Media
προβολές 18M