Profesori - Episodi 3 | NGOP.TV

  προβολές 225,669

NGOP

Πριν μήνα

O roz gatos (1986)
Director: Yiannis Hartomatzidis
Writer: Nasos Grimanis
Stars: Sotiris Moustakas, Panos Mihalopoulos, Efi Pikoula
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Σχόλια
Arsen Jaho
Arsen Jaho Πριν 39 λεπτά
-Na ler rehat, oh! -ta ngroh!
Omer Kodra
Omer Kodra Πριν 13 ημέρες
😂😂😂😂😂😂 selami kolonja
Ravi Balla
Ravi Balla Πριν 17 ημέρες
E keno qa
Muli Ttafa
Muli Ttafa Πριν 20 ημέρες
Fmft
xristos keramitzis
xristos keramitzis Πριν 23 ημέρες
Jasu re sulooooo.
JOKER_M M
JOKER_M M Πριν 24 ημέρες
Po manoli si tha ta niq jeten ta kaloj apo ta niqi e te na kaloj
Redion Zeneli
Redion Zeneli Πριν 25 ημέρες
Hera par qe po i shoh po mshem barku nga e qeshura se kisha koh te gjat pa qeshur
Julian Tusha
Julian Tusha Πριν 25 ημέρες
Ahahhahahahahabahahahahahhahahahhha
Andi albania03
Andi albania03 Πριν 25 ημέρες
😂😂😂😂😂
Roniold Shena
Roniold Shena Πριν 29 ημέρες
Episodin e dyte te profesorit se keni nxjer nga i pari te i treti 😄 s'ua mer te dytin
A 007
A 007 Πριν 29 ημέρες
😂😂😂😂lot prof 😂😂😂
Aldion Azizaj
Aldion Azizaj Πριν μήνα
😆😆😆😆😆
Roni Xhafaj
Roni Xhafaj Πριν μήνα
😁😁😂😂😁😁😂 jeni me te miret
FF. COBRA
FF. COBRA Πριν μήνα
A do dali episodi 5 apo vk
Awesomaxel Playz
Awesomaxel Playz Πριν μήνα
Nxjerreni tjetren o byrazer pash zotin
Gerald Leka
Gerald Leka Πριν μήνα
Ore kur do dal pjesa tjeter ? Se jeni vonuar shume .
Joel Lila
Joel Lila Πριν μήνα
Do ta nxirni episodin tjeter se dit per dite po kontrolloj
Fatmir Kolndreu
Fatmir Kolndreu Πριν μήνα
KUr do e hidheni pjesen e 4
ff mafia
ff mafia Πριν μήνα
Po do ta hidhni ate pjesen 4
FF BANDITI
FF BANDITI Πριν μήνα
Na keni ca koken me kto reklamat
Andi Mucka
Andi Mucka Πριν μήνα
Na cat karin nxireni ep 4
Orest Jahaj
Orest Jahaj Πριν μήνα
EPISODI 4 KUR DO DALI
Diti B
Diti B Πριν μήνα
Ku eshte episodi 2
Vlora Vlora
Vlora Vlora Πριν μήνα
Na dergoni tjetr vidjo
gamen tv
gamen tv Πριν μήνα
4 plizz
Leonardo Caccia
Leonardo Caccia Πριν μήνα
😂😂
El Capedan
El Capedan Πριν μήνα
Do doja vazhdimin e profesorit ose te ngjajshem si kjo video
M82B
M82B Πριν μήνα
1:41 😂😂😂
Γκαμπριελ Λιλα
Γκαμπριελ Λιλα Πριν μήνα
Filma qreke ne translate shqiptare qenkan me te bukra haha
Griseld Derstilagriseld
Griseld Derstilagriseld Πριν μήνα
Kush je ti more bir kurve
Griseld Derstilagriseld
Griseld Derstilagriseld Πριν μήνα
Plak plak po e ka flak
Gimi Mbrice
Gimi Mbrice Πριν μήνα
Pse spo hidhni me pjes
Genti Pro
Genti Pro Πριν μήνα
Ju lutem pjesen 4 jeni njisha
Islam Lloga
Islam Lloga Πριν μήνα
Ju lutem kur del episodi 4 ju lutem
Dyrrah Dyrrah
Dyrrah Dyrrah Πριν μήνα
He kur do dali episodi 4
Florin Ferollari
Florin Ferollari Πριν μήνα
4 kur del
Olivjo Cocka
Olivjo Cocka Πριν μήνα
Ajo gruaja i ngjitet si morr burrit
adi kolaveri
adi kolaveri Πριν μήνα
o bobe nxjerre pra 4tren
Andre Sand
Andre Sand Πριν μήνα
Kur del 4?
Show bizz ALB
Show bizz ALB Πριν μήνα
ahhahahaha
Saimir Muhaxhiri
Saimir Muhaxhiri Πριν μήνα
Komedi greke... 😛😛😛. Me sotirin
Ana Shehu
Ana Shehu Πριν μήνα
Loottt kur nxori tufen me lek ,🤣🤣🤣🤣jeni te papar
Feliks Pazi
Feliks Pazi Πριν μήνα
🤣🤣🤣🤣
Free Copies
Free Copies Πριν μήνα
Nxirrni te pakten 2 episode ne jav se vdiqem
Visi Tirona
Visi Tirona Πριν μήνα
Boni shum video me ket profesorin eshte gallat
Beast X
Beast X Πριν μήνα
7:12 Nusja Lavdoshit
Beast X
Beast X Πριν μήνα
@Lavdosh hoxha Lavdosh hoxha 😆
Lavdosh hoxha Lavdosh hoxha
Lavdosh hoxha Lavdosh hoxha Πριν μήνα
Kush me thiri mua
simona Ote
simona Ote Πριν μήνα
Sa bukur 😙😙😙😙😙😙
Kristaq Nushi
Kristaq Nushi Πριν μήνα
Po pres të shoh Sorajën herës tjetër! Kur do t'a postoni?
Viktor Valdes
Viktor Valdes Πριν μήνα
Hahaahah oooo seloooooo
Syl Llugaliu
Syl Llugaliu Πριν μήνα
Hej qitene apet nje epizod te njojt si kjo
Ronaldo Zogu
Ronaldo Zogu Πριν μήνα
😂😂😂😂😂
Komentatori Unik
Komentatori Unik Πριν μήνα
Q**je ne plazh 🤣🤣🤣🤣🤣
Komentatori Unik
Komentatori Unik Πριν μήνα
Ilac kundra stresit jeni ngopi
Mr. Lyrics 》
Mr. Lyrics 》 Πριν μήνα
HIDHENI PJESEN E 4
Artur Gaxha
Artur Gaxha Πριν μήνα
Edhe nje LLapim 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂
Life is The Beach
Life is The Beach Πριν μήνα
Selami kolonja i pa pare
Life is The Beach
Life is The Beach Πριν μήνα
1 20ce boll e ke
Life is The Beach
Life is The Beach Πριν μήνα
Na eshte bere si telenovele kjo shtojeni serite 3seri ne jave Ngop jeni me te miret Humor tamam
Juli Juli
Juli Juli Πριν μήνα
na lodhet po dubloni me shum selon ca ju kushton ba ba ba
Football itzSpH
Football itzSpH Πριν μήνα
9:10 ahahhahahahaha lottttt 😂😂😂😂
Ê Ŕ Ğ Į
Ê Ŕ Ğ Į Πριν μήνα
Qiteni sa ma shpejt episodin tjeter
FF ANI
FF ANI Πριν μήνα
sot ne dark part 4
cimi mehaj
cimi mehaj Πριν μήνα
si e ka titullin ky filmi dhe ku mu d ta gjem dhe emri i aktorit ?
Arjan Sherifaj
Arjan Sherifaj Πριν μήνα
Sotiris mustakas
the daltons Brothers
the daltons Brothers Πριν μήνα
Kush je ti o bir kurve Jam manoli Axaxaxa me lot 🤣🤣🤣🤣
ST PRESORI
ST PRESORI Πριν μήνα
Pjesen tjeterr duam nr
Sara Duci
Sara Duci Πριν μήνα
Sa lajk per ngopin
Mimoza Marku
Mimoza Marku Πριν μήνα
Hahahahahahahaha
The World
The World Πριν μήνα
i befsha naften 🤣🤣🤣🤣
BM FARAON
BM FARAON Πριν μήνα
😂😂😂lot I beni keto gjera ep 4 po doli flak fare😂😂😂
Kristi
Kristi Πριν μήνα
plak plak po e ka flak 😂😂😂🤣🤣
Klaudio Bossi
Klaudio Bossi Πριν μήνα
Lottttttt🤣🤣🤣🤣
Orsida Veseli
Orsida Veseli Πριν μήνα
Oh ta ngroh.. ta ngroh dhe ty 😂
Marçela shehu
Marçela shehu Πριν μήνα
"aman te keqen semos na e sjell ketu se eshte tavolina tër bar" 😁
Alban fier
Alban fier Πριν μήνα
Bjer lekt e parafangos mos m ca shum trapin 😂😂🤣
Alban fier
Alban fier Πριν μήνα
Hahahahaha jeni me t miret
ballist ballist
ballist ballist Πριν μήνα
Ngop osht me gallat lot 😂😂😂
house game
house game Πριν μήνα
7:26 Tek filmi i vertet thot "Mos ma drejto mua gishtin se di te te them ku ta fushes".Ta kishit rregulluar me mire kte.
Xhelida Ridela
Xhelida Ridela Πριν μήνα
@AVZI Ο ροζ γατοσ Macja roze
AVZI
AVZI Πριν μήνα
A edin si quhet filmi
Social Girls
Social Girls Πριν μήνα
Murgu me pelqeu shume. Por edhe Profesori duket shume mire. Me besoni apo jo, mezi pres serine e rradhes. Mire kjo, po e late aty ku do kthehej ne shkolle. Çfare do i thone nxenesit? Çfare do i thote drejtori 😂. Ky me duket vuan nga sindrona e 2 personaliteteve dhe cfare ka bere naten nuk mban mend asgje.
xbeci169 beci
xbeci169 beci Πριν μήνα
Shum te fort jeni
Petrit Pali
Petrit Pali Πριν μήνα
Jeni te pa pare sa me shum vidio me keto plz
Armando Vebiu
Armando Vebiu Πριν μήνα
Selami Kolonja 🤣🤣🤣
Ardit Çika
Ardit Çika Πριν μήνα
o ta ngro ta ngro dhe ty ahahahah sa lot
Arjan Hysa
Arjan Hysa Πριν μήνα
Shpejt nxirrni dhe pjesn e katert
Florjon Ormenaj
Florjon Ormenaj Πριν μήνα
Ahahahahahah lot
alby boy
alby boy Πριν μήνα
😂😂😂😂😂
GENA
GENA Πριν μήνα
jeni me te miret o vllezer.
Σigma
Σigma Πριν μήνα
0:24 Si titullohet muzika?
Σigma
Σigma Πριν μήνα
Kane kaluar 24 vite nga '97, te paska mbetur ora shume mbrapa.
LoLeander
LoLeander Πριν μήνα
Darude - Sandstorm
Samuel Plaku
Samuel Plaku Πριν μήνα
Mos harro te besh like & subskrajt
Agron SH
Agron SH Πριν μήνα
super eshte kur do nxirret episodi i 4
Algert Avdo
Algert Avdo Πριν μήνα
Jeni me te miret.. hallall
Lucky You
Lucky You Πριν μήνα
Po e presim si serialet turke 😂😂 syt notification po na rrin 😂😂 NUMBER ONE NGOP TV 🤘
Ronaldo Kuci
Ronaldo Kuci Πριν μήνα
Episidin 4 te selos do jet me I bukur me zi pres kur te dal jeni te madh Ngop tv
Santos Aleksandros
Santos Aleksandros Πριν μήνα
Si e ka emrin ky serjali?
PUBG ALBANIA 24 7
PUBG ALBANIA 24 7 Πριν μήνα
Me beje subscribe. Ju nuk me doni fare .
Borana Jaçaj
Borana Jaçaj Πριν μήνα
NGOP jeni kryevepër. Ju duaa.
Devi Hoxhaj
Devi Hoxhaj Πριν μήνα
ore ky presor selua paska qen karderr i madh
Santos Aleksandros
Santos Aleksandros Πριν μήνα
Legjenda jeni🤣🤣🤣
Exclusive
Exclusive Πριν μήνα
Qirje ne plazh full opsion 😂😂😂😂
Anon Nymus
Anon Nymus Πριν μήνα
Kto me profesorin po thyejn rekord per lodd beni sa me shum 😂😂😂
Vlora Vlora
Vlora Vlora Πριν μήνα
Hahaha 😂😄 Shum papar dergo ndonje tjetr
DAJA 22
DAJA 22 Πριν μήνα
Me zi po pres pjesen tjt
Intro Tv
Intro Tv Πριν μήνα
Nxirri i cik mo shpejt pjesen pla
F4L LYXX S5 YT
F4L LYXX S5 YT Πριν μήνα
Aman vazhdo ma gjat tlutem se asht shum gjigand tlutemmmmmmmm
Profesori - Episodi 1 | NGOP.TV
11:09
NGOP
προβολές 303K
Profesori - Episodi 6 | NGOP.TV
11:14
NGOP
προβολές 131K
Profesori - Filmi i plotë | NGOP.TV
1:16:07
NGOP
προβολές 80K
GTA San Andreas Shqip - Filmi i plotë | NGOP.TV
2:49:36
Takimi i Parë - Aliu dhe Xhulia | NGOP.TV
04:16
RDR 2 Shqip - Episodi 5 | NGOP.TV
10:04
NGOP
προβολές 36K
NGOP Fails 89 | NGOP.TV
12:39
NGOP
προβολές 88K
Ngop Fails 60 | NGOP.TV
02:52
NGOP
προβολές 271K
Profesori - Episodi 5 | NGOP.TV
10:43
NGOP
προβολές 125K
RDR 2 Shqip - Episodi 2 | NGOP.TV
09:47
NGOP
προβολές 58K
My Thoughts on Reality Shifting
9:48
TheOdd1sOut
προβολές 8M
Would You Sit In Snakes For $10,000?
14:09
MrBeast
προβολές 34M
ESSENTIAL THINGS YOU CAN TEACH YOUR CHILD BY AGE 10
13:22
5-Minute Crafts LIKE
προβολές 5M