Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)

  προβολές 3,678,910

FIFI OFFICIAL

Πριν 16 ημέρες

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi Ft Bruno - Fiksim ( Kenga magjike 2021 )
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FifiBrunoFiksim
Follow Fifi on IG :
fifi.official.fr
Follow Bruno on IG:
iambrunooooo
Follow Flori Mumajesi on IG :
iamflorimumajesi

Music by ; Flori Mumajesi
Lyrics by ; Flori Mumajesi & Fifi
Produced by ; Threedots Production
Choreography by : Graciano Tagani
Image Director : Miranda Dupi
Image Visuals : Ina Basholli & Eros Qerimi
Wigs by : Ajkune Proffesional

Special thanks to : COHL’s & ProSound
#fifi #bruno #onima #kengamagjike2021 #kengamagjike #fiksim

Σχόλια
Erjon Topllari
Erjon Topllari Πριν 4 ώρες
SUPER KENGE😍🥰
amarildo lamaj
amarildo lamaj Πριν 6 ώρες
Shumë bukur 🎼🎶🎧👨‍🎤👩‍🎤
Joanna
Joanna Πριν 12 ώρες
Sa shum ti per mua je ✨
Doriana Mino
Doriana Mino Πριν 17 ώρες
🥰🥰🥰
Amarilda Pela
Amarilda Pela Πριν 19 ώρες
4
Fation toni Agalliu
Fation toni Agalliu Πριν 21 ώρα
Marshallah ylla jeni bravo
Amardo Parangoni
Amardo Parangoni Πριν 21 ώρα
Fsao8
Joanna
Joanna Πριν 12 ώρες
❤❤
Teuta Hoxha
Teuta Hoxha Πριν ημέρα
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🧿👏👏👏👏👏
Esmeralda Skenderaj
Esmeralda Skenderaj Πριν ημέρα
Super keng👏👏👏👌⭐⭐
Adela Zelo
Adela Zelo Πριν ημέρα
Nuk e di si ka arrit ne 3.4 milione klikime kjo kenge koti.Ky Bruno ngeli me keto kenget me ritme popullore dhe tallavaje.
ola jola
ola jola Πριν ημέρα
❤❤🥰🥰🥰👌🙏👏👏👏
bowen voowy
bowen voowy Πριν ημέρα
E ka merituar çdo vit por ktë vit më shumë❤
Besa H
Besa H Πριν ημέρα
Aty ku prek Flori e djeg krejt 🔥 Dihet edhe Fifi 🔥❤️❤️
Mangekyou Sharingan
Mangekyou Sharingan Πριν ημέρα
Nein, einfach nein.
Ervisi U.S.A.
Ervisi U.S.A. Πριν ημέρα
Keng e bukur, por per tallava se per kengen magjike nuk ka lidhje kerkund!
Rovena Varrosi
Rovena Varrosi Πριν 2 ημέρες
Po se fitoj edhe ket vit fifi se di dmth.. già esht super hit😍😍🥰🥰😍
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss Πριν 2 ημέρες
This is for Eurovision definitely 👍👌
Aisel Stafa
Aisel Stafa Πριν 2 ημέρες
P
Rory Dautaj
Rory Dautaj Πριν 2 ημέρες
Ok o Fif ja e morem vesh se do e fitosh kete vit ama si kenga e Alban Ramosaj ska ,as nk krahasohet dot !!!! Nuk ka drejtesi ....
Maria Roci
Maria Roci Πριν 2 ημέρες
Super❤❤❤
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss Πριν 2 ημέρες
Presim dhe Flor Mumajesin se ai sjell surpriza 😁😁
Eneda Lameta
Eneda Lameta Πριν 2 ημέρες
❤❤
Popcorn & Chill
Popcorn & Chill Πριν 2 ημέρες
Hajde Shqiperi Fifi fituese kesaj rradhe
Miguel Simoes
Miguel Simoes Πριν 2 ημέρες
Beautiful music und fifi very beautiful, saudations of 🇵🇹 and 🇨🇭
Eva Matraku
Eva Matraku Πριν 2 ημέρες
👏👏👏👏
duri duri
duri duri Πριν 2 ημέρες
💪
Tzenh Mt
Tzenh Mt Πριν 3 ημέρες
kenge per eurovizjon
blerime bojku
blerime bojku Πριν 3 ημέρες
Dy
minij hooi
minij hooi Πριν 3 ημέρες
Presim dhe Flor Mumajesin se ai sjell surpriza 😁😁
Lady Mindkoff
Lady Mindkoff Πριν 3 ημέρες
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Emil Ahmeti
Emil Ahmeti Πριν 3 ημέρες
Filloi dhe fifi me nxierr shalet 🙈
Artur Fetah
Artur Fetah Πριν 3 ημέρες
Bravi super kenge shum bukur👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏
minij hooi
minij hooi Πριν 3 ημέρες
eyyy mah namesake
ambra A
ambra A Πριν 3 ημέρες
Keng e bkr por Albani hit different this year
Dona Dona
Dona Dona Πριν 3 ημέρες
Sa këngë e Mir shum her e ndegjojë Suksese 👏
Mola noka
Mola noka Πριν 3 ημέρες
Kenga me e dobet e Florit .Nuk ka lidhje fare melodija e strofes me refrenin .Interpretim shume i bukur i Fifit dhe Bruno .
Cassie
Cassie Πριν 3 ημέρες
Presim dhe Flor Mumajesin se ai sjell surpriza 😁😁
Tingeltangel Bob
Tingeltangel Bob Πριν 4 ημέρες
e dexhova deri kur tha 01:59 koka fort, koka but, nuk e di amo n'to jom ngul...... qysh e flliqin muziken fill bre nanen. nashta shum i paska pas ra huj fifit gjat ramazanit.
Martin Pronto Intervento
Martin Pronto Intervento Πριν 4 ημέρες
Kjo kënge ne nje jave eshte dëgjuar mbi 3 milione here. Kjo tregon vuajtjet dhe mungesën e dashurise qe u mungon shqiptareve. Shqiptare duajeni njeri tjetrin, por mbi te gjitha veten... mundohuni te kuptoni njeri tjetrin. Paqe ☮ Dashuri❤ Dituri🕉... Per ju o populli bekuar...
Erina Hasani
Erina Hasani Πριν 4 ημέρες
Super kënge 😍🔥🏆
Cassie
Cassie Πριν 3 ημέρες
Urime per ket bashkpunim shum e bukur muzika ❤❤👏👏👏
Edjola Ola
Edjola Ola Πριν 4 ημέρες
U bashkuan dy shpirtra per te nxjer nje perl i adhuroji te dy ! Suksese fitofshin💫💫
Leo 23
Leo 23 Πριν 4 ημέρες
Super 🔥🔥🔥
Dark Fire
Dark Fire Πριν 4 ημέρες
Pse me duket sikur kjo konga esht per elvanen nga flori .
alma stasi
alma stasi Πριν 4 ημέρες
Very good is veri good songs ❤❤❤❤❤❤my fevrit singer❤❤❤❤❤❤
Joelr Guooltti
Joelr Guooltti Πριν 4 ημέρες
On May 13, 1992, Mr. Li Hongzhi, founder of Falun Dafa, first introduced the practice to public. Since then, about 100 million practitioners from over 100 countries, along with their families and friends, have benefited from this practice. Today, on the 29th anniversary of this event, which coincides with Mr. Li’s birthday, practitioners from 30 provinces in China once again want to thank Mr. Li for his sacrifice and compassion, and wish him a Happy Birthday. “By improving my health and moral character, Falun Dafa has made me a new person,” wrote a practitioner in Fuzhou City, Fujian Province, “That is why I am always so grateful on May 13 every year.” “We have not seen Master in person before,” wrote practitioners at a group study site in the Daxing’anling area of Heilongjiang Province, “But Falun Dafa has told us how to be good citizens and brought us great health. We all miss Master Li very much and miss him very much. In a society with degenerated moral values, we will do our best to align with the principles of Truthfulness-Compassion-Forbearance.” Practitioners from the Fangzheng Forestry Bureau in Heilongjiang Province contributed a poem: Five thousand years of history, have brought glories dynasty after dynasty; Lost in the secular world with countless suffering and frustration, we had been waiting again and again during reincarnation. Master comes with principles of Truthfulness-Compassion-Forbearance, showing 100 million people to be good, healthy, and considerate of others. Remaining determined and diligent in the harsh persecution,* we practitioners will return with Master out of the illusion. Note: Falun Dafa has been persecuted by the Chinese Communist Party in the past 22 years since July 1999. Additional greetings hailed from: Suzhou City, Anhui Province Haidian District, Beijing City Shapingba District, Chongqing City Fuzhou City, Fujian Province Zhangzhou City, Fujian Province Qingyang City, Gansu Province Shenzhen City, Guangdong Province Guangxi Province Guizhou Province Sanya City, Hainan Province Zhangjiakou City, Hebei Province Luohe City, Henan Province Heilongjiang Province Anlu City, Hubei Province Xiaogan City, Hubei Province Huaihua City, Hunan Province Inner Mongollia Nanjing City, Jiangsu Province Nanchang City, Jiangxi Province Liaoyuan City, Jilin Province Chaoyang City, Liaoning Province Yi County, Liaoning Province Yinchuan City, Ningxia Province Haixi Zhou, Qinghai Province Xining City, Qinghai Province Baoji City, Shaanxi Province Yangquan City, Shanxi Province Jinan City, Shandong Province Mengyin County, Shandong Province Shanxi Province Minhang District, Shanghai City Nanchong City, Sichuan Province Xiqing District, Tianjin City Fukang City, Xinjiang Province Kunming City, Yunnan Province Yuxi City, Yunnan Province Ningbo City, Zhejiang Province Rui’an City, Zhejiang Province
Mirela Joga
Mirela Joga Πριν 5 ημέρες
Super si gjithmone Fifi
Nertila Tringa
Nertila Tringa Πριν 5 ημέρες
Bruno 😘🥰😘😍
Fifi
Fifi Πριν 5 ημέρες
eyyy mah namesake
fouoii gyhh
fouoii gyhh Πριν 4 ημέρες
Super kenge 👏👏👏👏👏👏 bravo . Suksese fifi
Roza Sadiku
Roza Sadiku Πριν 5 ημέρες
Këngë koti
Angel Angel
Angel Angel Πριν 5 ημέρες
Bkr shum Fifi dhe Bruno po kengen qe mund te kishit fitu pa diskutim ja dhate Alban Ramosajt ket vit! Albani deri tani Fituesi 😍
Doni
Doni Πριν 5 ημέρες
Vallezim palidhje
Estefania Bazan
Estefania Bazan Πριν 5 ημέρες
My boyfriend is Albanian, I'm from Argentina but I have fallen in love with this beautiful language! and the music is amazing :) Greetings from Argentina!
Spahi77
Spahi77 Πριν ημέρα
Run,don't walk away...
Egzon Zogaj
Egzon Zogaj Πριν 5 ημέρες
AMIN AMIN
Senja P.
Senja P. Πριν 5 ημέρες
Sa ju shkojnë zërat.super
Makfirete Rrustemi
Makfirete Rrustemi Πριν 5 ημέρες
Urime per ket bashkpunim shum e bukur muzika ❤❤👏👏👏
hen ko
hen ko Πριν 5 ημέρες
in love with this song☺️☺️
D. B
D. B Πριν 5 ημέρες
Mos i hidhni posht perdet i thoni mamave, se i perdor Bruno si veshje
Edieda KL
Edieda KL Πριν 2 ημέρες
Lot🤣🤣🤣
Tajar Tomorri
Tajar Tomorri Πριν 3 ημέρες
Hahaa
Chris chris
Chris chris Πριν 5 ημέρες
Nuk kuptova asgje nga teksti
July Highdari
July Highdari Πριν 6 ημέρες
Nese fifi nuk fiton cmimin e pare kesaj here , nuk di c’vlere ka ky eveniment !!! Fifi i ka dhene cdo vit kryevepra kenge Kenges magjike dhe e meriton ❤️❤️
Eren Kahraman
Eren Kahraman Πριν 6 ημέρες
Akoma ty du a je
Qazim Muka
Qazim Muka Πριν 6 ημέρες
🤩🤩
Dim Kali
Dim Kali Πριν 6 ημέρες
Kembe kopace
erjona onjea
erjona onjea Πριν 6 ημέρες
🙏🙏👌👌👌💥💣
Rozeta Lazaj
Rozeta Lazaj Πριν 6 ημέρες
Super kenge 👏👏👏👏👏👏 bravo . Suksese fifi
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Πριν 6 ημέρες
shume kenge e bukur.Te dy kengetare europian.E meritojne vendin e 1.ke kenga magjike
Elvis Dyrmishi
Elvis Dyrmishi Πριν 6 ημέρες
Bravo , nje kenge fantistike ,
Janina -Sh
Janina -Sh Πριν 6 ημέρες
Super tekst ...Perfekt 💖💖💖
Suzana Gjini
Suzana Gjini Πριν 6 ημέρες
super kenge
denalda vranaraj
denalda vranaraj Πριν 6 ημέρες
Mrekulli !
Max Balliu
Max Balliu Πριν 6 ημέρες
Kenga e bukur ma desha me dijte kush e ka vesh ket kengetarin se dashka vrare 🤣🤣🤣
amanda shani
amanda shani Πριν 6 ημέρες
in love with this song☺️☺️
Aron Gashi
Aron Gashi Πριν 7 ημέρες
When can we finally hear it on Apple Music? #lovethesong
Arber Qendri
Arber Qendri Πριν 7 ημέρες
Bravo.. tekst super , melodia Shqiptare 100% 👌
snowfall
snowfall Πριν 7 ημέρες
Vjershe !!!
Nexhmie Hasani
Nexhmie Hasani Πριν 7 ημέρες
Te vetmen kenge te bukur qe ka bere ky Bruno eshte Love me ,Love me me Elvana Gjaten,tani ben vetem tallava,Fifi meriton me shume,
minij hooi
minij hooi Πριν 6 ημέρες
Sa bukur 🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Albana Mihal
Albana Mihal Πριν 7 ημέρες
Nuk eshte kenge per Eurovision kjo o njerez .tallava e perzier dhe ka dale pershesh me dhalle .uu harova .kane ndruar veshjet e njeri tjetrit
Denis Lleshaj
Denis Lleshaj Πριν 5 ημέρες
Pa merak shyqyr qe nuk esht per Eurovizion Te pakten kemi Anxhelen
Wake No.
Wake No. Πριν 7 ημέρες
Nice playback
Raidboss Kenshiro
Raidboss Kenshiro Πριν 6 ημέρες
what playback
bodoti qwiu
bodoti qwiu Πριν 7 ημέρες
This is for Eurovision definitely 👍👌
Albania Shkodra
Albania Shkodra Πριν 7 ημέρες
shume kenge e bukur.Te dy kengetare europian.E meritojne vendin e 1.ke kenga magjike
Stiven Mjekerzaku
Stiven Mjekerzaku Πριν 7 ημέρες
❤❤❤❤💟💟💟
Anila Gjokaj
Anila Gjokaj Πριν 7 ημέρες
Super kenge
Jonida Myrtaj
Jonida Myrtaj Πριν 7 ημέρες
Super super 😍👏👏🔥 E meriton fitoren 🥰
Raimonda Zhivani
Raimonda Zhivani Πριν 7 ημέρες
Suksese jeni te mrekullueshem te dy
M. Morina
M. Morina Πριν 7 ημέρες
Palidhje kenge si TALLAVA
Eri Aga
Eri Aga Πριν 8 ημέρες
Perputhen Humor vjen tek ju me video argetuese per te gjithe pjesmarresit e Perputhen !! Na ndiqni 🥰
Redi Ider
Redi Ider Πριν 6 ημέρες
Po po do ju ndjekim mos u bej merak.
Toni Halili
Toni Halili Πριν 8 ημέρες
Super keng fiksim ju kam dhe Une ju dyve suksese Te metejshme ishalla fitoni ke kenga magjike ❤️❤️😘😘🌟🌟🌟
Leni Kum
Leni Kum Πριν 5 ημέρες
Super keng ishalla fitoni
XxsidonixX
XxsidonixX Πριν 8 ημέρες
Kush e lexon kët comment zoti e ruajt!
ema kime
ema kime Πριν 2 ώρες
@Anila Memishi 💋
Anila Memishi
Anila Memishi Πριν 2 ώρες
@ema kime hahahqha kjo ishte e fort😉
Spahi77
Spahi77 Πριν ημέρα
Vk...
ema kime
ema kime Πριν ημέρα
@Etleva Isaraj nga e di ti ta ka thene edi Rama Apo luzim basha
Etleva Isaraj
Etleva Isaraj Πριν 3 ημέρες
Une e lexova komentin tend dhe ajo qe kishe shkruajtur ti ishte e gjitha genjeshter
Serxho Vlore
Serxho Vlore Πριν 8 ημέρες
Po' e meriton te dy Jan te shkelqyer bravo bravo
erjon Elmas
erjon Elmas Πριν 8 ημέρες
Sa bukur 🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️
maks bit
maks bit Πριν 8 ημέρες
Fifi je nje lule qe i jep kenges freski arome e ndjesi te bukur kenges. Dikur degjoja vajzen dashurine e vetme te jetes time te kendonte kengen tende. Fifi nuk te njoh por kjo sme pengon te them se je nje person qe e kam perzemer
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Πριν 8 ημέρες
You know it whatever Flori makes nothing but the best
Sami Dermishaj
Sami Dermishaj Πριν 8 ημέρες
Fifi je talent I vertete por me kete Brunon cne qe I ul pike vetes ...
Enxhi Kasa
Enxhi Kasa Πριν 8 ημέρες
Maje icik doren se po na bon m zemer 💁‍♀️
Jon
Jon Πριν 8 ημέρες
S'nuk s'nuk😁
vlora _city_
vlora _city_ Πριν 8 ημέρες
Bravo
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Πριν 8 ημέρες
Super fillim, super refren por cdo vler e humb te ajo pjesa koka posht e by...tha n'qell
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Πριν 8 ημέρες
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤bruno 1💓💓💓fifi 💓💓💓1 fiksimi 💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤
Anita
Anita Πριν 8 ημέρες
Shume e bukur edhe kjo.
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Πριν 8 ημέρες
1💎💎💙💙💚💚❤❤
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj Πριν 8 ημέρες
Bruno ze fantastik bravo
Katrin Hoxha
Katrin Hoxha Πριν 8 ημέρες
hajde Fifi hajde
Katrin Hoxha
Katrin Hoxha Πριν 8 ημέρες
bubkur
Rama Loqe
Rama Loqe Πριν 8 ημέρες
Suksese
Aferdita Rapo
Aferdita Rapo Πριν 8 ημέρες
1
Agnesa Bylykbashi
Agnesa Bylykbashi Πριν 8 ημέρες
O fiffi Yll jeeeeeeeeeeeeeeeee
Alban Ramosaj - Thikat E Mia (Kenga Magjike 2021)
02:48
AlbanRamosaj
προβολές 873K
Elvana Gjata - Mos u ngut
02:58
Elvana Gjata
προβολές 6M
GJESTI - U HALITE
2:49
GJESTI
προβολές 2,8M
Marseaux - Βότκα Βύσσινο [OFFICIAL VIDEO] | #WNCfam
4:03
Wednesday Night Cypher
προβολές 258K
Capital T - RRUSHE
03:26
Capital T
προβολές 1,8M
2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
02:48
2TONoffical
προβολές 10M
Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)
02:59
AlbanSkenderajMusic
προβολές 950K
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Dafina Zeqiri
προβολές 17M
Elvana Gjata x Migena Gjata - Vendi im
03:16
Elvana Gjata
προβολές 556K
Stine x Mevli x Grazia x Juli - Jena One ( Offical Video )
04:10
StineRecordsOfficial
προβολές 818K
Mateus Frroku & Eli Fara - Copa Copa (Official Video)
03:36
Mateus Frroku Official
προβολές 136K
GJESTI - U HALITE
2:49
GJESTI
προβολές 2,8M
Marseaux - Βότκα Βύσσινο [OFFICIAL VIDEO] | #WNCfam
4:03
Wednesday Night Cypher
προβολές 258K
Token - Dentures (Official Music Video)
3:14
tokenhiphop
προβολές 1,5M
TRANNOS - DOLCE (The Big Show)
2:52
Trapsion Entertainment
προβολές 844K
Imagine Dragons - Cutthroat (Official Music Video)
3:00
ImagineDragonsVEVO
προβολές 2,3M
Melisa - Leje ( Official Video )
2:43
UnixMusic
προβολές 6M
Ashe - Me Without You (Official Video)
3:15
AsheMusicVEVO
προβολές 1,1M
MARINA - Purge The Poison (Official Video)
3:17