Kush i fiton zgjedhjet të dielën? - Të Paekspozuarit nga Ylli Rakipi në MCN TV (22.04.2021)

  προβολές 29,068

Ylli Rakipi. Të Paekspozuarit

Πριν μήνα

Të ftuar në studio:
Arjan Çani - Drejtues i emisionit Zonë e Lirë
Artur Zheji - Analist, 360gradë.al
Mustafa Nano - Drejtues i “Arnautistan” në MCN TV
Astrit Patozi - Kryetar i Bindja Demokratike
Endri Shabani - Kryetar i Nisma Thurje

Σχόλια
Nick gamer GR
Nick gamer GR Πριν μήνα
M
King Slasher
King Slasher Πριν μήνα
I vetmi qe gjykon Arjan Çani.Kam respekt.
Vilson Kondakciu
Vilson Kondakciu Πριν μήνα
Kakarthitë e medias shqiptare. Te gjith nje prerje.nivel i ulet intelektual analiza private per ambicjet e tyre qe asnjeri nuk i arriti dot ne qeverinë Rama.provincial te ulet e mediokr.
Festim Kertusha
Festim Kertusha Πριν μήνα
Edi. Ka. Punuar PD. LSi. Bande. Ajdutes. Partit. e. Vogla. Lerra. Bythe. Per. Partit. e. Medhaja Pare. Pagun. Pooulli Edi. Ka. Po. Punon PS. Ka. Te. Mir. Ka. Ajduta Me. Ameriken. Me. Zonjen. Perpara🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇹🇷
Alba Kuqi
Alba Kuqi Πριν μήνα
Klubi lagjes bla bla po cfurku shati ky cani osht cmend fare i rujt zoti ca do bejne te henen rama mer 80 mandate pijanec
Ze Ver
Ze Ver Πριν μήνα
YLLI RAKIPI ," KASAPI " I POLITIKANEVE TE KORRUPTUAR
Ze Ver
Ze Ver Πριν μήνα
ZGJEDHJET, I FITON AI QE KA VJEDHUR ME SHUME
Albanian Eagle
Albanian Eagle Πριν μήνα
Patozi është për përcarjen e pd
Michalis Natsis
Michalis Natsis Πριν μήνα
problemi jot ku eshte si gazetar te pret tanga ne bythe. ju asnjeanes jeni nuk e besoj ne klanin e berishes je.
Ylli Maxhari
Ylli Maxhari Πριν μήνα
Ore ca flisi ju memir nje qevjeth por bon dika esa ai qevjeth e nuk bon asgje
SHEGA #23#
SHEGA #23# Πριν μήνα
Po su more vesh ketu e than kush do fitoj qe te mose mundohet poplli me votime
Arnotan Than the intended to give you an idea
Arnotan Than the intended to give you an idea Πριν μήνα
Gazetar trapa jeni qe te gjith. Flisni njekohesisht pa respekt. Vet pyesni vet pergjigjeni. Edhe dicka tjeter .ftoni te ftuarit e mremjes dhe beni muhabet debat me njeri tjetrin sikur jini ju vet kandidat. Ju rroft experienca
Driter Xholi
Driter Xholi Πριν μήνα
Çani eshte fantastic. Me kujtoji nje loje te vjeter ku fillohej nga koka dhe numerohej me pëllëmbë j; peshkatari hodhi rrjeten, kapi peshkun. A e gjeni se cfare peshku kapi dora??? Kete mund ta di vetem Çani.
Tedi Coka
Tedi Coka Πριν μήνα
Endrin e njoh personalist, nuk eshte ca thote e ka per pushtet, sjam i nismes. Jam jashte shtetit, e vetmja gje qe ma ndjen te iki ai ornedineri ne krye. Votoni ke te doj zemra, qofte edhe kete te mbaruarin, qe ka pushtetin. Por mo i paragjykoni njerezit .... mjaft me me paragjykime , filloni me gjykime per voten
Kastriot eshte per president z, Ngjela Gjura
Kastriot eshte per president z, Ngjela Gjura Πριν μήνα
Na vjen keq por me ato persona qe jane prej 25 vjetesh me I miri nga keta eshte. Rama sepse Rama ka vjedhur me lezet. (20%) kurse sala ilir in kane vjedhur dhe vrare ne popull si pronat e popullit, ne firmat piramidale ,tregeti armesh e shum te tjere si dhe floririn shqiptar ,,,
Bukurie Zena
Bukurie Zena Πριν μήνα
Patoz maskara duhen akoma ne pushtetin ke 30 vjet tashti na u bere parti e re ti je idjot
Ilir Albani
Ilir Albani Πριν μήνα
Patozi asht kurva politike e Ramazonit !
1superlovefire
1superlovefire Πριν μήνα
Cani i dha haken fix Patozit , kurse ky Endri eshte nje nga 8 kembet e merimanges qe ka krijuar Sorrosi bashke me deshtaket si Jozefinen , Rudinen , Patozet e Murrizet .
John Nika
John Nika Πριν μήνα
Z shabani ne kete vend per te fituar duhet qe ti besh te gjitha poshtersit ndrysh nuk ja del dot.
Ludovik Kola
Ludovik Kola Πριν μήνα
Cani je me te vertet shume i drejt dhe i sakte. dy rruge jane , o drejt perendimit o drejt parendorise e okupuesit 600 vjecar osmaneve turq.
Suela Suela
Suela Suela Πριν μήνα
O legen harrove si akuzoheshe publikisht ne Vlore se merrje 5 mije euro per nje vend pune .po Rama sa te dha .
Henrik
Henrik Πριν μήνα
Mire e pat Cani, keto zgjedhje vendoset nese ikim drejt Turqise se korruptuar po qe shume Islamiste Radikale e duan, ose drejt perendimit, qe ska shqiptar qe se do (Shpresoj).
Artur Ahmeti
Artur Ahmeti Πριν μήνα
Keta te marrin per pyetje. Dhe edhe pyesin edhe pergjigjen vete. 😂🤣😂🤣🤣
Bos MILER
Bos MILER Πριν μήνα
MBASHKOHUNI BASHK DHE MBRAPA SQAROHUNI PER HIR TE DEMOKRACIC TE QEROHEN KETO KOMUNISTA
j Gjuzi
j Gjuzi Πριν μήνα
Lojra me kafshë
O K
O K Πριν μήνα
Ketu ka vetem sharje nenqmime provokime. Me ne fund edhe vrasje ne mes partive. Dhe as sesi Programe zhvillimore per prosperitet per zhvillim te mir.Edhe debatet e juaja ketu ne Studio ju perngjan politikanve.
Ruejda Raza
Ruejda Raza Πριν μήνα
Ketyre qe i eshte bere politika vend strehim , nuk ja vlen te besohen , pasi jane po aq fajtore me ata qe qe gjoja i shajne dhe i denoncojne pasi u jane prishur pazaret e fitimit.Fatkeqesi qe Shqiperia rrenohet po nga keto fytyra qe pretendojne " mrekulli".
beyond infinity
beyond infinity Πριν μήνα
Nuk e kuptoj arsyjen pse eshte Astrit Patozi aty. Kemi nevoje per fytyra te reja si Endri Shabani. Patozi eshte me i vjeter se Basha ne PD. Tani ben si ftyre e re
Castriot1
Castriot1 Πριν μήνα
Endri i shkelqyer.
Stillo Tsitsis
Stillo Tsitsis Πριν μήνα
Pas bamirit shko dhe ti te maresh sa mori dhe ai.
Vlora Vlora
Vlora Vlora Πριν μήνα
Ikni o partit e vogela sedou zere Rama me shqelma do ua mare votat do ngeleni me gishte ne bythe
Vlora Vlora
Vlora Vlora Πριν μήνα
Patozi ti dhe ai me syza qorri koqet e kolojit do fitoni o budallenj 20 parti keni bere me 2 miljon shqipetar jane
Vlora Vlora
Vlora Vlora Πριν μήνα
O Ylli duan te behen deputet te gjithe ato partit e vogla pae dine qe nuke fitojen te formojen qeverri
Vlora Vlora
Vlora Vlora Πριν μήνα
Zheji hallall ta befte zoti mire ja bere patozit patozi dote mare mandat per vete seka ngelur si piko
Elisjon Goseni
Elisjon Goseni Πριν 24 ημέρες
Është Arjan Çani ai që po i flet Patozit.
Ze Ver
Ze Ver Πριν μήνα
Don KARRIGEN E DEPUTETIT
Vlora Vlora
Vlora Vlora Πριν μήνα
O patozi e quan sedo fitosh ase vete nuke behesh deputet jote formosh parti nje qime ne byfhe uka rama juvej
Papo Bala
Papo Bala Πριν μήνα
Qija nenen kur ben dhe patozi si i pafajshem eshte cmenduri.
Ze Ver
Ze Ver Πριν μήνα
Zihen per KARRIGE,
Isidor Dhrami
Isidor Dhrami Πριν μήνα
Ca politike do bej patozi nje imoral dhe nje provincial ne karakter pa dashur te ofendoj provincialet dhe me gjithe respektin qe kam oer ta por patozi eshte simbol i imoralitetit bashke me cerin e tij komunist
Isidor Dhrami
Isidor Dhrami Πριν μήνα
Ti patozi je nje lepur qe nuk pate guxim te luftoje brenda partise dhe tani ke dale kundra pd qe te mori nga rruga dhe te beri eksponent.ti je nje plehre imoral dhe nuk ke per tu votuar nga shqiptaret as ti e as cerat e tu nga tirana deri ne vlore.ju plehra tju vi turp dhe haram e paci punen qe kane bere strukturat e pd sidomos ne vlore se nuk e meritoni as ti e as ai ceri qe je ne vlore.plehra imoral haram e paci u vrafte zoti
Isidor Dhrami
Isidor Dhrami Πριν μήνα
Ti zoti patozi nuk ke bere gabime por je bere faje.do te ti kujtoj ca ke bere ne vlore me arrogancen tende ?
Teli Teli
Teli Teli Πριν μήνα
Votoni taf tymin njeri me integritet profesioni roje ashashi te brryli kat tret 🪣
Andon Markaj
Andon Markaj Πριν μήνα
Shife Bashën tu krujt koqet grdron.info/auto/q9WkYtSZpMmOccc/b-nteo.html
1superlovefire
1superlovefire Πριν μήνα
@Andon Markaj Kush ta tha ty o per grun e Bashes? Apo kur s'keni argument - hani mut ashtu kot pa lidhje
Andon Markaj
Andon Markaj Πριν μήνα
@Bos MILER koqet e bilen , ja ka pre saliu . Ai ësht EUNUK . Edhe grun ja qin të tjert
Bos MILER
Bos MILER Πριν μήνα
LULI NUK KRUN KOQET PO I THOT. RAMES TE ME HASH KOQET O LEGEN
Deni Muca
Deni Muca Πριν μήνα
Bravo z,patozi,,,
Mateo Sanija
Mateo Sanija Πριν μήνα
Ore pini rraki pastaj vini ketu ju? Lat nam fare pa kultur tamam kazan
Aislin Hoxha
Aislin Hoxha Πριν μήνα
Ahahah👍
Kostandino Tani
Kostandino Tani Πριν μήνα
Njerez Duhet ti japim nji shans te rrinjve jepjani voten nismes thirrja ti shofim si do rreagojne ne parlament per njerezit dhe ti mbrojne ne cdo kohe
Toni Nt
Toni Nt Πριν μήνα
Po flet per shqiptaret jo per eveopianet . Ska per te ndodhur kurre ne shqiperi . Shqipetaret jane mesuar skllever dhe duan padron .
1superlovefire
1superlovefire Πριν μήνα
Thurrja eshte nje nga 8 kembet e merimanges se krijuar prej Sorrosit ne Shqiperi !
Kostandino Tani
Kostandino Tani Πριν μήνα
E kam thene zoti Ylli fto Canin ne emision the njerezit do te degjojne te verteten sepse eshte nji gazetar pa dorashka jam 100% me Canin sepse gjithcka qe ka thene I kane dale edhe qe do ta mari ps ket here ja u ka thene sepse Rama nuk e le kollaj perdori cdo lloj menyre per te aritur ku do ai I percau I shkateroi dhe ne fund do jet pa e para dhe per te zgjedh Ke parti ose te blej deputet dhe ti fusi tek gjiri tij
d h
d h Πριν μήνα
Me ne fund nje njeri me nje kualitet mendimi, bravo Endri. Pjesa tjeter kryesisht baktaxhinj e zhurmusa.
19 98
19 98 Πριν μήνα
🔝🇦🇱✔💪🏻
Albin Kurti
Albin Kurti Πριν μήνα
I madh je Rakipi, i vetmi i paanshem.
beyond infinity
beyond infinity Πριν μήνα
Andi Bushati eshte me i paanshmi. Mbaj mend dikur kur sulmonte Berishen ne kulmin e pushtetit dhe sot sulmon Ramen. Domethene gjithmone kundra pushtetit dhe pro njerezve
london g london g
london g london g Πριν μήνα
Sa i drejt eshte cani Ky esh super emision 😍
Ksavi Bushi
Ksavi Bushi Πριν μήνα
Cka po flet mo zagar
Ksavi Bushi
Ksavi Bushi Πριν μήνα
Ti je kal karroce boshe
Arian Hazizaj
Arian Hazizaj Πριν μήνα
Nisma thurje si vet vendosje nKosov, por mbas 20viteve te tjera kur ta kuptojn njerzit.
Mario D
Mario D Πριν μήνα
Shko re pirdhu. Nismen Thurje e ka krijuar Besjan Pesha. Ish anetar i Mjaft dhe ish drejtor i LSI.
billis s
billis s Πριν μήνα
Cani je I madh dhe i drejte
Rivaldo ND
Rivaldo ND Πριν μήνα
Ato qe e shajn canin jan ato qe Cani pershkruan. Njerez bazik dhe medioker. Cani s esht aspak shenjt, madje dhe vete e thote, por ca thot bejn shum sens, kte nuk e luan topi.
Dino Nuredini
Dino Nuredini Πριν μήνα
Astrit Patozi kokra e langaraqit, kujto kohet kur emeroje dashnoret me tel o legen dhe demokrat te tjer rinin rrugve pa pune
Marco Mauro
Marco Mauro Πριν μήνα
Mos ja qi motren o patos ti do marresh vota ne shkoder, ti dhe tonin unldeda
Lupo 89
Lupo 89 Πριν μήνα
Edhe Patozi paska rilindur. Tani beson se ai eshte e reja. Risia! 😂
1superlovefire
1superlovefire Πριν μήνα
Haha 🤣 fix fare njesoj sa aftesi kishte nje nxenes qe merrte 4 , i perputhet sh. nr 4
Lupo 89
Lupo 89 Πριν μήνα
@sasha platov 😂
sasha platov
sasha platov Πριν μήνα
sa i shkoka e kjo bluza me nr 4 si ato 4 qe i vinte zysha me gjith qef ne regjister
sasha platov
sasha platov Πριν μήνα
o rakip o rob zoti na knaqe fare,,,,regjia do luaj per nje tryeze....po pastaj do e mbyllni seancen e pokerit?gjths ke emisionin me te mire ne qarkullim si ti si drejtues dhe analistet qe fton.
epimtx x Anti - Bella (Official Music Video)
3:03
Light - Ti Fovasai - Official Music Video
4:21
Capital Music
προβολές 2,2M
Bloody Hawk - Al Dente (Official Video)
3:32
Φθείρομαι
προβολές 992K
CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)
3:24
Cricket Music
προβολές 4,8M
Kryeministri Edi Rama - Në Fiks Fare, Top Channel
28:41
epimtx x Anti - Bella (Official Music Video)
3:03
Light - Ti Fovasai - Official Music Video
4:21
Capital Music
προβολές 2,2M
Bloody Hawk - Al Dente (Official Video)
3:32
Φθείρομαι
προβολές 992K
CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)
3:24
Cricket Music
προβολές 4,8M
Dua Lipa - Love Again (Official Music Video)
4:23
FY - Pano Kato Challenge - Official Music Clip
3:22
Capital Music
προβολές 416K
AZET x TAYNA - TI HARRO (prod. by Lucry & Suena)
2:57
Make THIS Shot, Win $300,000
15:04
MrBeast
προβολές 21M