Nis rebelimi në PD për largimin e Lulzim Bashës, Berisha ende asnjë sinjal, zhduken Meta dhe Monika

  προβολές 167,522

Pamfleti Net

Πριν 22 ημέρες

Σχόλια
ylberi seferi
ylberi seferi Πριν 5 ημέρες
EDUART SELAMI I DUHET PD ,TE IKI LULE LESHI BURE PA PERSONALITET TALLET MESUESI I VIZATIMIT ME BASHEN . MA KY PALAÇO BURE KA GJAK NE DEJE ,APO SHURUP ASHASHI RI E SHIKON RAMEN SI TALLET ME TE. KUSH E NDJEN VETEN DEMOKRAT TE NRIHET E TI JAPIM VOTEN EDUART SELAMIT I PERSEKUTUARI NGA ISH SPIUNET NE RADHET E PD " TAMAM LUFTE KLASASH " . E BUKURA ESHTE TE GJITH ATA QE SHANIN LULIN TANI THONE SDUHET TE IKI , HA,HA,HA ,HAAAAA.
Adam Arapi
Adam Arapi Πριν 11 ημέρες
Pamfleti me keto lajme qe keni dhene popullit do te thote se gjendia ne Shqiperi eshte Rrumpalle,Shqipetaret po' shkojne ne Depresion, nje dite me pare thoni se Sali Berisha shumè shpejt do arrestohet,tani ne Ke tè lajme keni nderruar pllaken,thoni Sali Berisha po' pregatitet per zgjedhiet e vitit 2025,hahaha Kush ju paguan per me treguar keto Perralla genjeshtrash lajmet e nje dite me pare nuk kocidojne me lajmet nje dite me mbrapa,Soros ju ka thene genjeni sa me shumè, hahahaha me Shekuj Jane genjyer shqipetaret,Barku i shqipetareve nuk mbushet me fiale por me Buke.
Rahim Trupja
Rahim Trupja Πριν 16 ημέρες
Behu burre nje here mo luli ke pesuar humbje pas humbje jep doreheqjen dhe ik andej nga erdhe dhe nga ke marre edhe gruan ne Holland se nuk te dhemb shume koka per shqiptaret ty por per xhepat e tu
Sotiri Gkika
Sotiri Gkika Πριν 17 ημέρες
Nuk eshte e lehte te hedhesh boje ne parlament.To godasesh me cizme se nje dite te kthehen mbrapsh.Tani filloj lufta e vertete ne PD.Sa per LSI u cduk si agimi i art.
Dava May
Dava May Πριν 17 ημέρες
Ju lutem te gjithe si kriminela te zhduken berisha Ilire meta Monika lulzime basha na qelbene popullin ju ka kuptue populli ma mire vone se hiqe Ata duan vare para popullit te gjithe hajdudat
Bigbaba 12
Bigbaba 12 Πριν 18 ημέρες
Ovllezere shqiptar te PD nuk eshte fajtore ai trimi i Pd per humbjet Por Ai Rama qe ka mni pulue me votat Rrofre Lulzimi prijesi me i madhe
Ifit Meta
Ifit Meta Πριν 18 ημέρες
Largimi sa me par
Shpendi hoxha
Shpendi hoxha Πριν 18 ημέρες
Ca te ben diversioni 😁
M M
M M Πριν 18 ημέρες
Nuk po mirrem me Lulzim Bashën por diçka është e sigurt se kushdo që të vihet në krye të PD_ së në sytë e Socialistëve do të shihet si një person i keq dhe i urryer. Me fjalë tjera Shqipëria duhet të udhëhiqet gjithnjë nga PS_ja!
Edoo Te
Edoo Te Πριν 19 ημέρες
I fusni ne burg dhe ti marin floririn
Pupu Kaka
Pupu Kaka Πριν 19 ημέρες
Ik lulush ike oooo trap ikeee
Dritan Bajraktari
Dritan Bajraktari Πριν 19 ημέρες
Po arratis ndoshta për në rusi
giannis kriavrisi
giannis kriavrisi Πριν 19 ημέρες
jo me kot ambasadorja mori trupat nga America dhe e gjen nga do te niset per tu larguar grabiqaret shqiptaret jan te kapur
eticet Zyplie
eticet Zyplie Πριν 19 ημέρες
Luli very nice for Albania:
Besnik
Besnik Πριν 19 ημέρες
POS HOQEM DOR NGA SALI VRASESI EDHE NGA ILIR HAJDUTI EDHE NGA 2 GISHTAT LART KURR SKINI PER TE ARDHUR NE PUSHET
Elis Zotaj
Elis Zotaj Πριν 19 ημέρες
Ca ka kjo gazetarja qe bertet sikur i ka ngren buken Partia Demokratike
Niko Leskaj
Niko Leskaj Πριν 19 ημέρες
Jam kurioz te di,personi qe flet ne pamflet,esht femer apo mashkull.Nuk e kuptoj perse shqiperon sikur ka para syve buletinin e luftes ??
ela ela
ela ela Πριν 19 ημέρες
BASHA 👎👎😜😜😜💩💩💩
Murat Shehu
Murat Shehu Πριν 19 ημέρες
NJE ANALIZE DHE NJE KESHILLE PER PD_ne (shkruar vite me pare) Ne vitin 90 PPSH_ja u nda ne disa pjese, por dy mbeten kryesore, PD dhe PS. Anti komunistet u rreshtuan ne PD. Perveç Pandeli Majkos dhe Ilir Metes, qe bene te kunderten duke treguar karakterin e tyre vetem karierist. Ndersa komunistet nderruan emrin e partise, ne PS dhe filluan reformimin e saj, perveç disave qe u shkeputen nga partia meme dhe krijuan parti te reja me ata vete ne krye. Por nuk e shpallen veten te djathte, siç beri Sali Berisha, duke qene dhe sekretar partie i PPSH_se. Ndryshe nga te gjithe komunistet e tjere Saliu morri rolin e spiunit ne te djathten shqipetare duke e shpallur veten anti komunist, do me thene kunder vetes se vet. PD_ja sot eshte ne te njejtat pozita siç ishte PPSH_ja ne vitin 90. Ajo duhet te ndahet ne dy pjese. Pjesa e ardhur nga PPSH_ja duhet te kthehet ne PS me ne krye Saliun, krenare per kryerjen e misionit te tyre per te mos e lene levizjen anti komuniste te vitit 90 ne duart e kundershtareve te vertete te PPSH_se. Ndersa pjesa tjeter, jo e ardhur nga PPSH_ja duhet ta marre ne dore partine, pa Saliun, ta zjeje ne nje kazan te madh e ti pije lengun, duke u pastruar nga sundimi 30 vjeçar i nje nga sekretareve me te devotshem te PPSH_se(duhet ta dijne te rinjte se PPSH_ja udhehiqte nepermjet sekretareve te partise ne çdo ndermarrje e ne çdo institucion.) Me vjen keq, por kjo pune qe te behet siç duhet do nje fare kohe, le te themi disa vjet, per mendimin tim 3 deri ne 5 vjet. Une ju keshlloj te mos beni asgje tjeter, ta lini qeverine te beje ç'ti doje qejfi deri ne mandatin e ardhshem. Merruni vetem me pastrim nga anti komunistet komunist qe ju sunduan deri tani. Me nje fjale u nevoitet nje lloj katarsi nga e kaluara, ose me mire nje lloj psikoterapie ku te kuptoni e te beheni te vetedijshem çfare ka ndodhur me ju keto 30 vjet qysh me krijimin e PD_se me uzurpimin e udheheqjes se saj nga komunisti me i devotshem e me sherbetor i zellshem i PPSH_se, nga delja i diktatures(sigurisht dele per eproret e tij, jo me ata qe do ti duhej te denonte duke zbatuar porosite e partise dhe te shokut Enver) i cili shume shpejt u be ujku i demokracise, duke i shkaktuar nje dem te madh jo vetem PD_se, por demokracise ne pergjithesi dhe zhvillimit europian te vendit. Ok?
Diana Katundi
Diana Katundi Πριν 19 ημέρες
Koment i shkelqyer.
Jack Dani
Jack Dani Πριν 20 ημέρες
@ ofical ofical eshte e vertet qe e hengren dhe mos te ndihen te rine goje kycur
Pray for Albania
Pray for Albania Πριν 20 ημέρες
Sala do shkoj ne burg.
Mira Luli
Mira Luli Πριν 20 ημέρες
Ik z. Basha, jepni doreheqjen, eshte humbje e madhe, mos e shkaterro opoziten e P.D., sepse ne kemi nevoje per nje opozite te forte, qe te bej rotacion pushteti me te rinj, jo te rickloje figurat e vjetra te partive.Ju lutem, mos hidhni benzine ne zgjedhesit, qe te dhane voten dhe ju nuk ditet ta mbroni kete vote. Largohuni pa futur popullin ne telashe dhe para se te ju detyrojne e poshterojne diplomatet e huaj.
Zenel Berisha
Zenel Berisha Πριν 20 ημέρες
Ju flet Moskva?!
Vinnie Halia
Vinnie Halia Πριν 20 ημέρες
Ore si nuk u ben njeher njerez kta ta pranojn rezultatin? Te gjith vjedhin e blejne vota por dhe ky luli qe akuzon te tjeret duhet me qen vet I paster pa me hap gojen. Pd ne elbasan ofronte dhe emigranteve te griqis shpenzimet e rruges drek dhe 50euro prandaj luli mos ha mut me se vec dem ibeni Shqipris econi vetem mbrapa per integrimin ne EU . Jam nje person qe skam votuar ndonjer dhe skam pasaport shqiptare fare I asnjeanshem
Bledar Merkaj
Bledar Merkaj Πριν 20 ημέρες
Ju qe kryesoni PD duhet te zhdukeni te gjith PA perjashtim, se sa te jeni ju dora e vjeter nuk I lini shanse atyre qe besojn ne demokraci te vertet me piksynime per mirqenien e popullit, urime per Ramen dhe nje pirdhuni per ju te opozites
Φωτη Μαλαι
Φωτη Μαλαι Πριν 20 ημέρες
Nuk po kuptoj nji gje,kush eshte sali berisha qe paska ne dor demokracin e popullit shqipetar ,kush eshte ku ,qe jep demokracin e popullit majtas djathtas,me cfar te drejte ,kush ja dha ketij personi qe te bej ca te doj me demokracin,ky palio pllak duhet te iki nga shqiperia duhet te iki nga parlamenti duhet te heqi dore nga politika ,,BOLL E DEGJUAM 30 VJET,NUK DUAM ME AS EMRIN TI DEGJOJM,
Andrea Nicolas
Andrea Nicolas Πριν 20 ημέρες
Ku ike luli apo te flesh gjum
Mjeshtri Timonit
Mjeshtri Timonit Πριν 20 ημέρες
Luli mos qaj
Tafa Naim
Tafa Naim Πριν 20 ημέρες
Nuk duhej larguar topalli Murrisi patosi hajdari bregu etj duhet ti kuptoni vet kush jan
Lor Med
Lor Med Πριν 20 ημέρες
I pari qe duhet te zhduket eshte saliu! Sa te kete njerez si saliu do kete dhe edvera! Jane bashkepuntore ne krim dhe hajdutlleqe
yea yes
yea yes Πριν 20 ημέρες
Te gjith ata qe e kan votue edi ramen jan hajna e vrases e terriorist qe shiten per ni kafee keta rrugaq te rtigve e sksn buk me hsnger ishalla cofin keta qe e kan votue tradhtsrin e shqipris edi ramen argatin e vuqiqit
Bes Kosta
Bes Kosta Πριν 20 ημέρες
Demokracia boterore do te thote qe kush humb jep doreheqjen.
yea yes
yea yes Πριν 20 ημέρες
Rama i ka vjedh votat krimineli edi rama argsti i viqiqit per shkatrtimin e shqipris
Paul Mccartney
Paul Mccartney Πριν 20 ημέρες
BASHA IK IK IK IK IK
Teuta Shameti
Teuta Shameti Πριν 20 ημέρες
Sa mir zoti i degjioi njerzit kesai radhe per LSI e shduku ma se kushedi shduk edhe Lulushin 😀😀😀😀😀
Durres 23
Durres 23 Πριν 20 ημέρες
Zhdukin hajduta dhe ti karakurva metes
LUANI SHQIPTAR
LUANI SHQIPTAR Πριν 20 ημέρες
Ik vare veten kriminel se populli nuk te do dhe nuk te ka dashur kuurrreee merr me vete edhe sali berishen mos harro president
Avni Tocila
Avni Tocila Πριν 20 ημέρες
Ky qeni duhet qeruare se demton gjithe vendin dhe jo vetem pd
Shaho Shahaj
Shaho Shahaj Πριν 20 ημέρες
Saliu e ka mbajtur bashen per ta mbrojt Per mutrar qe ka ber saliu Po a e di saliu qe nuk lajet mutime shurr
Shaho Shahaj
Shaho Shahaj Πριν 20 ημέρες
KETO PYKA PD es JA FUTI SALI BERISHA ! QE KUR MBULOI MUTIN ME SHURR . NE VIDJON FRIFTI META I HODHI HI SYVE TE POPULLIT VRAU DHE 4 VETA NE SHESH BASHA LAN HALET E SALIUT RESPEKTE NA VLORA
Durim Ismaili
Durim Ismaili Πριν 20 ημέρες
Sa te jet Sala gjall PD nuk bon hajer.
Jurgina Merelli
Jurgina Merelli Πριν 20 ημέρες
Ik o basha .ik o meta .ik o monika ..shkoni beni vizit trurit se u bet per psikiater ....ju zejn mallkimet e popullit se nuk keni ber asgje keto 30 vjet demokraci .vetem genjeni si derrat 🐖🐖🐖🐖🐖🐖 ju jeni demokraci kriminela vrases hajduter te gjitha i keni ..EDI RAMES i vini anash .bravo ps ps ps 🌹🌹🌷🌷💞💞💥💥💥
Taip lala Taip lala
Taip lala Taip lala Πριν 20 ημέρες
Lsi Pd Te gjith me nje thes futuni Merni dhe presidentin
Agim Brahimi
Agim Brahimi Πριν 21 ημέρα
Gjithmon pëlqehen fitusit, janë më të priviligjuarit, po në rastin në fjalë, populli feston fitore dhe tribuna , se për vete pa brekë do ngelet, me pesjone150 mi lekë do rrojnë as ilaçe su dalin , të rinjtë ikën bëjn valixhet djemtë djemtë që skanë ikurë, azile pleqshë ngelëm😭.
LESH ME TRESH
LESH ME TRESH Πριν 21 ημέρα
Po te iki Basha edhe nja 2 te tjere PD mer 80% te votave
Uk Marku
Uk Marku Πριν 21 ημέρα
Largim urgjent ktyne bythqimave 🤯🤬🤬🤬
Clirim Hazizaj
Clirim Hazizaj Πριν 21 ημέρα
7*7=42😄😄😄
Prende Marku
Prende Marku Πριν 21 ημέρα
Hik mos te shof ma kush hik e zhduku turp per ty turp
Prende Marku
Prende Marku Πριν 21 ημέρα
Lulin e mort ne qaf ajo palaqja jote e pa edukat e ti ma palaqe se ajo bushter
Prende Marku
Prende Marku Πριν 21 ημέρα
Vare veten ilir meta fute qfurkun e prefi sp atat per kaptenen tane e fike lulin
Bosi Bosi
Bosi Bosi Πριν 21 ημέρα
Haka e sokol olldashit e azem ajdarit
Kushulla Ferraj
Kushulla Ferraj Πριν 21 ημέρα
Ne Pd po Te ishte vene Eduart Selami Of do Te Kishte marre nje drejtim Te figure.Por plera e Pd nuk e deshen.sepse se leshonte Luli me Berishen.Luli Te iki me vrap jo me hap seose eshte Heta e trete kjo .Po a iken jeta duke pritur Te behet Luli Kryeminister
Frank Kola
Frank Kola Πριν 21 ημέρα
Elena Kosaci Marin Mema
Valentin Mici
Valentin Mici Πριν 21 ημέρα
Po tash Lul..berisha..e..Moni...ikeeeeee...likeeeeeee...ahaaaaaaaa
Marjan Lnd
Marjan Lnd Πριν 21 ημέρα
🌹ps 🌹 ps 🌹 ps 🌹 ps 🌹✌😉🤣🤣
Jamba 95
Jamba 95 Πριν 21 ημέρα
PO NUK IKU BERISHOVIC PD KOMUNISTE MOTER E PPSH NUK KA PER TE ARDHUR NE PUSHTET PO ME KE DO VIJE ME NARD NDOKEN, FLAMUR NOKEN , MEDI GERDECIN APO MALIQIN TE BIRIN E OSMAN GAZEPIT HE SE HAROVA BOKSIERIN LUCIANO BOCIN PO PO POOOOOOOOOOOOO SI ME DILI NGA MENDJA LOPA HOLLANDEZE SHTERP ALBANA VOKSHIN PO TE MOS MERZITEN SE VJENE 2025 MAS 4 VJETEVE .
H H
H H Πριν 21 ημέρα
lulëzim basha TE JAP DOREQJEN SA ME PARE, brenda 24 orëve ?.
Kreshnike Hodaj
Kreshnike Hodaj Πριν 21 ημέρα
DERGON JNE LETER STALIN DREJT PER DREJT NE SHQIPERI FITO RAM HUMBI META U PER HAP JNE LAJMI I ZI QAN MON LOTO LULI SITIA BIM NE TANI TI MON E KE FAI QE SI PE MIR FILXHANET E ZI 😂😂😂 JO FILXHANI ESHT I BAR PO U MESUAN ME FLORI IK O META GOMAR I GJAL SE SEBEN AS PER ÇOBAN ME DHI
Kreshnike Hodaj
Kreshnike Hodaj Πριν 5 ημέρες
@ylberi seferi nuk je me shum se jne idjot qe kur flet ashtu ne rrjetet socale po megjith at haj se je me afer dhe je mashe ti jne jneri i shitur as gje me shum
ylberi seferi
ylberi seferi Πριν 5 ημέρες
KRESHNIKE HODAJ : " I HENGESH KOKOLLANIN SI TUBO SOBE EDVIN GERNETES Ç,DO MENGJES DHE TE TE BEJ MIRE , DUHET TE PAISESH ME TESEREN E PS PERNDRYSHE NUK E PERFITON ....
Kreshnike Hodaj
Kreshnike Hodaj Πριν 20 ημέρες
PO ATA KAN MAR EMRIN PD POR NE RALITET JAN KRIMINELA TE DREJTET DHE ATDHETARET I VRASIN SE U DALIN TE PA LARATSI VRAN AZEM HAJDARIN E MESHIROFT ZOTI DHE SHUM TE TJER ATA DO VARUR PA KEQ ARDHJE SI LULI MONA META DHE PAS TYRE UJKU PLAK SALA
lal shpellari
lal shpellari Πριν 21 ημέρα
lul basha esht palaço politikani me i shpifur dhe me i pa bese qe idha pushtet te pa par rames braktisi popullin i jala pushtetin ne dore rames kapi polici prokurori gjykata spak lul basha duhet te zhduket menjeher qe aty.
Grigori Balliu
Grigori Balliu Πριν 21 ημέρα
Po pse berisha e ka pron private pd? E shikoni ju simpatizantët e pd ashtu si mban peng pd ..ashtu mbajti peng dhe shqipërin dhe votuesit u zgjuan dhe dënuan pd kuke votuar ps.. pra basha nuk fitoi vetëm se pd e djeg emri berisha.
Gervin Medja
Gervin Medja Πριν 21 ημέρα
Lulit si mungon aftesija po i mungon njerzit e dret dhe jo ajduda qe blen votat me 50 mileksha normal se do i rritet vota edit karit qe po vjell votat me gjith plerat dhe bitorinat e ti 💙✌😭
afro berlino
afro berlino Πριν 21 ημέρα
LULI KALBESIRA ESHTE DASHNORE E SALIUT
Qazime Ago
Qazime Ago Πριν 21 ημέρα
Z.BASHA duhet ta mbaje postin e kryt. PD .po ja del me votime me mire se 2017.
Luli Shkullaku
Luli Shkullaku Πριν 21 ημέρα
Partit kurr skan bo zgjedhje te ndershme per kryetaret prandaj kryetar duhet te behet ai qevotohet me shume dhe ka reputacjon ne popull....
Rudina Straub
Rudina Straub Πριν 21 ημέρα
Jane peshuar dhe kane rezultuar te lehte si pupla, do tu shuhet nishani! O popull, mos ki frike, ligesia nuk del dot fitimtare!
Avenir Agastra
Avenir Agastra Πριν 21 ημέρα
Po fain nuk e ka luli e ka sliu ai e shkateroi PD qe me humbjen e shume njerezve shum te mire te PD dhe la budallenjte njesoj si enveri qe ti kete kollaj ti drejtoje po nuk iku saliu nuk behet me PD ja aty duhen demokrat te vertet e jo ish komunista me ne krye sali sekrekarin e te tjere me redhe.....
Nazmi Alimi
Nazmi Alimi Πριν 21 ημέρα
Meta.basha fituan kastravecin
Huawei Samsung
Huawei Samsung Πριν 21 ημέρα
Rrena mos flisni para kohe na keni ca karin
Edo Zemra
Edo Zemra Πριν 21 ημέρα
Kapni si zhele Salen Tersin e PD,satjet Sala i madhkum nga tan shqiptar PD kuuur ska memar drejtim Luli Lete ik ne Holland,Salen per Zhele One Tropoj One Hage kute doni PDista ndaqi me èc prepara,apo edoni per Skulptur,🎻💆👹🎻👍
H H
H H Πριν 21 ημέρα
KY DO BURGUN SALI QENI BERISHA ? BURG , BURG BURG PER SALI QENI BERISHA ? ÇOHU O POPULLI ÇOHU ? SE BERISHA I KA PARAT E TAKSAVE E KETIJ POPULLI, PER TE JETUAR BREZ PAS BREZI , ME NJE BASHE "PROSTITUT HOLLANDE DHE KARAKURVE " E SHKATROVI KETE POPULLSI TE PD , NUK PO NDALEN UMBJET , NUK PO NDALEN MARVESHJET SEKRETE ,ME RAMEN ÇADRAT E 2017 ? NUK ISHTE E PAKET AJO SITUATE ? SI DUROVI KY POPULL DHE 4 VJET TE TJERA ? JA KU E KATANDISI , JA , DHE SOT 2021 PRILL VOTIMET E FUNDIT ? SHPORDISENI , SE NA MORI MEQAFE FAMILET ? MOS HUMBISNI KËTË MUNDËSI TË RE?
mirdita
mirdita Πριν 21 ημέρα
paqi kivet
mirdita
mirdita Πριν 21 ημέρα
fitut mona e luli kta 🖕🖕🖕🖕futeni nbeth
Tetovari
Tetovari Πριν 21 ημέρα
Xhaxhi e beri Shqiperin me bunkera kurse Rame me Velian e Maznikun Tiranen e ben gjith Beton, e sala e basha e iliri me monin e rjepen popullin e ngrat, e Zoti gjith i vraft.
Komenti Komenti
Komenti Komenti Πριν 21 ημέρα
berisha molli faren e blerie votash santazhe presione e ankime te kota shpifia. ky maskara e dy tre tjere prishin PD
Giorgia Giorgia
Giorgia Giorgia Πριν 21 ημέρα
Do hypi iliri ne tavolin dhe monika te godas me me cisme ne parlament? Rrugecet kriminelat hajdutet e shqip.bashke me Saliun.po si te largohen ku do ti len pasurit e lalzit? Atyre u takon burgu.
abc
abc Πριν 21 ημέρα
O luli e shkaterove shqiperine Ik zhduku se nuk je per kete pune Ti po mban peng demokracine e shqiperise po e con ne diktatur moniste.... Duam njerez demokrat Te rinj me ide dhe vizione perparuese jo si ty qe po gezoje si nje vocerak dhe bertistje ne cdo miting.... Un do behem kryeministri 😟..... Ik sa nuk eshte vone clirohu edhe ti ik ik ik
Gjystina Lekaj.
Gjystina Lekaj. Πριν 21 ημέρα
Ka intelektual n kete parti qe mund ta drejtojne Pd.
Diana Katundi
Diana Katundi Πριν 19 ημέρες
Ke Mark Markun , qe si merren vesh fjalet.😅
SHEGA #23#
SHEGA #23# Πριν 21 ημέρα
Na PD duhet te ikin te gjithe Si luli e te hjithe qee rrethojne ne krye Berishen nukja vlejn vetem me fjalorin qe perdorin dhe treguan fytyren e tyre sic e shtruan te flen ketej e tutje moret ate qe merituat deshperuat ata qe do u mbeshtesnin
Gjystina Lekaj.
Gjystina Lekaj. Πριν 21 ημέρα
Basha duhet te jape doreheqjen
Tetovari
Tetovari Πριν 21 ημέρα
E mjera PD çka e xheti me lul shminkerin,qysh para dy muj ekam ditur se nuk kan asnji shans kunder PS, se sillej si Teenexher harxhon akoma nga 1kg Gel.
Xharije Hoxha
Xharije Hoxha Πριν 21 ημέρα
Grande Rama 💪💪
Chrysoula Georgakidou
Chrysoula Georgakidou Πριν 21 ημέρα
Pse skandidova une per kyeminister ashtu kshtu as kta skan shkoll mashum se un 8 vjet aekini ndegju ramushin qaduhet shkolla mu ba president
ARBER ILIR
ARBER ILIR Πριν 21 ημέρα
Epo ça behet fiton nje mut humbet muti tjeter dhe shqiptaret dita dites ja mbathin nga atedheu i tyre se ngeli prap muti ne pushtet zot ruaje ate vend nga keta gjak prishur
Aldo Inter
Aldo Inter Πριν 21 ημέρα
Ne rrug pa kthim la qen ky e çon en pus pa fun
Dritan Çeka
Dritan Çeka Πριν 21 ημέρα
Po me plakun mere saliun nuk merr qeveri o lulush pd e ka saliu prone private🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Besnik Berisha
Besnik Berisha Πριν 21 ημέρα
Nese basha humb zgjedhet duhet te largohet nga partia
Mark Hajati
Mark Hajati Πριν 21 ημέρα
Berisha nuk vendos mbi Bashen mbasi asht ne varsi te sherbimit sekret Beograde.
Irjat Pasholli
Irjat Pasholli Πριν 21 ημέρα
Populli shqipetar ka vojtur dhe do vuaje gjithmon se ashtu do Bota dhe ata qe ju kini shprese
King Lion
King Lion Πριν 21 ημέρα
Kaq men na ka fal zoti😞😞😞😞
Tom Lleshaj
Tom Lleshaj Πριν 21 ημέρα
Po pse Berisha nuk ka faj hahahaha . Luli ka faj se asht me Berishen .
Zeni Myftari
Zeni Myftari Πριν 21 ημέρα
E nisi me spate ne dore dhe shikoni ku jemi sot, ate qe populli nuk e beri dot ne 90 ,arriti rama e beri me ne fund ti shkoterroje komunistat e te kurruptuarit qe I kane pire gjakun popullit gjithe keto vite, por me mire vone se kurre, shqiptaria kryesore.
Leonard Sulaj
Leonard Sulaj Πριν 21 ημέρα
Pse nuk bashkuat votat ne nje te vetme me lsi?!
Ardian Moku
Ardian Moku Πριν 21 ημέρα
Ike oh plaku mere 👎👎👎
Sllatina
Sllatina Πριν 21 ημέρα
More Meta edhe Basha largohuni nga Shqipria menjiherë se ju sunë fitoni me këto bërtitme o hajvana ju mendoni se jeni si Albin Bosi skeni shancë ikni ikni
Raymond S
Raymond S Πριν 21 ημέρα
Deri Sa t jene luli dhe berisha PD kurre nuk fiton
Agim Gashi
Agim Gashi Πριν 21 ημέρα
Punoni per serbin hummbeni deshmit e krushes marre ju koft
Shuki Lipert
Shuki Lipert Πριν 21 ημέρα
Idiot kush e don lulin .......,
Bledar Faslliu
Bledar Faslliu Πριν 21 ημέρα
Te iki une e kam deklaru qe ky ska shance te behet kryeminister
Kastriot Mifol
Kastriot Mifol Πριν 21 ημέρα
U zente haku i ketije populli qe nuke bete asgje ,por na larguat dhe femijet ,nga shtepija .mose befshi hajer ,mallkimi u ndjekte nga do te veni .
Tetovari
Tetovari Πριν 21 ημέρα
Ammin🤲
Haqo Doli
Haqo Doli Πριν 21 ημέρα
Shume e sakte ngado qe shkojen e Brez mbas brezi,i zente zullumet qe i ka ber ketij populli dhe vendit tone!
Bedr Seferaj
Bedr Seferaj Πριν 21 ημέρα
P.o. sokol kjo eshte evertete I zuri haka jote te ndrfte shpirti
Bel Fjori
Bel Fjori Πριν 21 ημέρα
He. Cpo. Behet. Po. Pres. Kush.PS.se.ja.vlen.Hapet.koha.fillojn.punet.hap.mbas.hapi.
KoyDaNephew x SALVA - H.O.E (Official Music Video)
2:50
Ylli Baka - Detet Blu (Official Video 4K)
3:22
ArkivaShqip
προβολές 109K
Migos - Straightenin (Official Video)
4:17
MigosVEVO
προβολές 7M
How to make and use a simple trimmer table
14:29
JSK-koubou
προβολές 509K
Comedy Moments in Football #2
07:32
LE FOOT EN VIDÉO
προβολές 17M
Edicioni i Lajmeve - 17 Maj (Kosove)
05:41
Pamfleti Net
προβολές 7K
KoyDaNephew x SALVA - H.O.E (Official Music Video)
2:50
Ylli Baka - Detet Blu (Official Video 4K)
3:22
ArkivaShqip
προβολές 109K
Migos - Straightenin (Official Video)
4:17
MigosVEVO
προβολές 7M
ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΙΣΩ!!! #3
18:00
Evelina Nikoliza
προβολές 91K
Little Mix - Confetti (Official Video) ft. Saweetie
5:58
Friends: The Reunion | Official Teaser | HBO Max
0:41
Greg - Fuego | Official Audio
3:11
Lemon Music
προβολές 36K