Bes Kallaku & Andi Shkoza - Rudina (Official Video)

  προβολές 2,692,956

Bes Kallaku

Πριν μήνα

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗕𝗲𝘀 𝗞𝗮𝗹𝗹𝗮𝗸𝘂 & 𝗔𝗻𝗱𝗶 𝗦𝗵𝗸𝗼𝘇𝗮 - 𝗥𝘂𝗱𝗶𝗻𝗮 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeBESKALLAKU
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/BesKallakuAndiShkozaRudina
____________________________
🎵 Produced by: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎵 Lyrics by: 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨
🎥 Video by: 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡
🎥 Directed by: 𝗞𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔 𝗦𝗛𝗘𝗛𝗨
📌 Styling: 𝗝𝗢𝗡𝗜 𝗣𝗘𝗖𝗜
📌 Make Up and Hair: 𝗫𝗛𝗢𝗡𝗜
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 :
Instagram ► bes_kallaku
🎤 Connect with 𝗔𝗡𝗗𝗜 𝗦𝗛𝗞𝗢𝗭𝗔 :
Instagram ► andi.shkoza
🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_boja
📌 Connect with 𝗝𝗢𝗡𝗜 𝗣𝗘𝗖𝗜 :
Instagram ► jonipeci_store
🎥 Connect with 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► fullmoon_production
🎥 Connect with 𝗞𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔 𝗦𝗛𝗘𝗛𝗨 :
Instagram ► klaudia_the_director
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuRaYW
► spoti.fi/2XVbb2J
____________________________

℗ & © BES KALLAKU & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#BesKallakuAndiShkoza #Rudina #Folé

Σχόλια
Bes Kallaku
Bes Kallaku Πριν μήνα
✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeBESKALLAKU 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/BesKallakuAndiShkozaRudina
Konxhe Spahia
Konxhe Spahia Πριν ημέρα
Vv
Emanuela Cjapi
Emanuela Cjapi Πριν 2 ημέρες
Omk.kkllkìbyj. b niji
Albania Albania
Albania Albania Πριν 5 ημέρες
@HOLIGAN GAMING wosisss
Tirane Tr
Tirane Tr Πριν 7 ημέρες
Shum e bukur pz
Servis Koli
Servis Koli Πριν 11 ημέρες
@HOLIGAN GAMING uj7uyij
vasy bylli
vasy bylli Πριν 4 λεπτά
RUDINA:((((💗😘😘😘
Macoku Shqiptar
Macoku Shqiptar Πριν 15 ώρες
O Andi Shkoza pse injoron veten me kete Bes Kallakun ky sesht kengetar... Ke turperuar dhe kengen Rudina qe ka qen super keng dhe esht akomo. Megjithate Respekte per ty se i kemi kenduar kenget e tua qe ne mosh te vogel neper dasma
Salihe Hysenbelliu
Salihe Hysenbelliu Πριν ημέρα
Bukur Besi 👏👏👏
Rudina Molla
Rudina Molla Πριν 2 ημέρες
Hahhaha eshte e verte per rudinen
Erion Ngjeliu
Erion Ngjeliu Πριν 2 ημέρες
je yll bote rudina
erigent backa
erigent backa Πριν 2 ημέρες
Love u besss u are the best.
Arnold Hoxha
Arnold Hoxha Πριν 2 ημέρες
❣️❣️❣️❣️❣️♥️♥️😀😀😂😂🥃🥃
Naxhie Kasmi
Naxhie Kasmi Πριν 2 ημέρες
Jeni i madh Andi
Ardian Shano
Ardian Shano Πριν 4 ημέρες
Super andi shkoza 😍 te mirpresim me nai keng te re ,po vtm 😍
Flogerta Dalipaj Kushova
Flogerta Dalipaj Kushova Πριν 4 ημέρες
🤣
suzi koci
suzi koci Πριν 5 ημέρες
O bes kallaku mos bo pordh me leket e te tjerve Po te ishte per ty sot as biciklete nuk do kishe ok lerini pordhet se ti do 7breza te behesh qytetar Beji lapidar atij qe te dha leket ty per ti pastru ok
Albania Albania
Albania Albania Πριν 5 ημέρες
Ednez::::, . ...m
Dezi Ceno
Dezi Ceno Πριν 6 ημέρες
Super bravo
jola ola
jola ola Πριν 6 ημέρες
E ke bo rudinen materialiste ne ket keng o bes😜🥰
Ilir Biba
Ilir Biba Πριν 7 ημέρες
BRAVO
Petrit Veizaj
Petrit Veizaj Πριν 9 ημέρες
O Bes je i papar
Elbasan Albania
Elbasan Albania Πριν 10 ημέρες
andin nuk e kap neri si kengetar sado te tjere te dalin apo ta imitojne ate
Majlinda Shkembi
Majlinda Shkembi Πριν 11 ημέρες
O zot çfar kujtimesh 😢😢na kujtove pak adoleshencen👏👏❤❤Je i madh Andi.
Bedri Zenelaj
Bedri Zenelaj Πριν 11 ημέρες
EDHE UNE E KAM RUDINA NUK PO TALLEM AS NUK KAM LANE KE
Dank Montages
Dank Montages Πριν 14 ημέρες
Ok
Mirela Tabaku
Mirela Tabaku Πριν 14 ημέρες
ha ha
tian numani
tian numani Πριν 15 ημέρες
Komplet vk n krye bes rakllaku
Jona Izetaj
Jona Izetaj Πριν 15 ημέρες
Ua sa e gallat kjo kenge 🤭🤭🤭😸😸☺️🙂🙂😊😊😊🤗🤗
Arnaldo Veliaj
Arnaldo Veliaj Πριν 16 ημέρες
Super
Sabit Behrami
Sabit Behrami Πριν 16 ημέρες
Si eshte emri i ksaj mdeles ne Klip?
•FATIME_*_BASHA•
•FATIME_*_BASHA• Πριν 14 ημέρες
Pse mo😂😂😂
romeo romeopaluka
romeo romeopaluka Πριν 16 ημέρες
Reggaeton remix do ebeje Nje shoku I'm tamam remix original pa Dale nga original super tani po punohet paerak dite ose muaj del
Amarildo Tafa
Amarildo Tafa Πριν 16 ημέρες
❤️
Preng Kola
Preng Kola Πριν 17 ημέρες
Well done guys nice song 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
mustafa dibra
mustafa dibra Πριν 18 ημέρες
O Rudina, ti pse m'le? Pse më le ti në vetmi? [BESI:] Në një arë, në një lëndinë O Rudinë, mori Rudinë Hajde hyp ti te makina O Rudinë, mori Rudina Du me bo Rudinen du me i bo vaksinën du me e çu n'shtpi me i bo karantinën Me e majt me t'mira Me ja heq rutinën Rudina 6.3sh. e tepron me benxinën. Jaha bibi jalla jaha bibi jalla si Rudina nuk ka, si Rudina nuk ka Jaha bibi jalla jaha bibi jalla se Rudina na la, si Rudina na la Huhu... U bona tap, u bona tap ene u mpita Huhu... Rudina më la, Rudina më la se shkova te Marsida [REF. ANDI 2x:] O Rudina, ti pse më le? Pse më fute të gjallë në dhe? Pse më le ti në vetmi? Të dashurova si çdo njeri. [BESI:] Rudina taka taka Rudina taka taka hajde, hajde Rudi se u plaka Rudina taka tak Rudina taka tak hajde hajde Rudi Rudi knaqu, knaqu, nalu pak. Jaha bibi jalla, jaha bibi jalla si Rudina nuk ka, si Rudina nuk ka Jaha bibi jalla, jaha bibi jalla se Rudina na la, si Rudina na la Huhu... U bona tap, u bona tap ene u mpita Huhu... Rudina më la, Rudina më la se shkova te Marsida [ANDI:] O Rudinë e shpirtit o se kjo zemer ty të do O Rudinë zemrës o Se ky lali shumë të do [REF. ANDI 2x:] O Rudina, ti pse më le? Pse më fute të gjallë në dhe? Pse më le ti në vetmi? Të dashurova si çdo njeri
ari pirra
ari pirra Πριν 18 ημέρες
Ķkkķ
ari pirra
ari pirra Πριν 18 ημέρες
Kkkk
kosta kosta
kosta kosta Πριν 18 ημέρες
Sa kot
xhulio
xhulio Πριν 18 ημέρες
Mir Besi po edhe Andi duhet tboj me shum nga kto konget me emra femrash ✌️
Likan 02
Likan 02 Πριν 18 ημέρες
Ylli Baka
Likan 02
Likan 02 Πριν 18 ημέρες
Baftjari
Klodjan Sina
Klodjan Sina Πριν 18 ημέρες
andi shkoza qenka ber si xha bequa me ato syzet 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Hyrije Nezha
Hyrije Nezha Πριν 19 ημέρες
Bukur
Hyrije Nezha
Hyrije Nezha Πριν 19 ημέρες
Shum bukur
arif veshti
arif veshti Πριν 19 ημέρες
Bes kallaku o Pitbull i shqipertareve
TheAlbanian
TheAlbanian Πριν 16 ημέρες
Padhakarit i shqiptarve
Besmir Meta
Besmir Meta Πριν 19 ημέρες
Bes kallaku Servili ilir metes..respekt per andi shkozen👏🏻👏🏻
Kliton Zeneli
Kliton Zeneli Πριν 19 ημέρες
0p0pppp
Rudina Xhahysa
Rudina Xhahysa Πριν 19 ημέρες
Mi piace
Antonela
Antonela Πριν 20 ημέρες
I pershendes te gjithe rudinat kudo qe ndodhen 😂😂 Bravo Andi
Lusiano Bosi
Lusiano Bosi Πριν 11 ημέρες
Fhj
Joelia Joli
Joelia Joli Πριν 21 ημέρα
ëp
restorant pogradeci
restorant pogradeci Πριν 21 ημέρα
alen
Reli Metaj
Reli Metaj Πριν 22 ημέρες
Ini me te mirt bravo
Drite Pupa
Drite Pupa Πριν 22 ημέρες
Artur Mcini
Artur Mcini Πριν 22 ημέρες
boju dhe pak rreklam vilave te ilir metes mir o bes qe ti shiten sa mo shum lirit se do ti duhen dhe per fushat tashti
Last Chance
Last Chance Πριν 22 ημέρες
Reklam Skerdi Faris Reklam Vilave Zoni 90 autotune se di dmth And Shkoza po ma hoqi mall
Sara Rapanj
Sara Rapanj Πριν 23 ημέρες
O zottttttttttttt jeni lotttttttttt ju duaammm shummm😁😁❤
armanda dule
armanda dule Πριν 23 ημέρες
Je njesh
Altin Rukaj
Altin Rukaj Πριν 23 ημέρες
Bravo andi bashke me besin kenge shum e bukur ritmike Tashi do i thyjme boksat e makines 👍👌
Gleart Zeneli
Gleart Zeneli Πριν 24 ημέρες
Dianakukaalbania😈😇😆💅👄👹👺💙💖💕❤💔💋💓👅💜👄💞💝💘💗
Gleart Zeneli
Gleart Zeneli Πριν 24 ημέρες
Dianakukaalbania
Gleart Zeneli
Gleart Zeneli Πριν 24 ημέρες
Dianakukaalbania@$#
Gleart Zeneli
Gleart Zeneli Πριν 24 ημέρες
Kjo me pleshen shum 😈
Mara Lici
Mara Lici Πριν 24 ημέρες
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Zyra Memini
Zyra Memini Πριν 24 ημέρες
Jeni shum te medhej. Zoti ju bekofte. Kam qeshur me lot. Shum homuris besiiiiiiii Nga Nona 70 vjecare 🇦🇱 Ne 🇹🇯.te ndigjoj per dite. 💯💯💯💯💯💯💯💯.
Pitbull Pro
Pitbull Pro Πριν 25 ημέρες
big LIKE from ROMÂNIA! 👍🇷🇴
Urjan Arapi
Urjan Arapi Πριν 21 ημέρα
E per
Urjan Arapi
Urjan Arapi Πριν 21 ημέρα
Ok
Agim Kaja
Agim Kaja Πριν 25 ημέρες
Super
Klodiana Carku
Klodiana Carku Πριν 26 ημέρες
Super super hit 😍😍❤️❤️
Serkan 7
Serkan 7 Πριν 26 ημέρες
Si te prishesh 1 keng 🤮
Vera.pregegaj Pergega
Vera.pregegaj Pergega Πριν 26 ημέρες
Ridkdhu
Vera.pregegaj Pergega
Vera.pregegaj Pergega Πριν 26 ημέρες
🐦🐦🐦
Daniel Ndoj
Daniel Ndoj Πριν 27 ημέρες
S
Marsela Kerciku
Marsela Kerciku Πριν 27 ημέρες
Fu
Weed69 Remix
Weed69 Remix Πριν 27 ημέρες
hahaha pz skerdi dhe besi jan te papar lot🤣🤣🤣🤣
D Fisher
D Fisher Πριν 27 ημέρες
Love your music! Mwah!
Toni Guerrils
Toni Guerrils Πριν 27 ημέρες
E mer And kur knoshe ke 2 luanet te parku rinia ne 98...
Edmond Teneqexhi
Edmond Teneqexhi Πριν 28 ημέρες
Bo 1 me Sinan hoxhen
Eduart Arifi
Eduart Arifi Πριν 28 ημέρες
Vk shum kot po pse mo bes.nxitohesh besi pse nxitohesh
KING EDB ALREAL G
KING EDB ALREAL G Πριν 28 ημέρες
Bisha loku vllait..rsp te dyve dhe andi nje artis i vjeter✌🙏☝👊
Krislinda Lumi
Krislinda Lumi Πριν 24 ημέρες
´il moi o L ´l Le
Andi Daka
Andi Daka Πριν 28 ημέρες
Andi shkoza SA kisha pa e par bravo suoer keng
Kelerjana Gaxha
Kelerjana Gaxha Πριν 28 ημέρες
Andi shkoza je nr 1
Princeshat e perputhes
Princeshat e perputhes Πριν 28 ημέρες
Una e kam emrin rudina
Grigor Karo
Grigor Karo Πριν 29 ημέρες
ANDI SHKOZA .....RESPEKTE
Rreze Pepshi
Rreze Pepshi Πριν 29 ημέρες
Bravo Bravo 👏👏
erkooman loondon
erkooman loondon Πριν μήνα
Ca zeri te bukur ka Ky adashi I'm andi
Alesia Dani
Alesia Dani Πριν μήνα
Elona dhe Doku mjalti i klipit 😂😂😂😂😂
Toni Hita
Toni Hita Πριν μήνα
ANDI SHKOZA SUPER... BES KALLAKU PLOTESOJENI VET
Alex Leka
Alex Leka Πριν μήνα
Adi shkoza super nice bes kallaku seshte kengetar
Brand New Game
Brand New Game Πριν μήνα
Pse me duket sikur kjo kenga “Rudina” i eshte dedikuar Rudina Dembacajt,gruas se Mark Frrokut?LSI kundra PS 😂😂😂😂
Anisa Balla
Anisa Balla Πριν μήνα
Super😍
Lori Swiss
Lori Swiss Πριν μήνα
Jam rritur me kenget e Andi Shkozes 👏
Andon Markaj
Andon Markaj Πριν μήνα
Një tjetër 🐒💩💩💩
nicky 641
nicky 641 Πριν μήνα
👌
E M
E M Πριν μήνα
Like Andi shkoza se per ket 🥒 vetem 👎👎👎👎
El gringo Dupi
El gringo Dupi Πριν μήνα
Bravo e keni qajt Do tja qi ropt LA me kte kong bup bup bup🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱god blees 🇦🇱🇦🇱🥃🥃🥃
Gena Gjepali
Gena Gjepali Πριν μήνα
Bravo Besi 👌👏👏knaqesi te degjojm👑Andi Shkoza🔥🔥🔥🔥🔥
Bujar Cullhai
Bujar Cullhai Πριν μήνα
Ik o bes se le nam
Besarta Salihuyeyeuweuegueeyyr7rhryege77tfe
Besarta Salihuyeyeuweuegueeyyr7rhryege77tfe Πριν μήνα
Eyeyydheehehyyyye3h4 3h3he3yyheeheyeehy33yeyeyyeyyye3he ehyeye6ey3 ey3yyeye6yey
Anjeza Kuci
Anjeza Kuci Πριν μήνα
Nje ze fantastik si Andi Shkoza cdo kenge e bene te bukur 🎶🎶🎶🔝
Black Panther
Black Panther Πριν μήνα
Me shaka me shaka po e kapi 1 M Besua
Ervin Morava
Ervin Morava Πριν μήνα
Mir 8
Mariglen Orhani
Mariglen Orhani Πριν μήνα
ï
Gub Cib
Gub Cib Πριν μήνα
Spermenet fjala ALLAH (ZOT) NE KTE MUZIK VEC ME I EC REFRENI 👎🏽
Best Music
Best Music Πριν μήνα
grdron.info/auto/bMmChNLUurfGgds/b-nteo.html
Ermelinda Biba
Ermelinda Biba Πριν μήνα
👍👍🕶️🕶️
Lady Mindkoff
Lady Mindkoff Πριν μήνα
💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Klajdi Vokshi
Klajdi Vokshi Πριν μήνα
nona je o bes te rujt zoti
Leader  x Mente Fuerte - Criminale (Official Music Video)
2:55
Black Bandana Athens
προβολές 691K
Twenty One Pilots - Shy Away (Official Video)
2:55
twenty one pilots
προβολές 8M
Mad Clip - Baby - Official Music Video
4:18
Capital Music
προβολές 2,5M
Andi Shkoza - Akoma te dua (Remix)
02:13
Almus Music
προβολές 260K
2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
02:48
2TONoffical
προβολές 4,8M
Jennifer Lopez & Maluma - Pa' Ti + Lonely (Official Video)
08:57
Mevli & Aventurat e Julit - (X5)SE
02:30
Mevli Official
προβολές 2,3M
Rita & Fidan - Mashup Turkish - Albanian
02:00
ProduksioniARBONI
προβολές 8M
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:20
Friends Entertainment
προβολές 8M
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Dafina Zeqiri
προβολές 11M
Irkenc Hyka & Bes Kallaku - Makarena
03:08
Bes Kallaku
προβολές 8M
Leader  x Mente Fuerte - Criminale (Official Music Video)
2:55
Black Bandana Athens
προβολές 691K
Twenty One Pilots - Shy Away (Official Video)
2:55
twenty one pilots
προβολές 8M
Mad Clip - Baby - Official Music Video
4:18
Capital Music
προβολές 2,5M
Dax - APOCALYPSE (Official Music Video)
3:57
Tayna x Ivorian Doll - WTF
3:07
Friends Entertainment
προβολές 4,9M
SKAM - MUFASA (Official Music Video)
3:01
Trapsion Entertainment
προβολές 288K