Melisa - Leje ( Official Video )

  προβολές 5,551,009

UnixMusic

Πριν 19 ημέρες

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video: Imagine Films
#UnixMusic #Melisa #Onima

Σχόλια
Anila Anila
Anila Anila Πριν 15 λεπτά
1000here diten e degjoj yll
Maria😈
Maria😈 Πριν 2 ώρες
Melisa je talet.Shume ndjes qe te kemu gjykuar.Paska dhe me keq.Kshu vazhdo❤️❤️😅
៚SnoW WhiTe
៚SnoW WhiTe Πριν 3 ώρες
Te pakten me e mire se kenga "big bury eshte" ahhah
asapcin'
asapcin' Πριν 4 ώρες
Nese e dgjoni mire, degjohet zeri irkencit ne sfond😍
GARENA FREE FIRE BL17
GARENA FREE FIRE BL17 Πριν 5 ώρες
Melissa kenga jote cicërimë kanarine në krahasim me të Anës
Emily An
Emily An Πριν 10 ώρες
Pasi degjova kengen e Anes kjo mu duk si Rihanna Dora vetë Hahahah. O Zot ca mban kjo toke ,
sksks
sksks Πριν 12 ώρες
Kogja mire pe din dialektin e Kosoves Melissa suksese btw!!!
beti el
beti el Πριν 12 ώρες
Melisa je shum e mire ne muzik,ti vlen me shum se ana😂😂
Erjon Barsi
Erjon Barsi Πριν 12 ώρες
Çudi duli ky😂😂😂srz e plq si muzij
《ÊŘJÔŅ BÂBÄ》
《ÊŘJÔŅ BÂBÄ》 Πριν 12 ώρες
Melisa super
Emily An
Emily An Πριν 10 ώρες
Geri Rexho
Geri Rexho Πριν 13 ώρες
Melisa te falenderoj nga thellesia e shpirtit! Kisha nje kusheri te paralizuar dhe kur degjoi kt keng n TV u cua dhe fiku TV.
SHQIP TV
SHQIP TV Πριν 13 ώρες
I che bler
Fapjoland Perndreu
Fapjoland Perndreu Πριν 13 ώρες
grdron.info/auto/ZsKwmrzZtqvamJw/b-nteo.html Me te ver8 kjo eshte lule 😂
SHQIP TV
SHQIP TV Πριν 13 ώρες
I che bler
Mine Blue
Mine Blue Πριν 14 ώρες
MELISA tlutem na fal pasi e ndigjova kengen e anes LESHI Kjo me vjen sikur nje kenge prej engjujt
Xhurdin kore
Xhurdin kore Πριν 14 ώρες
Perse mbiemri i Anes eshte njelloj smi i Melises?????
Koni S
Koni S Πριν 14 ώρες
Waaa po ti qenke e mrekullueshme o zot o zot ca degjuam prej anes okej ske talent moa bo konggg o ana
Vali Vali
Vali Vali Πριν 14 ώρες
Ty ke qef te degjosh e te shohesh mi zemer je super jo si Ana 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ skandal ajo femer ti vazhdo se je yll 🌟🌟🌟🌟💐💖💖
Adi Kalemi
Adi Kalemi Πριν 14 ώρες
Super me e bukur se e anes. Une e kam emrin Melisa . Je shume e mire
Eduart Zeka
Eduart Zeka Πριν 15 ώρες
Shum bukur melisa
TheJPHouse
TheJPHouse Πριν 15 ώρες
Super
Idi Idi
Idi Idi Πριν 15 ώρες
Te gjithe perputhen kengetare dolen si Te ethet
Gostivar gostivar1
Gostivar gostivar1 Πριν 15 ώρες
melisa e le mbas Anen....melisa je ma e mira....Ana zanin si Mace
Silva Araqelyan
Silva Araqelyan Πριν 16 ώρες
Mira Sinani
Mira Sinani Πριν 16 ώρες
Yll melisa suksese 💖💖💖💖
BANGTAN ARMY •25 years ago
BANGTAN ARMY •25 years ago Πριν 16 ώρες
Te pakten kjo me mir se Ana 1
Eda Idri
Eda Idri Πριν 16 ώρες
Kenga Anes😤😤😤😤na e shpifi
ema elena
ema elena Πριν 16 ώρες
Melis na fal si tkena sha😂 prz ti je lule nkrahasim me Anen😂😂😂
Meko Harley
Meko Harley Πριν 17 ώρες
Ore pasi degjova kengen e Anes po me pelqen shume kjo Melisa, madje them ta cojme ne Eurovizion
Fshati Sose
Fshati Sose Πριν 17 ώρες
Superrrr😘😘😘😘😘💋💋💋💋💋💋💋💋😘😘
RockStar Yt
RockStar Yt Πριν 17 ώρες
Ok bythqire
RockStar Yt
RockStar Yt Πριν 17 ώρες
Oj k*rve
RockStar Yt
RockStar Yt Πριν 17 ώρες
Oj kafshe
rreze
rreze Πριν 17 ώρες
Melisa wasn't that bad compared to Ana...
Tinki Veliju
Tinki Veliju Πριν 17 ώρες
mendja ime para 3 javesh: ma jep sta jap mendja ime para 2 javesh: leje leje leje, se je tu dek mas meje mendja ime tani: mejk thë budi uërk budi uërk 😂😂😂
Nada Nada
Nada Nada Πριν 18 ώρες
je shume e bukur o yll o zmr
Galax Nananx
Galax Nananx Πριν 18 ώρες
❤❤ kenge e lezetshme
Etmira Hysenllari
Etmira Hysenllari Πριν 19 ώρες
Melisa ❤️ andi
Ilkaa's world
Ilkaa's world Πριν 20 ώρες
*ju lutem cliko ne chanelin tim dhe shiko**#muzikvajtuseshqip*
Esmeralda Sali
Esmeralda Sali Πριν 20 ώρες
Te gjithe te traumatizuar nga Ana
Freya Freya
Freya Freya Πριν 20 ώρες
mbas krahasimit me kongen e anes ti ja ne bo rihhana e shqipris na vjen shum keq
Hatixhe Kryeziu
Hatixhe Kryeziu Πριν 20 ώρες
Te lumt veç vazhdo suksese 💜💜💜
Enkeleid Koci
Enkeleid Koci Πριν 20 ώρες
Melisa vsrtet fali kush tka shajt tpakten ti ke vokal te embel po anaaaa🙏😩😩😩😩
Brunilda Shani
Brunilda Shani Πριν 20 ώρες
Faktikisht ajo e para smplq hiçççç, po kjo esht tamam keng
Enis Ramadani
Enis Ramadani Πριν 21 ώρα
Bile i kishte than dikush anes se : Po ti ke talent pse se ben nje keng? Robt ku ti ket ai qe i ka then ashtu anes Se na mori ne qaf Melisa hit
valentino prendi
valentino prendi Πριν 21 ώρα
Melisa je e mrekulluar
Fatma Sali
Fatma Sali Πριν 21 ώρα
Atë ki tash leje leje se je du dek mas meje meje atë ki tash leje leje une du met pas ty une du met pas ty
Xhik 1g
Xhik 1g Πριν 21 ώρα
grdron.info/auto/co6nZ6-oudG3Xc8/b-nteo.html🔥🔥
Arta Allushi
Arta Allushi Πριν 21 ώρα
Keng shum sum e bukur 😍😍😍😍😍🤩
Expensive_Andi
Expensive_Andi Πριν 22 ώρες
Melisa te keroj falje ne emer te gjith shqiptareve pasi kenga e anes eshte vari k****
marsi sara amar
marsi sara amar Πριν 22 ώρες
melisa te dua shum bravo kte muzik e ke me te bukur bravoooooooooo⭐️⭐️⭐️
Beta Tahiraj
Beta Tahiraj Πριν 23 ώρες
Melisa sa shpejte tè uroj tè nxjerresh kenge tjeter super hit.bravo dhe qofshe lumture me Andin
Ersa Enxhju
Ersa Enxhju Πριν 23 ώρες
Degjova kengen e Anes dhe pastaj kte te tenden Melisa, me shpetoi veshim ishte nje ndjesi sikur po me kendonte te veshi Vace Zela😂😂😂😂😅😅😅 Jo per gje po me ket kengen e Anes tkemi sha kot mduket
merlin low
merlin low Πριν 23 ώρες
melisa per te qene kenga e 2, je ne rruge te drejte, me kujtohet Luana dhr them kjo e jotja e 2 shume me e mire se te gjitha kenget e sajaa.
Selajdin Hoti
Selajdin Hoti Πριν ημέρα
Pe presim edhe eri agen🤕
ada ada
ada ada Πριν ημέρα
Pasi dgj kengen e anes erdha ktu me mar nj paracetamol 🤣🤣🤣
Igli Mane
Igli Mane Πριν ημέρα
Kenge bukur kjo Melissa bravo... Pavarsisht qe Sme ke pelqyer shm ne perputhen.. Po' kty bravo 👍👍
Leanra Keci
Leanra Keci Πριν ημέρα
Melisa shume e mir dhe e bukur je ,zerin super e ke ,te kam pelqyer qe ne fillim por ne te vertet kur degjova kengen e anes thash te me qetesoji icik melisa me zerin e bukur si kanarinw por dhe anen e du por zeri skandal sorry beby
Aferdita Kryeziu
Aferdita Kryeziu Πριν ημέρα
❤❤❤❤❤❤❤❤❤zemer kam ty je si princesh💕💕💕💕💖💖💖💖💖💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
Rita Jashari
Rita Jashari Πριν ημέρα
Melisa kendon 1000 here me mire se Ana
ADEA
ADEA Πριν ημέρα
Me se miri Melisa lleshi😍😘😍😘
Roberta Ulaj
Roberta Ulaj Πριν ημέρα
Po
Rolena Hoxha
Rolena Hoxha Πριν ημέρα
Melisa kendon bukur je 11111
Margo flury
Margo flury Πριν ημέρα
super keng wow
Orges Aliti
Orges Aliti Πριν ημέρα
Met qi tkisha qi amo per muzik ti sngohesh vlla
fustane ne shitje
fustane ne shitje Πριν ημέρα
Shum bukur
Arsid Shperdheja
Arsid Shperdheja Πριν ημέρα
Kur mendon ta sjell njeher gjyshen time te bej nje bashkpunim me ty se kendon me bukur ajo se ty.
AELA ELA
AELA ELA Πριν ημέρα
O Melisa te lumtt💚💚💖💖💚💖💚💖👍👍👍👍👍👍👍👍
Aviation Fans Albania
Aviation Fans Albania Πριν ημέρα
Na boni Ana me ardh me pa kto Gjana
Shqipegrl
Shqipegrl Πριν ημέρα
Mu faktikisht me pelqeu kjo kenge prej fillimi sepse Irkenc Hyka ka pas dor n’ket 💁🏻‍♀️
Miklovan 1
Miklovan 1 Πριν ημέρα
Ana lleshi left the chat buri work 😂😂
Bura Ho
Bura Ho Πριν ημέρα
Wowwww 😍😍😍😍
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi Πριν ημέρα
Edi gjoni leje leje😘
Altin Nikolli
Altin Nikolli Πριν ημέρα
Buri work buri work I Anës ishte ti qash hallin muzikës. Ndërsa kjo kënga jote ësht ti qash hallin Andit😂😂😂 Na mbytet me ndotjen e artit muzikor😡
Jesica Jey Pes Ps4
Jesica Jey Pes Ps4 Πριν ημέρα
Sa vjece ishte si perfundimisht kjo se te Cani para 7 vitesh ka deklaruar 24 kurse ne perputhen mbushi 23 😂😂
Rebeka Vatovci
Rebeka Vatovci Πριν ημέρα
Super ze. Talent i fshehur per muzik dhe kercim. Bravo. 💫 E ti pom don, e ti pom don, se shi me sy e plas me zemer 🤣🤣🤣
Franko Alikaj
Franko Alikaj Πριν ημέρα
ajde t gjith like per inat te anes 🤣😂,melisaa sorry qe te gjykuam me par 😞
Rexhina Llanai
Rexhina Llanai Πριν ημέρα
Τι μηνύματα περνάτε μωρέ με αυτά τα τραγούδια ...και το άσχημο ότι έχει τόσα θετικά σχόλια έλεος ...
Rudina Shotaj
Rudina Shotaj Πριν ημέρα
1000 her e km.dgj kt kng dhe s m ka dal ende prej qefit ❤❤😊
Kaylie Rodriguez
Kaylie Rodriguez Πριν ημέρα
te kerkojm ndjese melisa
Toto Rina
Toto Rina Πριν ημέρα
Kta këngtart e perputhen e lan Rita Oren ne tako 😂😂😂😂
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku Πριν ημέρα
je ber si plak o melisa na zuri barku nga zeri jot
Toca Jori
Toca Jori Πριν ημέρα
super muzik bravo melisa
The Sweats
The Sweats Πριν ημέρα
prz krahasim me anen ska lidhje fare te kanga anes po me rridhte kari gjak
Driola
Driola Πριν ημέρα
Pom kujtohen fjalt e fatjonit tash😂😬
nikos660x
nikos660x Πριν ημέρα
What language is that song?
ALBVIDEO
ALBVIDEO Πριν ημέρα
Kush e shikon kete koment, Zoti Ju dhente Shendet dhe Jete te gjate 🙏 Amin.
Merita Lushii
Merita Lushii Πριν ημέρα
E ke shkri fare Melisa ne krahasim me Anen
Klajdi Bajrami
Klajdi Bajrami Πριν ημέρα
¹
Auror Tahiraj
Auror Tahiraj Πριν ημέρα
om dig bro ca osht kjo oj luljeta hiqe
ROLEX ROLEX
ROLEX ROLEX Πριν ημέρα
Stresi unikatil nojzi 14 vite ne rrep dhe sun i kapen 5.2miljon per 2 jav kjo me 1 muzik per 3 jav 5.2miljon ralitet i hidhur qe shum talenta dhe shum rrepera te mir nuk supertohen
Adia Adia
Adia Adia Πριν ημέρα
5 mil 2 jav
Adia Adia
Adia Adia Πριν ημέρα
Melisa sme duket keq spo them uauuu na nje specie e rrall po aq keq nuk esht dhe fundja se plqeni se pelqeni po milion i kapi shpejt tjert kan dash koh
Aleandra Korcari
Aleandra Korcari Πριν ημέρα
Melisa bej edhe nje keng tjeter te lutem. 👇 👇
auroraz Lyrics
auroraz Lyrics Πριν ημέρα
Lmaoo 🤣 ..... komentusit
Klajdia Mero
Klajdia Mero Πριν ημέρα
2ss4
Arber Veliaj
Arber Veliaj Πριν ημέρα
Melisa je zemer te kiero muco ❤❤❤❤
Kriss Kriss
Kriss Kriss Πριν ημέρα
E keni bo 💩
Gjergj Gjoka
Gjergj Gjoka Πριν ημέρα
Kjo eshte kenge me e bukur se e Anes
Elvana Gjata - Mos u ngut
02:58
Elvana Gjata
προβολές 6M
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
03:26
FIFI OFFICIAL
προβολές 3,6M
DJ Gimi-O x Habibi [Albanian Remix]
2:18
DJ Gimi-O
προβολές 1,5M
Stine x Mevli x Grazia x Juli - Jena One ( Offical Video )
04:10
StineRecordsOfficial
προβολές 809K
Irkenc Hyka - Mezi Pres ( Official Video )
03:11
UnixMusic
προβολές 20M
Capital T - RRUSHE
03:26
Capital T
προβολές 1,8M
Çka ka shpija - Sezoni 7 Episodi 30
35:37
RTK
προβολές 113K
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
KIDA
προβολές 68M
Jennifer Lopez & Maluma - Pa' Ti + Lonely (Official Video)
08:57
Rina - Bad Rosita (prd.Çelik Lipa)
03:50
AlphapopOriginal
προβολές 8M
DJ Gimi-O x Habibi [Albanian Remix]
2:18
DJ Gimi-O
προβολές 1,5M
Bella Poarch - Build a B*tch (Official Music Video)
2:50
ATC Nico - PLAYBOY x Trannos
3:11
ATC FAMILY
προβολές 144K
Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)
2:59
AlbanSkenderajMusic
προβολές 904K
Dick
2:56
StarBoi3 - Topic
προβολές 7M
Ripen x Georgina - Solita (Official Music Video)
2:32
Mad House Records
προβολές 98K
Dax - "Dear Mom" (Official Music Video)
3:42