Opozita drejt humbjes - Ç’ndodhi në 25 prill? - Të Paekspozuarit në MCN TV (26.04.21)

  προβολές 78,846

Ylli Rakipi. Të Paekspozuarit

Πριν μήνα

Të ftuar:
Klodian Tomorri - Gazetar i MCN TV
Arjan Çani - Drejtues i “Zonë e Lirë”
Mustafa Nano - Arnautistan në MCN TV
Ervin Goci - Pedagog, Aktivist
Adriatik Lapaj - Jurist, aktivist

Lidhje Direkte
Elisa Spiropali -Partia Socialiste
Ervin Salianji -Partia Demokratike

Σχόλια
olgert
olgert Πριν 4 ημέρες
ARJAN CANI tek min2:23:58 thot qe un kam informacion qe Ilir Meta do dorhiqet .se ai e mban fjalen . ARJANI SI gjithmone ka te drejt
Sotiri Gkika
Sotiri Gkika Πριν μήνα
Degjum Bashen,Markun dhe Grida genjeshtaren.Te tre ne mbasditen e zgjedhjeve dolen dhe thane hapur ne kanalet T.V qe kudo u votua me shume per PD dhe LSI ..Pas Nje dite po keta "zoterinj"dolen dhe thane qe votat u vodhen u shiten ,ublene. O njerez kini pak karakter .populli ju shumzon me 0 !!!!!
Vilson Kondakciu
Vilson Kondakciu Πριν μήνα
Te mençurit e shqiperisë.mbetem me Keta nuk po dalin ca budallenjve te tjere ti zevendesojnë Keta!?!?
dritan boraku
dritan boraku Πριν μήνα
Arjani po thot ate qe e mendojn te gjith shqiptaret po se themi dot!! Nuk kemi kurajo demokratike!!! Mbase e fitojm mbase sesht shum von.
nastradini max
nastradini max Πριν μήνα
Me te thene e me te bere eshte 1 det i tere..._______________________genova__________________________italy.
DP
DP Πριν μήνα
Po qe se Basha bashkohete me Edi Ramen ai duhet te largoet nga P D
DP
DP Πριν μήνα
Cani per president
Pol Hasanlliu
Pol Hasanlliu Πριν μήνα
Pa asnji dyshim 🤣🤣🤣 o Grida sa e mirë që je po vetëm si seks
Julian 888
Julian 888 Πριν μήνα
Arian Cani e gjeti dhe kte here ,Meta dha doreheqjen te nesermen hahahaahahah😂😂😂😂
Diana Katundi
Diana Katundi Πριν μήνα
Po Xheji do largohet nga Shqiperia morr Ylli , se ne nje emisionin tend u shpreh , po fitoj Rama , do largohej.Dridhe Like ka qene Xheji 30 vjet.Sa me Nanon , me Edin me Salen dhe Ilirin tani , nuk i doli parashikimi.
Kledia Janaqi
Kledia Janaqi Πριν μήνα
😂😂😂 Çani je lart, nuk te marrin vesh o zotri
Βασιλειος Μεμη
Βασιλειος Μεμη Πριν μήνα
KETA PD JANE RR...E TEGJITHE
Kledia Janaqi
Kledia Janaqi Πριν μήνα
Lere te flasi, pse e nderpret kur flet per Meten o I pafytyre! O zhuls! Meta e rrezoi Lulin. Bravo Nano
Anna La
Anna La Πριν μήνα
Ky skifoz cani krahason shqiperine me provinc..... eshte diskutim i turpshme nuk degjohet.
Erjon Tani
Erjon Tani Πριν μήνα
U rropate o Lapaj hu me hu e dege me dege dhe prape jurist studiosh do ngelesh edhe per nja 4 vjet te tjera.. Ik tani se erdhi vera e bej ca plazh vlla dhe hidhi ca kripe truve.. C'ke Rakipi, si i zbutur me dukesh pak.. O Cani Gamoto, do paguash taksa vlla, me "buzeqeshje"..
Zhaneta Maksuti
Zhaneta Maksuti Πριν μήνα
Si jeni mbedhur gjith kalbesira jeni
Anna La
Anna La Πριν μήνα
Si behet te durohet kjo hipokrizi kush e votoi i vodhi.
Anna La
Anna La Πριν μήνα
Ylli i thuaj shoqes cfar thot gazeta gjermane: tani kush fitoi mund te vazhdoj te shkateroj vendin e tij. Keto jane fjale te gazetes gjermane.
Hekurim Ibrahimi
Hekurim Ibrahimi Πριν μήνα
Arijan çaçani apo çani ka mbet me bo analiza zghedhore ..vajmedet
Aleks Lesi
Aleks Lesi Πριν μήνα
Me turp e ke ber ti shqiprin bashk me olta xhaxhken qe Jeni kthy ne prstitua qe shoqeroni q'do poletikan te huaj
Enio
Enio Πριν μήνα
O Arjan pér fat t'keq zona operative e shqipris éshté province jo Turke, po Greke se sa kalon Tiranen vec kénge greke degjon. Uné nuk jam me partin kineze shqiptare.
Luli Osmani
Luli Osmani Πριν μήνα
Cani Rakipi .fefziu.krasta mece keni humbur ju qe i dhate jehone Bashes pa asnje baze
Perputhen Live
Perputhen Live Πριν μήνα
Opozita doli shume e forte pasi mori 59 mandate + 4, qe dmth 63.... plus u fut ne parlament, do hy ne bashki pas 2 vjetesh dhe me pas do te kete me shume shance per te fituar ... kesaj rradhe ishte e pamundur te beje me shume!
Ilia Babasikas
Ilia Babasikas Πριν μήνα
,xd
Luan Paja
Luan Paja Πριν μήνα
Shpresoj qe politikaneve tane tju dali nga hundet , te gjitheve pa perjashtim ! Ti zene hakat e te gjithe atyre te rinjve qe kane ikur neper bote dhe kane marre rruget sepse prinderit tane po e paguajne qe nuk kane femijet afer ! Dashte Zoti dhe kjo eshte per skandalizimin e tyre se populli boll ka vuajtur ,mbase hane kokat e njeri tjetrit dhe shuhet fara e komunisteve qe jane si shushunjat
Wonderful World
Wonderful World Πριν μήνα
Arjan qeni nje grekofil I shitur ke janulla,ky pis nuk le vend pa degjeneruar shqiptaret
Piera Matteoni
Piera Matteoni Πριν μήνα
O cu shkrime se qeshuri😁😁😁
eris kat
eris kat Πριν μήνα
Kryetar i partis PD duhet te jete Agron Shehu nje persone qe te iponon respekt ,
Erlind Kamberaj
Erlind Kamberaj Πριν μήνα
O ylli po tani kush e ka fain,
M G
M G Πριν μήνα
Poema e naimit
Kodi Pagan Shqiptare
Kodi Pagan Shqiptare Πριν μήνα
Ne Shqipëri s'ka fitues te votave aty akoma blihen e shite vota , Kësaj radhe dihet qe PS ka me fitua ,, Fugoni me para e me karta identitet duke ble vota e shpërndahen lek ,,, Ç'do fitore qe publikohet ne Shqipëri është shpallje fitore turp s'është fitore e zgjedhjeve. FITORJA E ZGJEDHJEVE ËSHTË TURP S'ËSHTË FITORE
Fredi I
Fredi I Πριν μήνα
Ketij canit i ka ngel mendja te turku se ka pa veten e vet ftyren e vet e ka si turk
Sofije Merko
Sofije Merko Πριν μήνα
Arjan.çani.i.jan.prishur.trut.përse.e.mirni.për.injorancn.e.ti.ai.ësht.përçarëa.ne.e.kemi.mik.si.popullgrekun.dhe.turkun.italin.dhe.shum.popuj.të.tjer.që.rethoj.shqipërin.arjan.çani.esht.si.partija.krisi.argji...ose.ndryshe.agimi.art.në.greqi.qe.përfunduan.në.humbje..arjan.çani.ësht.armik.i.popullit.ton.me.gjuhën.që.ka.po.tregon.fytyrën.po.i.del.maska
N Hoxha
N Hoxha Πριν μήνα
Respekte te gjithve 🍾🥂.
Albert Dema
Albert Dema Πριν μήνα
Po te jete Populli i sinqert duhet te tregon te Verteten se kush i ka blere dhe ta rezon kete Qeveri vetem Sovrani e di te Verteten
Mark Nikolli
Mark Nikolli Πριν μήνα
Ndodhi ajo qe pritej 1 jug veri 2 munges totale drejtimi 3 bashkimi me partit e vdekjes .demokrat e veriut kan nje rrug .ate drejt europes .kjo esht fatkeqsi kombtare me e perkthie ne shqipt
Artur Ahmeti
Artur Ahmeti Πριν μήνα
Per ju analiste, qe na jeni bere patronazhiste te pd's. E moret mesazhin e popullit, beni reflektim dhe mos dilni me ne ekrane. 🖕🖕
Hlias Ruci
Hlias Ruci Πριν μήνα
Paske pi ndonje dopje me duket
Hlias Ruci
Hlias Ruci Πριν μήνα
Keta shikojne endrra me sy hapur
Besnik
Besnik Πριν μήνα
SHKAKU HUMBJES TE PD VET SALI BERISHA EDHE ILIR META
SUSANO 1
SUSANO 1 Πριν μήνα
Ky cani ke zone e lir tq can trrapin kurse kur esht i ftuar shkelqen ahahah
kastriot muka
kastriot muka Πριν μήνα
po ta merrte PD ja nukkishte bere pislleqe ajo a po ju vetem me Berishen jeni dakorte hyyy
M K
M K Πριν μήνα
Si ka mundesi qe u zhduk kovidi gjate numerimit te votave? Shqiptaret ulen kokat dhe votuan perdhunuesin perseri! 🤮🤮🤮
Avni Rustemi
Avni Rustemi Πριν μήνα
Analist te fuqishem ishi pregaditur per te festuar shumm po ja qe fati deshti ndryshe 😂😂😂
Fabian Fabiano
Fabian Fabiano Πριν μήνα
Po mos gaboj gazetaret duhet te jen te pa varur keta po na bejn si opozit -servilat e partive
ardian kryemadhi
ardian kryemadhi Πριν μήνα
Vetem ref ne drentesi po funksionon!? Do e pastroje kete vend!
Durres Durres
Durres Durres Πριν μήνα
O Arjan, po plaku jot e ka emrin Haxhi o lumadh pse ben kot sikur sje Shqiptar...pika ke ftojne ne TV.
Gg Gg
Gg Gg Πριν μήνα
Ha ha shikoj suratet e ketyr !!!!!!
Gg Gg
Gg Gg Πριν μήνα
O ylli rakipi ku je o rot kari !!!!!!!!!!!!!!!! Te fala te bejn haklajt
Kroki
Kroki Πριν μήνα
O Arjan Cani ti o je i mrime o ke hanger m.....(qe nuk thuhet) e tyre se shume je tu dite
Rivaldo ND
Rivaldo ND Πριν μήνα
Tpakten ai kuptohet se ca thot ndryshe nga disa
Jani Sava
Jani Sava Πριν μήνα
A e kuptuat me ne fund se Enver Hoxhen ketu nuk e solli dhe mbajti ne pushtet Rusia...por Amerika... Ajo ka qejf lideret e forte,autokrate,diktatore dhe delirante ,sepse na klasifikojne te popujt lindore,arabe...... Kot ti vijme verdalle..
Nexhmije Shembitraku
Nexhmije Shembitraku Πριν μήνα
Ha ha ha ha a
Ervin Hysenaj
Ervin Hysenaj Πριν μήνα
Fiton Edi fitoi Albini fiton vucici dhe poashtu nbosnje nkroaci forcat nacionaliste perfundimi aplikimi I Nonpaperit.
silvana sulollari
silvana sulollari Πριν μήνα
ARJAN ÇANI të doli fjala doli ashtu siç eke thënë ti në emisjonin tënd ZONË E LIRË
Julian 888
Julian 888 Πριν μήνα
fiks i doli Canit ,tha do japi doreheqjen Meta te nesermen dhe e Meta e dha dorheqjen 😃😃😃😃😃
Alma Osmani
Alma Osmani Πριν μήνα
Ju jeni te gjith Bastarda . O Ylli dil ma mir ne pencion se te bon mir .
Gezim Durmishi
Gezim Durmishi Πριν μήνα
O arjan çani edhe pse humbi P.D mos u mërzit aq shumë se jeta vazhdon!!
Mary Oxa
Mary Oxa Πριν μήνα
Votat nuk i fituan por janè bler kjo dihet gjith bota e din se u blen votat se kurr nuk ka fitim fotash pa blerje
Servete Haliti
Servete Haliti Πριν μήνα
Popullin Shqiptare eshte komuniste sa me shume ta vrasin me shume e don nuk ka kulture nuk demokaci te majne rame me shnet si enver
Elizabeth
Elizabeth Πριν μήνα
Ke fitu 🖕🖕 sa bisede banale.!
Elizabeth
Elizabeth Πριν μήνα
Rroni salate. Gazetaret me negativ qe demoralizojne njerzit.!
Servete Haliti
Servete Haliti Πριν μήνα
Zoti e rujte popullin nga komunista
Alex skura
Alex skura Πριν μήνα
Cani te ka ik petlla. Eshte e kunderta e asaj qe thua po ste intereson se je Grekofon.
Robin Hood
Robin Hood Πριν μήνα
Ju rrugaca sallahana vagabonda shakllabana rricna t`ndyet, mikrobe të kqi qi të mjerës moj Shqipni kthelltë hi i keni në mushkni pa dhimbë gjakun tuj ia pi, por der kur, bre batakçi! Bre coftina, kalbe mbi dhè der kur ju, tu tallë npër ne, do t`na qelbi fis e atdhè? Ah! Bre ju..nuk dij shka u kjoftë, se tash ma jemi tue u njoftë, se kush jini e shka jini se kah shkoni e se kah vini plang e shpi se kah i kini e sa pare u ban gjaku: se për ju, po, duhet laku, për me u vjerrë o kund m`do i shpat! Deri dje, pa kmishë mbi shtat, me `i gjysmë setre t`pa astar, lshuemum krahve kalavar e me `i komçë t`njtitme nën grykë: pantallonat me "gjyslykë" kto edhe lidhun me nji spagë: shtatit rreshke e ba saragë, t`tanë gordec e berbalec pa ndo `i msim, pa ndonji dije, me `i fillore a nji iptadije, erz e shpirt qitun nën themër: turq a sllave a grek me zemër, falun barkut veç Shqipnisë, si ajo marrja e t`gjith njerzisë... tuj u shite ju për gjithë treg, sod na mbahi "Skandërbeg", e ngërdhucë, goditë, limue, rrue, qethë, pipirique, tash n`"smoking", tash në "bon-jour" ju, qi dje s`kishit as ushkuer me lidhë brekët me nder me thanë m`sahan t`huej gjithmonë me ngranë, rrugën krejt na e keni zanë, ke na shkoni pash e m`pash, edhe besa me "gulash" me "afishe" e me "sultjash", me "kjumshtuer" e me "ashurè", "kosha gjelash" si kubure, "tarator", "pilaf me kos", "mish me qepe" e "majdanos" "shish qebap", "brizholla viçi", "kunguj t`mbushum", "kuzuici", "kabuni"- e "mualebi". Barku sod ju rri ju kodër, kargatisë e bamun lodër: der sa ata burrat e dheut, qi për jetë e nderë t`Atdheut kane ra n`luftë si shqipe t`leta, kanë shkri gja e shpija t`veta, kanë tuj dekë rrugave unit, me iu dhimbë gurit e drunit. Përse, po, kta matrahulla, kta shqiptarë, shqiptarë kah ksula, n`vend qi ju me u vu n`konop, a se brinjt m`jau zbru me shkop, a, mos tjetër, me u ngushtue me xjerrë zhuri kund m`ndo `i prrue për me shtrue ndo `i rrugë të shtetit a me dlirë ndo `i skelë detit, lavjerre buzësh, harru si viça kqyrin m`ju si t`ishi ogiça, për me u pri udhës s`qytetnisë e me i sjellë t`marën Shqipnisë. Ani kush, pra, me i pri kombit: ju, do pyka bijtë prej llomit qi "shqiptarë" vedit i thoni, jo pse ju Shqipninë e doni, jo pse ju ndo `i send kuptoni shka asht Atdheu e shka asht Liria, shka asht Vllaznija a Parasija, Përparimi e Qytetnia, por veç pse ende der më sot nji tyran s`po e gjeni dot, nën kambë t`cillit ju me u shtrue, se un ma tash ma jam regjë me jue, e jau njof shpirtin der m`palc, pleh i ndytë me u bartun n`shalc e me u qitë jashta Shqipnije.
Kacurri Linza
Kacurri Linza Πριν μήνα
DIASPORA U INJORUA PRAPE, ASNJE EURO NE SHQIPERI, DERI SA TA FITOJNE DREJTEN E VOTES
Basha Cimi
Basha Cimi Πριν μήνα
Tani vazhdon Droga ne shqipri me shum se kurr I ka te gjitha edi polici prokutori gjukata
Basha Cimi
Basha Cimi Πριν μήνα
Ca ti besh do ikin edhe ato qe kan ngel
bho _
bho _ Πριν μήνα
PO. E. LA AMERIKA TEMEN TJA. PUNOJE POPULLIT. QE. E. MBAN NE. KRYE
Lulezim Rizaj
Lulezim Rizaj Πριν μήνα
I muarret koqet o idiota ju anarshista e muarret meqaf Lulin
Durim Dauti
Durim Dauti Πριν μήνα
Kush je ti mor Arian Çani qè tè ofendosh 800 mijè votues qè e mendojnè ndryshe nga ti.Tè kam degjuar tè thuash te njènjtat fjalè kur Berisha morì mandatin e dyte. Ti je njè palaço qè e kthen mendimin sipas pjates qè lèpin.
Marsel Dapelli
Marsel Dapelli Πριν μήνα
O me rafte pika mua sa te trishtuar qenkeni, mos vajtoni parakohe, Partia Demokratike dhe inkandeshentet e saj kane fituar 😂😂😂
london g london g
london g london g Πριν μήνα
O cani ke fol sic te gjith njerzit normal mendojn po per fat te keq shqipetaret nuk mendojn keshtu dhe shqipetaret kan 30 vjet dhe akoma per fat te keq nuk kan mesuar cfare eshte ne realitet esht DEMOKRACIA
Kostandino Tani
Kostandino Tani Πριν μήνα
Zoti Rakipi ca na fute ket sharravillen se nuk durohet dot ik moj zhabe se na cave k.... nderpritja zoti Rakipi se na zuri saralepi me ket spiropalisten te lutem
Majlinda Nano
Majlinda Nano Πριν μήνα
Nje gazetar i nje partie ne gjermani i tha Angela Merkel ne gjermani nuk ka demokraci. Njerezit kane frike te flasin. E dini ju si ju pergjigj ajo?Qe ti po flet me mua ketu dhe po me drejton pyetje tregon se ti nuk ke frike te flasesh, pra ne gjermani kemi demokraci. Keshtu eshte edhe me ju aty, ju flisni, shani si te doni dhe nuk ju denon njeri. Pra kemi demokraci ne shqiperi. Ne kohen e Enver Hoxhes nuk e kishit kete mundesi. Ndoshta gabimi eshte ke ju qe nuk dini te beni analiza ose nuk dini cfare eshte demokracia
Kostandino Tani
Kostandino Tani Πριν μήνα
Cani nga ty po presim ndonji bom se ti I ke te sakta mezi pres te degjoj ndonji te re! Per Bashen e di cfare do thuash dhe ben mire Basha te iki nuk eshte per lider dhe ti Cani e di sh mire qe nuk mund te fitoj me Ramen ti e Ke thene qe Rama do fitoj se eshte bishe do fitoj me cdo cmos se ka cdo gje ne dore
bho _
bho _ Πριν μήνα
Problemi. Sipas Meje eshte Blerja. e. Votes. Me. Pare Corrupsioni. e. Votimi nga. Frika e. Atyre Qe Punojne ne. Administrate
Andon veshaj
Andon veshaj Πριν μήνα
More si nuk keni turp Lulushi tha qe ne oren 10 te dates 25 prill qe fitoria ishte shum e thell per PD ,kurse tani juve u kan vjeth lopen hahaha
bho _
bho _ Πριν μήνα
RAMA KA VJEDHUR LOPEN BASHKE ME VICIN KJO BEN. MYYYY
Durim Gjozi
Durim Gjozi Πριν μήνα
Po si nuk foli nje here drejt per edi ramen ky ylli mor zot Jo I vodhen jo andej jo ktej Sa humsi keq Thuj t verteten bravo te qofte edi rama fitove pune te mar Puna s humb kurre populli e shef dhe vendos Se te ishte per ju gazetaret keq e me keq do ishte shqiperia E di si boni ju sikur i dini te gjitha expert 😎😎
bho _
bho _ Πριν μήνα
O shoku. Durim Gazetari i mire kritikon Qeverrine vetem ne. Korene.e. Veriut i. Lepihet. Bytha Qeverrise. Hajdute
Vesa Serena
Vesa Serena Πριν μήνα
Po Spiropali jeni hajduter.
Erinddd
Erinddd Πριν μήνα
I pari qe do te degjoj kete vit kur te jem ne Shqiperi te flas keq per qeverine do i'a fus me shpulle, sa here qe jam ne Shqiperi 99.9 % me flasin keq, "epo ketu nuk jetohet, lum si ti qe ke ikur, ketu ka mbaruar çdo gje, epo pensionet, epo shendetesia na griu, epo uji, epo dritat ikin akoma, epo rruget me balte, epo fshati i harruar....etj etj etj. Dhe çfare bejne pastaj? I japin mandatin e trete...mire iu behet.
Βασιλειος Μεμη
Βασιλειος Μεμη Πριν μήνα
ENRID FUTJA BARDHOBASHOBERISHJANEVE
Luan Paja
Luan Paja Πριν μήνα
@Erinddd ke te drejte ,ashtu eshte ! Voten ia dhane atij qe kishin por ndihmen e kerkojne nga femijet emigrant! Harrojne qe femijet vuajne neper bote nga keta politikane te babezitur ! Populli barkthare dhe pa tru , gezojne sikur nuk e dine kush eshte Rama,aty e kane pasur
Erinddd
Erinddd Πριν μήνα
@Piera Matteoni Deri diku ke të drejtë por kjo nuk është plotësisht e vërtetë. Mua më flasin prindër që punojnë tokën e fshatit edhe ku qeveria nuk i shtron as 2km rrugë, më flasin gjyshër ku pensioni nuk i del as për ilaçe thonë, më flasin persona që punojnë edhe ankohen për rrogat (që janë qesharake) , më flasin shoferë që çuditen kur marrin vesh që nafta kushton shumë herë më lirë këtu ku jetoj unë se në Shqipëri,më flasin persona që punojnë. Nuk marr për bazë ata që janë të diplomuar edhe presin ulur në kafe derisa të gjejnë punë, jo ata. Ta siguroj, sa herë shkoj në Shqipëri dëgjoj veç ankesa sesi shkojnë gjërat atje. Por vota reflekton diçka tjetër, atëherë po them nuk dua t'i dëgjoj më sa herë fillojnë këto ankesa. Fundja vet i pranojnë.
Piera Matteoni
Piera Matteoni Πριν μήνα
Flasin dembelat qe rrine gjithe diten kafeneve duke pare filxhan. Se ne emigranteve na thyhet kurrizi nga mengjesi deri ne darke. Ata jane mesuar te rrine ne llume
Festim Kertusha
Festim Kertusha Πριν μήνα
Shkaterun. nje. Kombe. Vodhen. Gjith. Tokat. e. pronarve. Gjith. Tokat. e. Mira. ne. Kavaj Bregdet. I. Vodhi. PD. Dhe. LSI Nuk. Meritojne. Vota. Vec. Vodhen. Zulat. Kombetar Edi. Do. Fitoj. Ka. Punuar. ndimoj. Popullin. Si. me. Coronen. I. Dha. Pare qe. ngelen. pa. Pun. Me. Termetin. ndimoj. me. Shtepia. Edi. e. Meriton Cfar. Turpi. Te. Votish. Ajdutet. e. Kombit. PD. LSI Edi. Punoj. Keto. e. Vodhen🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇹🇷🇹🇷
Elvira Dedja
Elvira Dedja Πριν μήνα
Mos grini shume o pd. E moret vesh mire kush eshte Rama. Super gjigand. Bravo Rama. Pd 42 humbi.
VIP. AL
VIP. AL Πριν μήνα
Po po parti enver jemi gati kurdoher
bho _
bho _ Πριν μήνα
Jo. Blerje vota me Thase mjelli me Leket e vjedhura. Nga. Buxheti Shtetit
bho _
bho _ Πριν μήνα
KY. gjigandi jot Super. Hajdut te. Bente Votime si. KOSOVA
VeniVidi Vici
VeniVidi Vici Πριν μήνα
O Luli jep dorëheqjen dhe ik puno. Tani PD ta marrë një kompetent dhe një person të besueshëm në krye
sokol myrto
sokol myrto Πριν μήνα
Pd ka mare ato qe mori Lsi dhe pastaj noce rroku.
Tony:Klea
Tony:Klea Πριν μήνα
Populli ben vet korrupsion kur shet voten dhe ankohet pastaj pse vjedhin pushtetaret😂😂
Rivaldo ND
Rivaldo ND Πριν μήνα
Popull qesharak o burr
Neli Neli
Neli Neli Πριν μήνα
Fiks
pistoia centro
pistoia centro Πριν μήνα
cani sigura qe ti je kopil ferrash ;nje pyetjen doja te beja ;ta ka treguar muma emrin babes?
geri praga
geri praga Πριν μήνα
O Cani te lumte je besnik i vertete i RAMES dhe Veliajt. Me sa mbaj mend un ate idene per emisionin Zone e lire ta dha Veliaj. Hajt gjynaf per ate panel te dobet po e beshim nje bisede per qejf ne te dy . Nje lider i zgjuar ka nje popull budalla .................... Bravo po i shane nga motra e nena te gjithe e nuk po e kuptojne. Dhe ti ben si opozitar. Delfin je i papare..Respekte
Benutz123 Nutzen
Benutz123 Nutzen Πριν μήνα
DOJN KUMUNIZMIN AJ VEN POJUHEKUN
MONIKA KOS
MONIKA KOS Πριν μήνα
Luli eshte psikopate gjithe bota e nxhjer ka fituare ps Luli ka 8vjete qe ka then kemi to fituar ajdutet nuk in fi to ojne ata i pret burg qofse nuk in futen ne burge ne in nuk futemi qe need te emigrojme
Benutz123 Nutzen
Benutz123 Nutzen Πριν μήνα
JUGU KAMAJT ENVERIN
Vesa Serena
Vesa Serena Πριν μήνα
Pika or Basha.... po vret popullin..
lulzim skraqi
lulzim skraqi Πριν μήνα
Fitoi çuni Bales. Më parë mbyti Tiranën. Tani do të mbysë Shqipërinë
Juljan Bushamaku
Juljan Bushamaku Πριν μήνα
Mbani k... tani se ps po fiton o cani
Nemire Mema
Nemire Mema Πριν μήνα
Dihet boterisht se pse i ka blere votat Se pozita ka ne doré pushtetin aparatin shtetet or ushtrine policine dhe gjithe bashkité! Keta vete shkruaj ne e vet vulosni si nuk u vjen turp kur thone se me zemer e me shpirt votuan per ps. Kjo po me duket e çuditshme!Si ka mundesi qé Astiri e votoje kur dy vjet qendron ne grève ATA u prishen shtépité i l'âne ne mes te rruges e ipaskan votuar?Kete nuk mund ta besoje njerî.Patronazhistet i kane ndihmuar ps te fitojé ajo force politike qé ka marre voten popullore me vullnetîn e tyre le te udhegeqin shtétin Si nuk ju vjen turp te flasesh keshtu zonja ministre qé njerezit e kane votuar me zemer e me shpirt ! Çfare keni bere ju ne keto 8 vite ne pushtet?Jeni pasuruar per vete.Çfare te mirash keni bere per njerzit? Ulet pa punesine dhe shtuat varferiné. Premtimet qé bête ne fushate mbeten ne leter ju te gjithe te Ps flisni njelloje nga i pari tek i fundit Ulet pa punesine dhe shtrat varferiné. Te rinjte mbeten rrugeve te botes. Te huaj ne vend te huaj e te huaj ne vendlindje.Pa koment....
bho _
bho _ Πριν μήνα
RESPEKTE. O MOTER. O ZONJE KUJT i THUA MORRAVE. TE KUQ ATA JANE HAJDUT TE QELBUR
Aifos Lakita
Aifos Lakita Πριν μήνα
Arian Çani: "Shqipëria esht një province e varfër turke". 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Harilla Ntouni
Harilla Ntouni Πριν μήνα
A wee wearablel Àoaoooooooooo
lenci bira
lenci bira Πριν μήνα
hahaha saljan pordha
lenci bira
lenci bira Πριν μήνα
Arian cani nje dite se di se kush do jeshe
camel camel
camel camel Πριν μήνα
Si nuk kan turp qe dalin para gjith popullit duke genjyer e dun te udheheqin kto rrenacak turp
Dhimo ku
Dhimo ku Πριν μήνα
Ooo ylli Albanistani nuk ndryshon për sa koh të udhëheqin poturexhinjtë me tipare dumbabiste, një popull që mban ramazan mo pritni t europianizohet,
VeniVidi Vici
VeniVidi Vici Πριν μήνα
@Dhimo ku patjetër, gjithë të mirat,moskeqkuptime të vogla
Dhimo ku
Dhimo ku Πριν μήνα
@VeniVidi Vici ska problem ka rëndësi falja,trimi dhe njëriu mir kërkoin falje, të uroj gjith të mirat familjarishtë👋
Dhimo ku
Dhimo ku Πριν μήνα
@VeniVidi Vici skam kundërshtim vetëm me atë të kryqëzimit nuk jam dakortë nuk jemi kryqëzuar me turqit, jemi konvertuar, po, kjo është e vërtet se kam kushurinjë nga plaku me të njëjtin mbiemër që jan myslymanizuar,nuk them që nuk kemi solidaritet, po konvertimi na la mbrapa kulturalisht, po të ishim në fen e të parëve nuk do ishim në këtë derexhe,
bho _
bho _ Πριν μήνα
PROBLEM KELYSHET E. RAMIZIT HYNE NE. POLITIKE THONJ. PA. PRERE JANE MILIARDERE
bho _
bho _ Πριν μήνα
O. VELLEZER PROBLEMI ESHTE MUNGESA E ZGJEDHJEVE TE LIRA DUHEN SI. NE. DARDANI ATY ESHTE THEMBRA A. AKILIT
Sefer Sina
Sefer Sina Πριν μήνα
Bjerini,se,ju,Ben mire
Kaselyn Calirn
Kaselyn Calirn Πριν μήνα
@Sefer Sina Popopo cfare po thu o Sefer Tasi se o turp.??
Sefer Sina
Sefer Sina Πριν μήνα
@Kaselyn Calirn ne,te,sateme
Kaselyn Calirn
Kaselyn Calirn Πριν μήνα
I Sefe ku Je o pith Kure??
VIP. AL
VIP. AL Πριν μήνα
Po pse mor sefer ti ja hodhe bythes o i mbaruar
Kaselyn Calirn
Kaselyn Calirn Πριν μήνα
Kujt ti bien ? pi....t motres tende?
Astrit Manaj
Astrit Manaj Πριν μήνα
Jan mbledhur llumi kombit na tregojn prralla
bho _
bho _ Πριν μήνα
LLUMI. JANE ATA. QE i. LEPJNE BYTHEN ISH. THONJ. PAPRERIT HAJDUT
Tony:Klea
Tony:Klea Πριν μήνα
Llum qe je ti qe therret rrofte rama o idiot😂😂
M.H
M.H Πριν μήνα
Aq e lodhme sa eshte opozita, paska ecur goxha edhe kaq. Gjithsesi rroft demokracia! ✌️✌️✌️
Chef Alex
Chef Alex Πριν μήνα
ORE PO KAQ BUDALLENJ JEMI PER KETA POLITIKANE. MOS VALLE JANE AKOMA NE GJUME? NJE MOMENT KUJTOVA SE ME SE FUNDI NDRYSHUAM DHE U BEME NJEREZ POR KUR DEGJON LULIN KUPTON QE BISHTIN E QE IT SADO TA DREJTOSH MBETET BISHT QENI.
JJ69
JJ69 Πριν μήνα
Rama ju ve ne maj te bobit juve si analiste bjerini legenit kot .
Piera Matteoni
Piera Matteoni Πριν μήνα
Po cthua more ylli! Enver hoxhes i ka kenduar kenge veriu. Te kujtohet? " Enver Hoxha tu' njat jeta"
Mary Oxa
Mary Oxa Πριν μήνα
@ot ot po dhe sot po i kndon enverit kto injoranta qe shiten voton me nje thes miell tani ato qe shitn voten te hane rrotèn me motrèn e vet
ot ot
ot ot Πριν μήνα
Enver Hoxhes i ka kenduar e gjith shqiperia
Baggelis Ntisios
Baggelis Ntisios Πριν μήνα
kjo qe ndodh ne shqiperi tregon qe deshira per demokraci eshte nuk po mund dot mentalitetin ton komunist
Dua Lipa - Love Again (Official Music Video)
4:23
Συμβουλές για Πανελλήνιες
4:51
Dionysis Atzarakis
προβολές 92K
Zgjedhje 2021 - Edi Rama - 16 Prill 2021 - Vizion Plus
2:16:13
Murrizi ironizon deklaratat e Metes
18:29
RTV KLAN
προβολές 154K
Dua Lipa - Love Again (Official Music Video)
4:23
Συμβουλές για Πανελλήνιες
4:51
Dionysis Atzarakis
προβολές 92K
Who Is SMARTER? 😂 #shorts
0:30
LankyBox
προβολές 164M
Mc Daddy x OGE - Tik Tok | Official Music Video
3:21
Βιεϊρίνια | Betarades Guest
1:6:58
Betarades.gr
προβολές 124K
Sigma, Mente Fuerte - Amnesia (Official Music Video)
4:07
OffBeat Records
προβολές 78K