Melisa - Leje ( Official Video )
2:43
Πριν 14 ημέρες
Irkenc Hyka - Maria ( Official Video )
2:40
Irkenc Hyka - Dehur (Official Video)
3:27
Irkenc hyka - Më Fal
2:37
Πριν 5 μήνες
Mirela Boka - Gënjeshtër (Cover)
2:32
Irkenc Hyka - M’ka Marre Malli
2:56
Πριν 5 μήνες
Irkenc Hyka - Asaj (Official Video)
2:36
Albora - Bela ( Official Video )
2:50
Πριν 8 μήνες
Irkenc Hyka - Vonë ( Official Video )
3:06
Stiv Boka - Xheloze (Official Video)
3:10
Petro Xhori - Per Ty (Official Video)
3:24
Irkenc Hyka - Katile (Official Video)
2:51
Petro Xhori - Kush ( Official Video )
3:27
Irkenc Hyka - Si Un (Official Video)
3:11
Πριν 2 χρόνια
Σχόλια
Maria😈
Maria😈 Πριν 4 ώρες
Melisa je talet.Shume ndjes qe te kemu gjykuar.Paska dhe me keq.Kshu vazhdo❤️❤️😅
៚SnoW WhiTe
៚SnoW WhiTe Πριν 4 ώρες
Te pakten me e mire se kenga "big bury eshte" ahhah
asapcin'
asapcin' Πριν 5 ώρες
Nese e dgjoni mire, degjohet zeri irkencit ne sfond😍
GARENA FREE FIRE BL17
GARENA FREE FIRE BL17 Πριν 6 ώρες
Melissa kenga jote cicërimë kanarine në krahasim me të Anës
Alketa Mico
Alketa Mico Πριν 8 ώρες
Vokali shume i vecante dhe i bukur i djalit. 👏👏
Emily An
Emily An Πριν 11 ώρες
Pasi degjova kengen e Anes kjo mu duk si Rihanna Dora vetë Hahahah. O Zot ca mban kjo toke ,
sksks
sksks Πριν 13 ώρες
Kogja mire pe din dialektin e Kosoves Melissa suksese btw!!!
beti el
beti el Πριν 13 ώρες
Melisa je shum e mire ne muzik,ti vlen me shum se ana😂😂
Erjon Barsi
Erjon Barsi Πριν 13 ώρες
Çudi duli ky😂😂😂srz e plq si muzij
xhuli mario
xhuli mario Πριν 13 ώρες
2021
《ÊŘJÔŅ BÂBÄ》
《ÊŘJÔŅ BÂBÄ》 Πριν 14 ώρες
Melisa super
Emily An
Emily An Πριν 11 ώρες
Geri Rexho
Geri Rexho Πριν 14 ώρες
Melisa te falenderoj nga thellesia e shpirtit! Kisha nje kusheri te paralizuar dhe kur degjoi kt keng n TV u cua dhe fiku TV.
SHQIP TV
SHQIP TV Πριν 14 ώρες
I che bler
Fapjoland Perndreu
Fapjoland Perndreu Πριν 14 ώρες
grdron.info/auto/ZsKwmrzZtqvamJw/b-nteo.html Me te ver8 kjo eshte lule 😂
SHQIP TV
SHQIP TV Πριν 14 ώρες
I che bler
Mine Blue
Mine Blue Πριν 15 ώρες
MELISA tlutem na fal pasi e ndigjova kengen e anes LESHI Kjo me vjen sikur nje kenge prej engjujt
Xhurdin kore
Xhurdin kore Πριν 15 ώρες
Perse mbiemri i Anes eshte njelloj smi i Melises?????
Koni S
Koni S Πριν 15 ώρες
Waaa po ti qenke e mrekullueshme o zot o zot ca degjuam prej anes okej ske talent moa bo konggg o ana
Vali Vali
Vali Vali Πριν 15 ώρες
Ty ke qef te degjosh e te shohesh mi zemer je super jo si Ana 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ skandal ajo femer ti vazhdo se je yll 🌟🌟🌟🌟💐💖💖
Adi Kalemi
Adi Kalemi Πριν 16 ώρες
Super me e bukur se e anes. Une e kam emrin Melisa . Je shume e mire
Eduart Zeka
Eduart Zeka Πριν 16 ώρες
Shum bukur melisa
TheJPHouse
TheJPHouse Πριν 16 ώρες
Super
Idi Idi
Idi Idi Πριν 16 ώρες
Te gjithe perputhen kengetare dolen si Te ethet
Gostivar gostivar1
Gostivar gostivar1 Πριν 17 ώρες
melisa e le mbas Anen....melisa je ma e mira....Ana zanin si Mace
Silva Araqelyan
Silva Araqelyan Πριν 17 ώρες
Mira Sinani
Mira Sinani Πριν 17 ώρες
Yll melisa suksese 💖💖💖💖
BANGTAN ARMY •25 years ago
BANGTAN ARMY •25 years ago Πριν 17 ώρες
Te pakten kjo me mir se Ana 1
Eda Idri
Eda Idri Πριν 17 ώρες
Kenga Anes😤😤😤😤na e shpifi
ema elena
ema elena Πριν 17 ώρες
Melis na fal si tkena sha😂 prz ti je lule nkrahasim me Anen😂😂😂
Meko Harley
Meko Harley Πριν 18 ώρες
Ore pasi degjova kengen e Anes po me pelqen shume kjo Melisa, madje them ta cojme ne Eurovizion
Fshati Sose
Fshati Sose Πριν 18 ώρες
Superrrr😘😘😘😘😘💋💋💋💋💋💋💋💋😘😘
RockStar Yt
RockStar Yt Πριν 18 ώρες
Ok bythqire
RockStar Yt
RockStar Yt Πριν 18 ώρες
Oj k*rve
RockStar Yt
RockStar Yt Πριν 18 ώρες
Oj kafshe
rreze
rreze Πριν 18 ώρες
Melisa wasn't that bad compared to Ana...
Tinki Veliju
Tinki Veliju Πριν 19 ώρες
mendja ime para 3 javesh: ma jep sta jap mendja ime para 2 javesh: leje leje leje, se je tu dek mas meje mendja ime tani: mejk thë budi uërk budi uërk 😂😂😂
Nada Nada
Nada Nada Πριν 19 ώρες
je shume e bukur o yll o zmr
Galax Nananx
Galax Nananx Πριν 19 ώρες
❤❤ kenge e lezetshme
Etmira Hysenllari
Etmira Hysenllari Πριν 21 ώρα
Melisa ❤️ andi
Ilkaa's world
Ilkaa's world Πριν 21 ώρα
*ju lutem cliko ne chanelin tim dhe shiko**#muzikvajtuseshqip*
Esmeralda Sali
Esmeralda Sali Πριν 21 ώρα
Te gjithe te traumatizuar nga Ana
Freya Freya
Freya Freya Πριν 21 ώρα
mbas krahasimit me kongen e anes ti ja ne bo rihhana e shqipris na vjen shum keq
Hatixhe Kryeziu
Hatixhe Kryeziu Πριν 21 ώρα
Te lumt veç vazhdo suksese 💜💜💜
Enkeleid Koci
Enkeleid Koci Πριν 21 ώρα
Melisa vsrtet fali kush tka shajt tpakten ti ke vokal te embel po anaaaa🙏😩😩😩😩
Brunilda Shani
Brunilda Shani Πριν 21 ώρα
Faktikisht ajo e para smplq hiçççç, po kjo esht tamam keng
Enis Ramadani
Enis Ramadani Πριν 22 ώρες
Bile i kishte than dikush anes se : Po ti ke talent pse se ben nje keng? Robt ku ti ket ai qe i ka then ashtu anes Se na mori ne qaf Melisa hit
valentino prendi
valentino prendi Πριν 22 ώρες
Melisa je e mrekulluar
Fatma Sali
Fatma Sali Πριν 22 ώρες
Atë ki tash leje leje se je du dek mas meje meje atë ki tash leje leje une du met pas ty une du met pas ty
Xhik 1g
Xhik 1g Πριν 22 ώρες
grdron.info/auto/co6nZ6-oudG3Xc8/b-nteo.html🔥🔥
Arta Allushi
Arta Allushi Πριν 22 ώρες
Keng shum sum e bukur 😍😍😍😍😍🤩
Expensive_Andi
Expensive_Andi Πριν 23 ώρες
Melisa te keroj falje ne emer te gjith shqiptareve pasi kenga e anes eshte vari k****
marsi sara amar
marsi sara amar Πριν 23 ώρες
melisa te dua shum bravo kte muzik e ke me te bukur bravoooooooooo⭐️⭐️⭐️
Beta Tahiraj
Beta Tahiraj Πριν ημέρα
Melisa sa shpejte tè uroj tè nxjerresh kenge tjeter super hit.bravo dhe qofshe lumture me Andin
Ersa Enxhju
Ersa Enxhju Πριν ημέρα
Degjova kengen e Anes dhe pastaj kte te tenden Melisa, me shpetoi veshim ishte nje ndjesi sikur po me kendonte te veshi Vace Zela😂😂😂😂😅😅😅 Jo per gje po me ket kengen e Anes tkemi sha kot mduket
merlin low
merlin low Πριν ημέρα
melisa per te qene kenga e 2, je ne rruge te drejte, me kujtohet Luana dhr them kjo e jotja e 2 shume me e mire se te gjitha kenget e sajaa.
Selajdin Hoti
Selajdin Hoti Πριν ημέρα
Pe presim edhe eri agen🤕
ada ada
ada ada Πριν ημέρα
Pasi dgj kengen e anes erdha ktu me mar nj paracetamol 🤣🤣🤣
Igli Mane
Igli Mane Πριν ημέρα
Kenge bukur kjo Melissa bravo... Pavarsisht qe Sme ke pelqyer shm ne perputhen.. Po' kty bravo 👍👍
Leanra Keci
Leanra Keci Πριν ημέρα
Melisa shume e mir dhe e bukur je ,zerin super e ke ,te kam pelqyer qe ne fillim por ne te vertet kur degjova kengen e anes thash te me qetesoji icik melisa me zerin e bukur si kanarinw por dhe anen e du por zeri skandal sorry beby
Ilirjan Ndreu
Ilirjan Ndreu Πριν ημέρα
Mke bo me qa o nanqim ⏸️
Aferdita Kryeziu
Aferdita Kryeziu Πριν ημέρα
❤❤❤❤❤❤❤❤❤zemer kam ty je si princesh💕💕💕💕💖💖💖💖💖💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
Rita Jashari
Rita Jashari Πριν ημέρα
Melisa kendon 1000 here me mire se Ana
ADEA
ADEA Πριν ημέρα
Me se miri Melisa lleshi😍😘😍😘
Roberta Ulaj
Roberta Ulaj Πριν ημέρα
Po
Rolena Hoxha
Rolena Hoxha Πριν ημέρα
Melisa kendon bukur je 11111
Margo flury
Margo flury Πριν ημέρα
super keng wow
Orges Aliti
Orges Aliti Πριν ημέρα
Met qi tkisha qi amo per muzik ti sngohesh vlla
fustane ne shitje
fustane ne shitje Πριν ημέρα
Shum bukur
Andreea Danciulescu
Andreea Danciulescu Πριν ημέρα
YOU are my favorit ❤️ And “harem “îs my favorit song 💋🇹🇩
Arsid Shperdheja
Arsid Shperdheja Πριν ημέρα
Kur mendon ta sjell njeher gjyshen time te bej nje bashkpunim me ty se kendon me bukur ajo se ty.
AELA ELA
AELA ELA Πριν ημέρα
O Melisa te lumtt💚💚💖💖💚💖💚💖👍👍👍👍👍👍👍👍
Aviation Fans Albania
Aviation Fans Albania Πριν ημέρα
Na boni Ana me ardh me pa kto Gjana
Shqipegrl
Shqipegrl Πριν ημέρα
Mu faktikisht me pelqeu kjo kenge prej fillimi sepse Irkenc Hyka ka pas dor n’ket 💁🏻‍♀️
Miklovan 1
Miklovan 1 Πριν ημέρα
Ana lleshi left the chat buri work 😂😂
Bura Ho
Bura Ho Πριν ημέρα
Wowwww 😍😍😍😍
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi Πριν ημέρα
Edi gjoni leje leje😘
Altin Nikolli
Altin Nikolli Πριν ημέρα
Buri work buri work I Anës ishte ti qash hallin muzikës. Ndërsa kjo kënga jote ësht ti qash hallin Andit😂😂😂 Na mbytet me ndotjen e artit muzikor😡
Jesica Jey Pes Ps4
Jesica Jey Pes Ps4 Πριν ημέρα
Sa vjece ishte si perfundimisht kjo se te Cani para 7 vitesh ka deklaruar 24 kurse ne perputhen mbushi 23 😂😂
Rebeka Vatovci
Rebeka Vatovci Πριν ημέρα
Super ze. Talent i fshehur per muzik dhe kercim. Bravo. 💫 E ti pom don, e ti pom don, se shi me sy e plas me zemer 🤣🤣🤣