Σχόλια
Sander Lilo
Sander Lilo Πριν ώρα
E mjera PD!, kur tall.. oqet dhe Ristani eshte fundi!!!!!
Jani Sava
Jani Sava Πριν ώρα
Bashkim PD PS eshte tendenca normale..per te rikrijuar PPSH
Rrebeli
Rrebeli Πριν ώρα
Kur e dëgjon thua sa njeri i drejtë ndërsa kur shikon se nuk lë mënyrë pa përdorur për të vjedhur votat dhe çdo gjë thua ky është më keq se Sala dhe Meta .
Novadi Aloha
Novadi Aloha Πριν 2 ώρες
Shyqyr na lejon Youtibi me e bo skip Zhejin, nuk durohet fare.
Ergys Zoto
Ergys Zoto Πριν 2 ώρες
Ironi aspak bajate por e mprehtë e Z. Ristani. Një pyetje kisha! A do të përballet Z.Ristani për postin e liderit të partisë ???????????
Constantine The Great
Constantine The Great Πριν 2 ώρες
Me lot kam qeshur , na shkrite! 🤣🤣
serxh goshi
serxh goshi Πριν 3 ώρες
I sakte dhe i kujdesshem,njeriu i duhur per partine Demokratike
B UK
B UK Πριν 3 ώρες
Ngriu shkriu Basha
saimir guri
saimir guri Πριν 4 ώρες
Ca presidenti esht ky qe votoi edi ramen per kryetar bashkie nderkohe qe hante te saliu.
Ram Bo
Ram Bo Πριν 4 ώρες
Lere te flasi o rakip se esht shum I sakt
Olivera
Olivera Πριν 4 ώρες
Një krimb i ndyrë haleje je ti Çani.A mund të shpjegosh si gjirokastrit që je ç ,kuptim ka shprehja p...... i kakos?Kur ke jetuar në Greqi ti ,që di se ç, ndodh atje?Ti je biri i çanëve komunistë me reputacion në Gjirokastër.Ekeqja vjen nga qënie si ti .
beyond infinity
beyond infinity Πριν 5 ώρες
Ca e fton kte Topin. Ky robsh u ble nga Rama atehere dhe shikoje gocen e vete me Maseeati neper Tirane dikur. Ky eshte tradhtar legen
beyond infinity
beyond infinity Πριν 5 ώρες
Mjafton te shikosh si sillet Lulzim Basha si kryetar partie, te kuptosh se cfare kryeministri do te ishte.
vasil Naco
vasil Naco Πριν 6 ώρες
Ju jeni mbeshtetesit e atyre qe e kethyen ne nevojtore dhe ju si krimba te sistemit te kaluar ju pelqen te jetoni ne nevojtore
vasil Naco
vasil Naco Πριν 6 ώρες
Ju jeni permbajtja e nevojtores
beyond infinity
beyond infinity Πριν 6 ώρες
Rama eshte shume i shpifur, por te pakten eshte origjinal. Basha eshte skandaloz fare, nuk shihet me sy as kur flet serioz, e as kur perpiqet te beje shaka. Ik ore dreq se na more ne qafe. IK!
Onufri onufri
Onufri onufri Πριν 6 ώρες
Cfare eshte menyra sindetike o Ylli ? 😂😂😂
Engjellushe Collaku
Engjellushe Collaku Πριν 7 ώρες
Ky qe e beri Saliu president dhe votoi Edi Ramen dhe kur u hapen kutit e votimin dhe ishte e vetmja vot e hedhur ne kutin e gabuari ishte e ktija Te gjith kto qe kan pas poste ne PD kto jan zerat kunder
Martin Perleka
Martin Perleka Πριν 7 ώρες
Kta qe jane anemsuar nga pjesmarrja duhet te kene qene kunder grupeve te mbrojtjes votes me a e te krimineleve demokratike teelbasanit prandaj ka perqarje 💔
Astrti Shehu
Astrti Shehu Πριν 7 ώρες
ATA qe Jane ne pushtet komandohen nga beogradi dhe Athena Jan sherbetor agjenturash
vasillaq mile
vasillaq mile Πριν 7 ώρες
Mir e tha curri po u terhoqe ti ca do flasim ne . pra i tha zheit ty te kemi ne per tja futur pordhes muhabetit qe te debatojm . kta jan analistet kazan me ne krye Yllin. Dhe ka fain Rama pastaj
aspetosi
aspetosi Πριν 8 ώρες
Topi eshte komplet Tope hhaahahahaa --Ky eshte hajvan fare
Ram Bo
Ram Bo Πριν 4 ώρες
Iker ha ndonji sufllaqe do gykosh ti bamir topin
elgerd qalliaj
elgerd qalliaj Πριν 5 ώρες
Bamiri eshte dr shkencash o refugjat
vasillaq mile
vasillaq mile Πριν 8 ώρες
Tani po kupton rakipi dhe zhei qe ka perball njers te pd se sa parti e mbaruar esht pd. Po sa emisjone ka ber kunder ps dhe pro pd o te mbarur . sa vjet keni vjelle. Po se mos keni turp ju. E ka fain Rama qe ju thot kazan . tani qe fitoi Rama po formulon dhe curri ca shprehje qe na hapi barkun me canin si majmuna hidh dhe prit kunder Rames.
Bukuria Melsi
Bukuria Melsi Πριν 8 ώρες
Po u fut z.Malltezi. dmth fiton prapë Luli por zv Kryetar kete bere hahah
Rita Muco
Rita Muco Πριν 8 ώρες
Boll o Ristan boll shko se dhe ti je demokrat lufto lufto ,duhet diskutuar per krimin zgjedhor
Youtube channel
Youtube channel Πριν 8 ώρες
Kjo vetequajtja intelektual eshte sindrome e ktyre politikaneve tane.Ti u katapultove deri zv kryetar partie o Bamke.Shkove ju more rrugen lagjes ku banon o Bamke.
Diana Katundi
Diana Katundi Πριν 8 ώρες
Po ju beri Luli te flisni me vete te gjithe analistet dhe gazetaret.Ne ç'do tv.vetem per Lulin flisni.Po ju lot ne tepsi .Po mjaft i dhate kaq rrendesi ketij problemi se e lodhet popullin vetem per politike , beni nje emision argetues se dhe ju u shkumbavitet se diskutuari.Latr Ramen filluat me Bashen.Sa te jete Sala gjalle nuk e leshon Lulin .🙋‍♀️🇺🇸
aspetosi
aspetosi Πριν 8 ώρες
Keta e kane gabim qe merren me Salen qe gjasme Sala eshte pronari i PD-se,-Keta ja fusin pordhes Aty u vu ne krye Basha dhe tani Sala nuk mund te dali kunder Bashes, por ne te njejten kohe nuk flet as pro Bashes Keto qe thote ky Curri ja fut pordhes -- Tek PD-ja Basha nuk terhiqet nga kreu, por kjo nuk do te thote se ai ka perkrahjen e Sales prandaj vepron ashtu Keta nuk njohin veprimin politik te Sales, Sala nuk vepron ne politike sic vepron Basha qe i largoi te gjithe nga Partia Sala i mbledh te gjithe brenda ne Parti--Ndaj aty duket qe Sala nuk ka ndikim fare tek Basha, por edhe nuk mund te flasi kunder Bashes, sepse e solli ai ne krye dhe nuk do qe ta tradhetoje , por qe edhe pro Bashes nuk shprehet Sala ne kete rast Ndaj keta me Curri koqen e akuzojne kot Salen se gjasme eshte pronar i PD-se, dhe ben cte doje
billis s
billis s Πριν 8 ώρες
Bamir futbolli presim me padurim librat e tua o shkrimtar
Rita Muco
Rita Muco Πριν 9 ώρες
Nuk ju pelqen e verteta o Zhei.
Rita Muco
Rita Muco Πριν 9 ώρες
Bravo Ylli
Ardit Papa
Ardit Papa Πριν 9 ώρες
Bravo Z.Bamir. Po ju c,do beni?!
Rita Muco
Rita Muco Πριν 9 ώρες
Turp te keni se e shfrytezoi Rama per te hequr vemendjen nga vjellja galopante Te gjith po fusin turinjte per tju percare. Sonte ne Open Kreshnik Spahiu e kishte istruktuar Kadillin. Po ju percajne o burra llafazane shqiptare pazare posht e perpjet, panivel.O Ristan esht rren e Veliamt per oren. Hiqe dhe Bashen po ju jeni niveli me I ulet... Sa her te kan shajt PIJANEC
Myzafer Xhepmeta
Myzafer Xhepmeta Πριν 10 ώρες
Hajde tallava !🇦🇱🙏
Anil Asllani
Anil Asllani Πριν 10 ώρες
Këtë pijanecin ke ftuar ?
Kastriot Balla
Kastriot Balla Πριν 11 ώρες
Ça po thoni se spo morim vesh gjo
Besbes Regio
Besbes Regio Πριν 11 ώρες
fundrina e Uren Shqiprin sepse nuk eshte Shqiptar
Osmen Culli
Osmen Culli Πριν 12 ώρες
Pse ,për ndërrim karrigesh bëhet bëhet gjith ky sherr ,apo për çështjen kombëtare të kombit shqiptar ,ide që nuk egziston fare as te ata që janë në pushtet dhe as tek ata që duan të vijnë në pushtet .Pra luftë për karrige ,për zhvatje ,ndërsa çështja kombëtare ,që do populli shqiptar ka mbetur në kalendat greke ,qysh nga koha e mbretërisë dhe e luftës së dytë botërore . Mos i gëzofshin karriget halabakët !
El salvador del dolor
El salvador del dolor Πριν 12 ώρες
Duke degjuar zotin Topi, nuk e si se si mu kujtua papritur aktori i ndier Fierak Fuat Boci ne skecin humoristik ku thoshte doni me per Belulin.
Syro QALLIU
Syro QALLIU Πριν 12 ώρες
HA ha ha ha ha ha ha po ça pret ti o trap bashk me ate krye srrviin qe ke ftu aty... po Sal pith motra, Sal i pabesi, Sal krimineli bashk me te birin Shkelzen pidh motreni skan vdek ??? o ZOT po mallkimi i mijra nenave qe jan apo sjan gjall nuk ka vajt akoma ku duhet.... posht kelyshet vdekje ju pisave.. popullit respect dhe jet 🇽🇰🇦🇱🙏🏻
Mikele Shehaj
Mikele Shehaj Πριν 12 ώρες
je 1 ple si majko
ines schaler
ines schaler Πριν 13 ώρες
Kan bo lek basha me salen ne keto zgjedhje jan mbush mire fare.. Vetem likja e hongri doli humbje nga leket.. Likja lujti bixhoz i humbi gati te gjitha... Mos kujtoni se nuk bohet cdo gjo per leke ketu
Zejnel Morina
Zejnel Morina Πριν 13 ώρες
Nderkombtaret duhej ta ndiqnin Tom Doshin e jo Ilir Meten, e kuptoni ju se ku jemi
Shpetim Shabani
Shpetim Shabani Πριν 13 ώρες
PD-ja do fitojë kur do ta pranoj Realitetin e vet
Zejnel Morina
Zejnel Morina Πριν 13 ώρες
Qelsat Basha i ka sigoru te Rama 😂😂
Artur Fier Londer
Artur Fier Londer Πριν 14 ώρες
U beri Rama te thoni nga Rama ik , Basha ik .
Diana Katundi
Diana Katundi Πριν 8 ώρες
👍👏👏👏👏😅😅🇺🇸
Kledia Janaqi
Kledia Janaqi Πριν 11 ώρες
😄😄😄😄😂
gzim atipi
gzim atipi Πριν 14 ώρες
As një herë nuk kam qenë me PS por Edi Ju bëri të gjithëve të reflektoni, ndryshoi algoritmin e zakonshëm që përdoreshte nga shumica e gazetarëve dhe analistëve! Ju silleni si komunist klasik ndërsa Edi sillet si politikan shumë modern!
rexhaj qamil
rexhaj qamil Πριν 14 ώρες
Oylli ti je budalla iteri ne kete panel ke ftue dy padrinot zhejn e ristani ose ma mir me than ini tetre budallej ekryetar I vertet ne hije I p d asht saliu luli asht fallc
Castriot1
Castriot1 Πριν 14 ώρες
Sa Lumturi e Madhe Fitovi Rivdekja&Rregjimit Surrelit.
Castriot1
Castriot1 Πριν 14 ώρες
Ylli Rakipi je Ikone..
Tomi Gjoni
Tomi Gjoni Πριν 15 ώρες
Po kush te ka detyruar me dhunë të zgjedhësh mor k..v k...i
Gjergj Lleshi
Gjergj Lleshi Πριν 15 ώρες
Ju shkerdherata e keni bere nevojtore
M G
M G Πριν 18 ώρες
Fevz ziu
M G
M G Πριν 18 ώρες
U ble ay i blere ka qene
M G
M G Πριν 18 ώρες
U ble ay i blere ka qene
Durim Gjozi
Durim Gjozi Πριν 18 ώρες
Po si mor arjan spordhjaku Shqiperia eshte nje hale shqiperia eshte vendi me u bukur n bote meqe shqiperia eshte hale per ty ik dhe jeto jasht shtetlt Droga eshte problem gjithe boten gjithmon do luftohet duhet te luftohet sepse droga shkatrron njerez dhe familje jo te legalizohet Me pelqeu artur shehi I sakte
Test Test
Test Test Πριν 19 ώρες
BASHA IK. BASHA IK
Dash Musaku
Dash Musaku Πριν ημέρα
Po ti rakip ca ke perfitu nga saliu e iliri per saliun dim qe shkaterroi vendin nga themelet se u thoshte shqipetareve ti prishim fabrikat se i ka be komunizmi kurse likja mori floririn e nuk pyeti si jan hallet e ketij vendi o rakip ke qen edhe ti bashkpuntor me keta mdyresira o i felliqur sherbej vendit tend jo agjenturave
ylberi seferi
ylberi seferi Πριν ημέρα
Ne debat televisiv vite me pare i ftuar edvini ,fevziu e akuzoj ramen per 400.000 ton llozhra te futur nga porti i duresit .rama e kundershtonte fevziu nxori dokumentet e doganes . vitin qe shkoj trageti i linjes vlore brindisi i kapin ne garazh mbetje toksike per tu perpunuar ... ka te drejte " çani ". SHQIPERIA KAZAN LOZHRASH ...." EKSPERT GJERMAN DEKLARUAN TRE VITE ME PARE " SHQIPERIA AFER KATASTROFES EKOLLOGJIKE "..shaheni ÇANIN ne fund do e pagojne femijet tuaj o qora , " KADRIU " , " KAZANI " I KA NE TEREZI PUNET E TIJ ...
Kledia Janaqi
Kledia Janaqi Πριν ημέρα
Enver Hoxha the best man ever!
Kledia Janaqi
Kledia Janaqi Πριν ημέρα
Si ka mundesi qe nuk po flisni per rinine tone, qe po konsumojne ne 90% goca e çuna lende narkotike??!!! Si ka mundesi?! Po na shkaterrohen familjet, po na vret femijet droga!
Rita Muco
Rita Muco Πριν ημέρα
Ky ka dol nga gjiri " Misty,, I Sorosjaneve
Mira mira
Mira mira Πριν ημέρα
Kjo pd eshte . Cudiberse Sainjanji ka prombleme me babalen mjeshter, ,regjizor,deputet, flamur noka grusht policit ,deputet baboci grusht gjergj luces dhe genjejeshtar para kamareve, gazemend bardhi shkatar per vrasjen per xhuvani, dhe deklarim per forca paramilitare, mziu dhe ai perseri, grida duma eshte piset nga goja dhe ka probleme santos..... tabaku vila luxoze , pak kokra jane te mire
Eri Vlore
Eri Vlore Πριν ημέρα
Nderohe kaseten o derdimen se eshte e vjeter o koqe
Eri Vlore
Eri Vlore Πριν ημέρα
Po kanditati i lsi eshte ne kerkim apo ai squhet ai se humbet ikni derdimena po vazhduat keshtu do merni koqet e kolojt
Eri Vlore
Eri Vlore Πριν ημέρα
Ik o gogol julesh ku te gjeti pd ty o derdimen
Xiaomi Skrapar
Xiaomi Skrapar Πριν ημέρα
Bje shumë erë Çani
Aldo
Aldo Πριν ημέρα
Bravo Olti. Nje nga pak njerez me tru dhe me arsyetim llogjik qe une shikoj ne mediat tona
Moisi Guri
Moisi Guri Πριν ημέρα
Forcat e Natos aty dhe ato amerikane dhe prapë kini krimë,kapinii kriminelët komunist e futini brënda ,aty i kini në PS,PD e LSI.
Lauren Prifti
Lauren Prifti Πριν ημέρα
O zot na ruaj nga ky grup legenash!!!
Jordan Poga
Jordan Poga Πριν ημέρα
Si sju vjen turp qe nxini vendin tuaj, ju se meritoni emrin Shqiptar. E vetja menyr per ti zhdukur keto fundrrina eshte indiferenca. Keto lloj njerezish dhe keto lloj emisionesh duhen bojkotuar nga ne te paret. A e imagjinoni nje emision te till ne kanale kombetare ne Itali apo Gjermani vetem indiferenca largon pseudo analiste e pseudo gazetar te till
acs klo
acs klo Πριν ημέρα
Po i detyruat keta qe kane dale kunder lulit te shajne saliun dhe te mburrin topallin me patozin thjesht ja u digjni edhe ate pak shans qe kane per ta bere ate qe jane nisur te bejne.
acs klo
acs klo Πριν ημέρα
Ndersa budallalleku me i madh qe kam degjuar eshte qe Luli ka marveshje me Ramen. Luli as marveshje me mua nuk ben dot pa lejen e Saliut. Eshte Saliu ai qe ka pazar me Ramen, jo Luli o kara
acs klo
acs klo Πριν ημέρα
Ore zhdukeni ate saliun nga influenca qe ka mbi PD-ne edhe keni voten time qe neser.
ARJAN DELAJ
ARJAN DELAJ Πριν ημέρα
Luli po te ish I zgjuar te jap doreheqje do jet me i nderuar
Sefer Sina
Sefer Sina Πριν ημέρα
Turp,po,me,nevojtore,se,ty,nuk,ka
Artur Alushi
Artur Alushi Πριν ημέρα
Turp i madhe per kete trasmissione
Thello Sinovarfi
Thello Sinovarfi Πριν ημέρα
SA KEQ SI ESHTE KATANDISUR..C'TE BEN EGOIZMI DHE PANOPESIA DO I PUSHOJE NGA PUNA KJO SHEFE KUADRI DHE DO TE BEHE PER VETE MBRETERESHE PENSIONISTE, SE VETEM AI PUSHTET I KA NGELE..KOT E KA AS 1 VOT NUK MERR .
Thello Sinovarfi
Thello Sinovarfi Πριν ημέρα
PO KJO MORTJA FO HEQI RAMEN, BASHEN, METEN PASKA MBARUAR