Σχόλια
Tosi S
Tosi S Πριν 6 ώρες
Mark marku deputies pd-s......
Mark Bacaj
Mark Bacaj Πριν 7 ώρες
Nje artist gati I harruar nga publiku, dhe nga emisionet...Po Capo kto 3,4 vitet e fundit di me than se ka qen mai miri ne shqiperi dhe kosove....Njeri shum I rrespektushem dhe aspak mendjemadh. Respekt pa fund 🤝
Granit Albanais
Granit Albanais Πριν 7 ώρες
Ky eshte nga ata bothqir o kreshnik ne te njohim nga larg dhe kjo kusherina e kti eshte pristitut dhe e them me keq ardhje qe shqiptaret e shqipris bejn me prostituta shqiptare dhe me familjaret e tyre kemi psur problème ne gjermani kurr. Kosovaret tutoret nuk shesin vajza shqiptare romune ruse po kurr shqiptare
Justdo'it
Justdo'it Πριν 7 ώρες
Shiko si qesh ai kok lopa nga mbrapa.Presidenti hajdut
Elbasan Elb
Elbasan Elb Πριν 7 ώρες
Kto mund te bejn te shkathtin se jan mësuar ndoshta me ato vajza qe i bejn kto mashtrime por policia italiane nuk te le edhe mbas vitesh jo kto qe flasin vet ..
Diana Caushi
Diana Caushi Πριν 7 ώρες
E
Albania 007
Albania 007 Πριν 7 ώρες
Mendoj se ka pas debat xhelozie jan zen dhe ky e ka vra pa dashur ta vras i ka ngel ne dore pastaj ka sajuar kte historin. Ky duket intrigant
Blerim Ahmeti
Blerim Ahmeti Πριν 7 ώρες
E ka vra puna qe ka ber lakmia send i keq burri arsyje kryesore qe ajo osht e vdekur edhe nese aj se ka ba .
vasillaq mile
vasillaq mile Πριν 7 ώρες
Leri Ramen te mbaroj punet qe ka nisur dhe pastaj mereni qe te qeverrisni pa ber asnje pun. Ju jeni nje parti qe vetem deme i keni ber ketij vendi.
vasillaq mile
vasillaq mile Πριν 7 ώρες
Ore kush nga pd e kap dot ramen me or pune dhe mendje per te ber dicka per ate vend ? Asnje. Deri me sot ska . Qe te dali ndonje nga ju si ky model une do votoj per PD
Lejdjon Pisha
Lejdjon Pisha Πριν 7 ώρες
Ke bere ja 17 emisioni brenda dy javesh deri tani vetem per PD 🙄🙄🙄
Elvana Rrasa
Elvana Rrasa Πριν 7 ώρες
Ato te grricmet e te nximen si i bere? E ndjera me grricje e te nxime!!! Si ka mundesi njesoj shenjat??Nuk varet robi me gjunjet mbledhur o njerez...
Granit Albanais
Granit Albanais Πριν 7 ώρες
Ky shoku qe e akuzon ai blthqir niku eshte shume qun o sinqert dhe ky ska gisht o spartak a e kuptoni ju se kreshnik pith motra e ben ket vetem per ti larguar policin nga vetja i bene punet lomsh
Shqipëtar Albania
Shqipëtar Albania Πριν 7 ώρες
Do vinit te 3 nga 1500 € te reja qe do shkonit ne Spanjë. Kjo eshte pergjigja e asaj qe ti the ne serine e 3-te:"Ja te me jepte nje dore". Nxirre gruan ne rruge dhe te te japi nje dorë.Kjo pune vjene "Erë e rondë". I paske hy jo detit por vullkanit me kombe". Zoti im na ruj mendte e kokes.
Mekrizvani Mekrizvani
Mekrizvani Mekrizvani Πριν 7 ώρες
Kjo thot të kjo vrasje nuk kam dor por pse thot kjo vrasje si ee din kjo që ka qen vrasje 1:01:58sek dhe nuk ka qen vetvrasje ???!!!
Anna Anushi
Anna Anushi Πριν 7 ώρες
E kam ndjekur kete histori dhe cdo prove bie mbi kreshnikun si ekzekutor. Une mendoj nga sms qe ka treguar ai ne lidhje me policin Apo gjasme e ndjera ka pas dashnor do te thote qe ata I kan mbush mendjen ketij torollaku duke e ditur qe eshte I dhunshem qe ta vras te shkreten . Do e kene fryr me fjale jo meret me polici e jo me dashnor sepse I merte punen gocave atyre nga zilia duke konsumuar edhe kokaine pastaj alkol edhe ne sherr e siper e ka vrar kanceri. Tani nga frika I fut te gjithe ne mesele ku ne fakt te gjithe e dine qe e ka vrar ai dhe te gjithe duhet te burgosen per prostitucion. Policia italiane Po heton por jo vetem vrasjen e soniles por komplet rrjetin dhe keni per ta pare si do burgosen nje nga nje te gjithe maskarenjt. Bashke me kete te fundit qe foli e na beri si e paditur Apo sikur e kishte par rastesisht me kusheriren sonilen ne pune Po thuaj ishe afer e Po te merte klientet sonila se paska qene nje yll para teje lope🤮🤮 keta tipa si djemt barbona dhe vajzat truthara duhen burgosur te marin mend se jane mbeturina. Ishalla kujdesen per djalin e soniles shteti italian dhe I jep mbeshtetjen e duhur se me keta tipa perqark do vuaj 🙏
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku Πριν 7 ώρες
po ti thua qe njeher e kam takuar
Granit Albanais
Granit Albanais Πριν 7 ώρες
Shqiptaret e kosoves kan punuar te paret me femra ne Hamburg te gjermanis kur ju kan marr serbeve me zor shtepiat publike ne vitet 80 dhe kurr ne shtapiat publike te kosovarve nuk ka punuar shqiptare dhe mas viteve 90 kur erdhen shqiptaret e shqipris ne gjermani filluan duke sjelluar femra dhe por edhe familjaret e tyre si goca xhaje firak ishin ata po kta nga peja i rrafen kurse shqiptar nga shqipria ka ne france itali qe sjellin familjar gruan eshte normale si ka mundesi shqiptaret e shqipris skan shum nacionalizem dhe shesin gjakun e vete ?
Viorti Kuburja
Viorti Kuburja Πριν 7 ώρες
Ku bo dhe ky kreshniku sikur e ka dash sonilen .biles dhe qan 😭 .. o ordiner mashkull po ta deshe nuk e nxirrje ne rrug. Por nuk mendoj qe ta ket vrare ky . Kurse kjo e intervistuara thot nuk e njof sonilen dhe jep detaje deri tek cigarja slims
Hening Ruka
Hening Ruka Πριν 7 ώρες
Ky e ka punuar e ka vrar se ska dasht m ajo me punu cofqimi
Bashkim Selaci
Bashkim Selaci Πριν 7 ώρες
Komunistat njerez te flliqur
Toni Kolombo
Toni Kolombo Πριν 7 ώρες
Mepak fjal Tije Barbon patentato The je. Vrases igrues Tane po. Cfar. Buri. Je. Olegen Tij. Je. 💩
eyesoff tiger
eyesoff tiger Πριν 7 ώρες
Un mendoj e ka vrare bashkshorti mbase jo me paramendim por ne zenke e siper dhe me pas e ka inskenuar si vetvrasje. tel i viktimes do tregonte shume dhe per mardhenien mes tyre . Ne zenke e siper bashkshorti e ka qelluar me send te fort dhe ajo ka ngritur doren per tu mbrojtur (plaga ne dore) pastaj e ka mbytur. Shkaku mund te jet se vajza sdonte ta bente me kte pune ose dhe thjesht xhelozi dhe posesivitet i tepruar shkaku per nisjen e zenkes
Albania 007
Albania 007 Πριν 7 ώρες
Kam te njejtin mendim 100%
Vi G
Vi G Πριν 8 ώρες
Po mire ,si ka mundesi qe Policia Italiane nuk ka bere asnje veprim kundrejt ketij Kreshnikut ...??Gjithmone sipas variantit qe thone keta njerez aty ne emsion ..!?Shume e mistershme kjo histori..
Emily H Channel
Emily H Channel Πριν 8 ώρες
Me shume interes e kam ndjekur te 4 emisjonet per sonilen se me vjen shume keq nje vajze e vogel 22 vjece si kukull ju shkaterua jeta we 19 vjece po keta prinder cfar bejne ne vend tju japin lopve barin e han per vete shume keq dhe tha qe flisja 5 6 here ne dite me cupen . Me vjen keq qe e them se e di qe ajo vuan me shume po mecato qeckane bere te japesh vajze ashtu sikur e kishte nje bageti Zoti te ndimoft djali e ta ben ishalla nje person te mbare e te gjej rrugen e zotit se ne ate ambient veshtir e ka. Kur e degjon kete burrin e soniles e me ate djalin nga mbrapa kudo qe vete duket njeri I mire po me ato qe ka bere nuk e di ca te them
Puro Shqipe Shqiptar
Puro Shqipe Shqiptar Πριν 8 ώρες
Plerat komuniste me maska demokrate
Jovan schobbel
Jovan schobbel Πριν 8 ώρες
Shum e bukur me te gjtih!
Tomi Vlora
Tomi Vlora Πριν 8 ώρες
Vajza qe foli ne fund Jola esht pervete goce pune dhe i di shum mir gjerat, Jola pune te mbar 🤟
Mary K
Mary K Πριν 8 ώρες
Kur të kerkoj para, duhet ta kishe ditur që ky kishte dicka tjeter në mendje! Po aq sa ke dhënë ti edhtë s sa normale!
Ideal Shala
Ideal Shala Πριν 8 ώρες
Kta pasken pir mill bashk,ata i kan bere presion qe ky ta heq qafe grun e vet Ne fund do dal e verteta po ky krimineli e ka vrar gruan e vet ,mazamakeq qfar njerz e pa besueshme
Angjelo Lumi
Angjelo Lumi Πριν 8 ώρες
Ristani kontribut te vyer ke dhene edhe ti kur ishe krytar I KQZ pasi me forcen e vules I dhe Bashes mandatin e krytarit te bashkise edhepse ishte 12 vota me pak se Rama. Mbajeni si suvenier tani.
Ermal Hoxha
Ermal Hoxha Πριν 8 ώρες
Po ke paske ftuar o loqe
The Black Rat Inn
The Black Rat Inn Πριν 8 ώρες
mendoj se rrakipllarin kesaj here e ka paguar rama per te mbrojtur bashen neper emisione sepse rama e di qe me bashen ne krye ai i mund gjithmon :D
free at last
free at last Πριν 8 ώρες
E te mendosh qe ca prinder hane nga leket e femijeve por kurre nuk pyesin si i nxjerrin leket femijet .Mjaft me kete histori se dihet se kush e ka vrare , vet burri ! Ky e ka mashtruar ate, e ka perdorur dhe tani kot qe rron !
Roni Berisha
Roni Berisha Πριν 8 ώρες
Bledi pa lere ta dègjojm se çfar thot Ristani ti pyet pyet dhe nuk len te tè pergiigjet pse te pelqen Basha kjo èshtè e dukshme e kuptum por pse nuk len tè tjerèt ta perfundojn mendimin kèt nuk po e kuptojm .
Ben Johnson
Ben Johnson Πριν 8 ώρες
Ik o idiot ve ne dushim departamentin e shtetit, Basha eshte pa lidhje vetem per biznes personal mendon..
aladin
aladin Πριν 8 ώρες
kjo me fustan te verdhe sikur i ka shpetuar shurra
Kaizer Al
Kaizer Al Πριν 8 ώρες
Joooooooo ca bohet.I ka mor punen ajo e shkreta se ka qene me e bukur.Ca bohet me vlla
Puro Shqipe Shqiptar
Puro Shqipe Shqiptar Πριν 8 ώρες
U bene karavidhe staliniste dje thonin demokrate duhen shkri si parto
Ana Ann
Ana Ann Πριν 8 ώρες
Mendoj se ate dit ne shpi ka ndodh nji sherr.ky e ka vra bashk me shoket e vet. Esht bashkfajtor dhe do denohen tgjith
Σπύρος Βρεττός
Σπύρος Βρεττός Πριν 8 ώρες
Kjo goca qe flet duken qe qenka kokrra mashtruses nje her thot se njifja sonilen po ku e dinte kjo qe u zishin shpesh her kjo duket qe genjen se bie ne kundershtim me fjalet qe thot
Arjan Marku
Arjan Marku Πριν 8 ώρες
U kujdesje si për femijen tënd për sonilen dhe e nxirrje në rrug për goc pune dhe kishe frik mos ta genjenin se ngelsha pa goc pune
Emily H Channel
Emily H Channel Πριν 8 ώρες
Po pra nje moment tha goca kreshniku pastaj tha gruaja Ai per pune e ka dash po ajo ku e content mushke 22 me 37 shumee diferenc
Emilio Moratti
Emilio Moratti Πριν 9 ώρες
37min e 33sek,,, mu si skuth,,, ama lugen e lepinka mir
Kaizer Al
Kaizer Al Πριν 9 ώρες
Shi ca thot ai:Vajza ime.Tamom goc pune
Arjan Marku
Arjan Marku Πριν 9 ώρες
Burrr familje oooooooooo boooooooo boooooo dhe e shet nderin e gruas me lek
Shkelqim Xibraku
Shkelqim Xibraku Πριν 9 ώρες
O rakipllar ju i humbet zgjedhjet fli rehat per kater vjet
Azor Omal
Azor Omal Πριν 9 ώρες
Ky Marku eshte i pa anepsur 🤪
Meni P
Meni P Πριν 9 ώρες
E gzofshi me breza
armand fr
armand fr Πριν 9 ώρες
Vajza qe more sot ne intervist ka shum gjasa te jet ne djeni🙄
Arjan Marku
Arjan Marku Πριν 9 ώρες
19.10 mos fol për gruan time djal me seder i fis derr ti e ke nxjerr në rrug
Emiljan Uka
Emiljan Uka Πριν 9 ώρες
😅🔥🔥
Arjan Marku
Arjan Marku Πριν 9 ώρες
Vendi u punes???????? Nusja o i pa cipë...... ti nuk u paske fshi whatsupin për kto biseda
Mjeshter Cifuuu
Mjeshter Cifuuu Πριν 9 ώρες
Esht i ngecur ne mall ky fort dhe ky e ka ber po e ben malli kaq keq
gloria
gloria Πριν 9 ώρες
Kush mendon qe policia italiane eshte me e drejta e ka gabim...shifni " Le Iene" sa raste qe policia i mbyll e nuk i gjen autoret per shume arsye...e para mund te jete e implikuar vete, drejtesia italiane nuk eshte ajo qe mendohet
Eldison Xaka
Eldison Xaka Πριν 9 ώρες
te dergjani te babalija u vu darrasa mbini selvija!! bravo Gush krenar per ty shum!!
Ioana Ioana
Ioana Ioana Πριν 9 ώρες
Ikmoj mashtruse femer e paske par rastesisht kjo Sonilen ne rrug .po thuaj punonim bashk ne te njeten rrug dhe ti shkoje u ankoje te dashnori qe spo beje me lek se te prishte pun sonila dhe e vrat ju vraft zoti
Anna Anushi
Anna Anushi Πριν 7 ώρες
@Emily H Channel 21 vjece dhe zgjedh rrugen me te lehte edhe thot kam 3 vjet qe jetoj milano pra 17 vjec ku shoqet ishin ne shkolle ajo punonte prostitut 🤮🤮 aspak keq per keto vajza truthara qe kerkojne lekun shpejt dhe shesin veten turp turp turp 🤮🤮🤮
Emily H Channel
Emily H Channel Πριν 8 ώρες
Mos e thuaj se gjunah ajo eshte 21 per vete kush e di si ke ka hallin mos I rente njeriut ne pjes o zot
Σπύρος Βρεττός
Σπύρος Βρεττός Πριν 9 ώρες
Eee cbejn Ajvanat per lek qe ija ncjerr zoti nga hundet
Wendi Aliaj
Wendi Aliaj Πριν 9 ώρες
Si fillim Kreshnik i dashur nese ti vazhdon ta quash veten " kryefamiljar" dhe ate cfare ke jetuar dhe jeton "familje" gabohesh. Ka 1001 menyra per te jetuar ne nje bote te egerr si emigracioni dhe per te ngren nje kafshate me djersen e ballit. Ama IMORALITETI ishte zgjedhja jote. Ndaj boll vazhdove ta quash Sonilen gruan tende te lutem, boll ! Ti je sebepi i vdekjes se saj , ndaj Pendesa të shoqëroft gjithë jetën !
Malsore Gabrrica
Malsore Gabrrica Πριν 9 ώρες
❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Silvana Silvana
Silvana Silvana Πριν 9 ώρες
Qeka i sigurt qe kamerat nuk punojn prandaj u ka cu ne kte bar😡😡😡😡
Xhuljan Alicani
Xhuljan Alicani Πριν 9 ώρες
Nisur nga praktikat hetimore për krimin në familje,personat e parë që merren në hetim nga policia dhe prokurorët jane familjarët. Prandaj nje arsyetim i thjeshte të dërgon në përfundimin se ose bashkëshorti është i pafajshëm,ose policia duke pasur të dhëna të tjera me anë të të cilave mund te zbulojnë shumë krime të tjera të kryera nga i gjithë grupi i sipërpërmendur ne videon më sipër. Mendoj se bashkëshorti ështe fajtor për gjithçka tjetër përveç vrasjes së viktimës. Nga kjo intervistë kuptohet që ngrihen shumë akuza për shumë persona,por që nuk mund të vërtetohet asgjë nga ne. Ndërsa për policin mendoj se është shumë e thjeshtë për te zbuluar shume gjëra,për arsye se shumë thjeshtë mund te marri çdo informacion nga celularët por edhe nga kamerat e sigurisë të këtyre ambienteve,përveç rastit që edhe policia të jetë e perfshirë ne të tilla gjëra. Kta janë të gjithë per tu arrestuar për shumë vepra penale,dhe atje brënda kta do e nxjerrin kokën të gjithë. Pistën e vetvrasjes unë e përjashtoj totalisht,pasi me gjithë ato “sfida” që ka kaluar viktima,nuk mund të tregonte atë lloj dobësie,pikërisht në momentin kur edhe kishte motivimin më të madh për të jetuar,djalin. Për ta përmbyllur çdokush në ktë histori është i degraduar moralisht,ekziston një rrjet i mirëfilltë i trafikimit te qënieve njerzore dhe prostitucionit. Kto janë përfundimet e parave te pista dhe të shpejta.Ktu në shqipëri kto janë gjëra qe ndodhin rëndom kto,ështe nga prapambetja e një pjese të madhe të popullsis shqipëtare. Uroj që secili nga kta persona të marri dënimin e merituar dhe të zbardhet sa më shpejt kjo ngjarje. Gjithashtu uroj që fëmija të ketë një të ardhme sa më të qetë dhe më të ndritur sepse ai është personi i vetëm i pafajshëm ne ktë histori!
Xhuljan Alicani
Xhuljan Alicani Πριν 7 ώρες
@Ina ina 12 Haha,edhe njëherë,nuk të takon ty që të kritikosh arsyen time,për aq kohë sa ke të tënden. 😂 Une po të them qe nuk jam as gjykatës as prokuror i cështjes që do të thotë qe une nuk asnjë ndikim teorik dhe praktik mbi cështjen. Tani se ti nuk ndan të njëjtin mendim me mua,çfarë të bëj unë,mos të komentoj ?! Mendimet na bëjnë të ndryshëm. Dhe diçka të fundit,sarkazma është virtyt i njerëzve inteligjente,por e përdorur ne vënde jo korrekte,humb kuptimin dhe gjithashtu tregon që ka munges diturie.
Ina ina 12
Ina ina 12 Πριν 7 ώρες
@eyesoff tiger fiks te njejten gje kam menduar dhe un ose per te mar parat qe ajo i mbante mbeshyer sepse i jap dash te mari drog e ti prish kumar ka shum gjera qe ky njohsi i fushes qe komenton as i arsyeton fare
Xhuljan Alicani
Xhuljan Alicani Πριν 7 ώρες
@eyesoff tiger Asnjë mundësi nuk përjashtohet për aq kohë sa prova të vetme jane vetëm materialet e siguruara nga ky program televiziv. Në komentin tuaj vura re që flitej për ‘vrasje pa paramendim’ pra mvrasje pa dashje’ dhe ‘inskenim’,jane dy terma që ne dukje janë shumë kontradiktor,zakonisht ndodhin vetëm ne filma. Pjesa e telefonit është edhe pjesa qe mua personalisht më jep më shumë dyshime. A e dini se sa e thjeshte është per policinë të ketë çdo info qe celulari i viktimës ka pasur brenda ? Ajo që thotë gazetari apo që mendojnë te gjithe:’Celulari mund te zbulonte shumë gjëra’,vlen vetëm për gazetarin sepse nuk ka burim tjetër nga ti marri ato të dhëna. Ndërsa policia e them me bindje 100% që e ka cdo të dhënë të atij celulari. Por që nuk mund te perjashtohet edhe mundesia e nje sherri banal si e parashtroni ju,sepse zakonisht ne priremi që të krijojmë iluzione e situata te ndryshme shume te komplikuara kur arsyeja mund të jetë dhe tepër e thjeshtë.
eyesoff tiger
eyesoff tiger Πριν 7 ώρες
Un mendoj e ka vrare bashkshorti mbase jo me paramendim por ne zenke e siper dhe me pas e ka inskenuar si vetvrasje. tel i viktimes do tregonte shume dhe per mardhenien mes tyre . Ne zenke e siper bashkshorti e ka qelluar me send te fort dhe ajo ka ngritur doren per tu mbrojtur (plaga ne dore) pastaj e ka mbytur. Shkaku mund te jet se vajza sdonte ta bente me kte pune ose dhe thjesht xhelozi dhe posesivitet i tepruar shkaku per nisjen e zenkes
Xhuljan Alicani
Xhuljan Alicani Πριν 8 ώρες
@Ina ina 12 Llogjika nuk është kurrë bazike. Llogjika ime eshte e bazuar në 6 vite njohuri të fushës. Une nuk jam ktu ne rolin e gjykatës,thjesht kam dhëne një koment mbi mënyrën si une mendoj se mund të ketë ndodhur ngjarja. Për me tepër,çfare do të thuash me ‘pafajshëm’?
Eagle Fly
Eagle Fly Πριν 9 ώρες
Kjo do ishte per Kryetare e PD Eshte e bukur dhe e mencur🔥
Eni Sadiku
Eni Sadiku Πριν 9 ώρες
100 % ne thonjt e vajzes ka shenja ADN te vrasesit .... se normale qe do jet perleshur
Granit Albanais
Granit Albanais Πριν 7 ώρες
Po kto jan gjera te kushtushme kushton shume dhe shteti italian nuk e rruan shume te huajt po te ishte italiane ky do flinte ne burg dhe shoket e kti bothqir kreshnikut quditem si eshte i lire
gloria
gloria Πριν 9 ώρες
Po fiks, kjo gjendet kollaj, gjithsesi di shume raste vrasjesh italiane qe policia i ka mbyllur dosjet e sjane gjendur autoret..nuk i di arsyet pse ndodh, utoj mos jete rasti i tille
Hristos Kiustenoglu
Hristos Kiustenoglu Πριν 9 ώρες
She looks more Mongolian thanHelen of troy xaxaxaxaxa
Gladiola Sadiku
Gladiola Sadiku Πριν 9 ώρες
E tmerrshme se si e mban ky femijen,mallist s merret vesh cfare pi,bixhozxhi,pa pune...e ca te thuash me,o zot sa me dhimbset ai fëmi,t ia nisin gjyshërve ne shqiperi se e moren ne qafe.
ben ber
ben ber Πριν 9 ώρες
Rropte ku ti kene kush nxjerr femra ne rruge
Kaizer Al
Kaizer Al Πριν 9 ώρες
Telenovele e bone.Ajo gjynofja vdiq po goc pune ka qene.Keto punojne goca o vlla
aladin
aladin Πριν 9 ώρες
pyesni grida dume-shqina, ajo i di te gjitha
Hristos Kiustenoglu
Hristos Kiustenoglu Πριν 9 ώρες
Xaxaxaxaxa You guys are a joke you try to steal a Greek history that is spread all over the world with acropolis built everywhere you don’t even have one in Albany except Apollonia which is Greek
LX777
LX777 Πριν 9 ώρες
Fevzo mos e nxirr me kte markmarkun se na ck
Mjeshter Cifuuu
Mjeshter Cifuuu Πριν 9 ώρες
E bere serial o vlla je i madh bravo
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku Πριν 9 ώρες
ky esht politikan koti pa pik llogjike
Besa Bes
Besa Bes Πριν 9 ώρες
Markua shum edukim t pist paske prandaj e mbron nje huligan ti .
Vangjel Alla
Vangjel Alla Πριν 9 ώρες
Populli ka shume besim tek ju Prandaj te votuan masivisht
Vangjel Alla
Vangjel Alla Πριν 9 ώρες
Bravo Zt Kryeministre
Lumturija zogaj
Lumturija zogaj Πριν 9 ώρες
Ky ësht vrasi burri ësht vrasi i Soniles!!!!
Lumturija zogaj
Lumturija zogaj Πριν 9 ώρες
Mos u nalini deri sa te kuptiet kush ësht frasi
Pamuce Kalace
Pamuce Kalace Πριν 9 ώρες
Po te kishte pas jeten e tij me financen ajo rregullon punet
Loreta Isufllari
Loreta Isufllari Πριν 9 ώρες
Po vertetoi o Rakipllari shkeljet se na plaset vetem derr,,derr derr!
Lenti Veliu
Lenti Veliu Πριν 9 ώρες
Fundi ksaj istorihe veshtir se del sepse sa me shum vashdosh mshum dalin fjal e nga intervista 2 bihe dyshim per burrin evet pasi kalon ke 3 4 kema ndrysh nuk besoj se burri vet ka gisht ne veasjen sepse per der sa ajo me fanilhen e vet tregonte paraqitjen e lumturis e kjo kuptohet se me mir kuptim e kan ber pun nese sdo ishte ne deshi ajo elinte e kaq e thjesht
Real Real
Real Real Πριν 9 ώρες
Kshu duken sikur jan te lumtur Zdo ti thoshte nenes se vet punoj ne rrug
Lenti Veliu
Lenti Veliu Πριν 9 ώρες
@Real Real po ke pjesa 1 e vet nena thot qe kam qen shum e lidhur pas goces e sme ka dhen shenja te kqija
Real Real
Real Real Πριν 9 ώρες
Ku e pe lumturin ti vetem shpirti i asajt è di ca ka hequr me ate moster