Σχόλια
Amministrazione SaAndr
Amministrazione SaAndr Πριν 39 λεπτά
Perralla qe as Zaho sti beson me
Era Alenomre
Era Alenomre Πριν 39 λεπτά
Kjo e Geraldines ne juri qenka nje 0000000 pa pik shije , stili , dhe vêt ishte vesh katastroft🤮
Miranda Dede
Miranda Dede Πριν 41 λεπτό
Pleqëri esapi me ne krye poturret shesin sapynin per djath
Ona Ona
Ona Ona Πριν 41 λεπτό
Fitore kryeministri I shqiperise
Choose_shop_
Choose_shop_ Πριν 41 λεπτό
Dhespina si binjake me Mira Kazhanin
edmond Konika
edmond Konika Πριν 42 λεπτά
po pse more legena nuk i bot para 3 viteve... shpresojm mos ti rritet bari mas 25.
Shofer Kamioni
Shofer Kamioni Πριν 42 λεπτά
U kungull pa fare o lulushi vetm humje ishalla bjen humner o legn burr qe je 👎👎👎👎✊
Shery Dery
Shery Dery Πριν 46 λεπτά
O qorr, te qifsha robte bashke me meten bashen berishen monen, ti flet per zotin, ti kriminel qe vrave 30 vete,
Manjola Xhihani
Manjola Xhihani Πριν 48 λεπτά
Nje zonje si ty nje aktore e mrekullushme nje nene luftetare ka qen esht dhe mbetet nje Diva qe do tkujtohet nga qdo brez per rebelizmin e saj skenik dhe origjinalitetin tend te rralle jane njerzit si ty je shume e mire te perqafoj fort ty dhe vajzen tende
Gusti Gusti
Gusti Gusti Πριν 49 λεπτά
Po ikk mer qorr muti...do bosh ti me shume se ramaa
bert latifi
bert latifi Πριν 51 λεπτό
me keto lloj ndertimesh perfiton shteti ....kastrati ...dhe kalamajte e pushtetareve qe do morin nga 4000 euro anti stres ...... mos u tallni me njerezit ju denofte zoti .
Gusti Gusti
Gusti Gusti Πριν 52 λεπτά
Ah psikopat burre...😂😂
bert latifi
bert latifi Πριν 52 λεπτά
ja dhe rrena e fundit e ps qe i futi kuksianeve per me rrit mireqenien . ju futi aeroportin dhe traun ......sidomos me traun kuksianet ja hudhen fukarallikut.....te shohim me ket rrenen tjeter mbase perfitojne inshallah ....
Miranda Dede
Miranda Dede Πριν ώρα
Rama ik
Elion Kollcaku
Elion Kollcaku Πριν 49 λεπτά
Po po do iki po jo ksaj rradhe deri sa te jet ky trapi rama bon qef edhe un kunder rames jam po ky vlen 0
ComeEditWithMe
ComeEditWithMe Πριν ώρα
Shume dobet Kiara me prezantimin ,ne momentin qe kerkon mendim na vajzat drejtohet ne nje menyre jo te pershtatshme me nje ze sikur te detyron te flasesh dhe ishte nje moment kur nje nga vajzat Dea kerkonte te jepte mendimin e saj ,Kiara nuk e la te fliste i tha :jo ti tani .........
Esma Ejupi
Esma Ejupi Πριν ώρα
Perse kjo donika gjithmon me syza
Shofer Kamioni
Shofer Kamioni Πριν ώρα
Hik 1 lavire
Enrik Rushan
Enrik Rushan Πριν ώρα
Beni aeroporte qe te clodhen ata te rinasit se i lodhet me nga4000 dollare I stresuat ne lek
Vitron Ramadani
Vitron Ramadani Πριν ώρα
ca jan keto pralla qe thua pse po ben si ekonomist i zoti
Santorius Acc
Santorius Acc Πριν ώρα
۞―P̳r̳e̳m̳i̳u̳m̳ ̳P̳r̳i̳v̳a̳t̳ ̳S̳e̳x̳―۞ ➡️➡️️ 》》 cams.downloadz.to 《《 -----------------^^----------------- ♠【﹄💖𝐊𝐋𝐈𝐊≔⫸LINK 💖﹃】 ♠みゃあこさん!ฅ( ̳• •̫ • ̳ฅ)ニャン !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1618658147
Anisa Gjelaj Mesoni Italisht
Anisa Gjelaj Mesoni Italisht Πριν ώρα
Pershendetje Te gjitheve hidhni nje sy kanal tim per gjuhen italiane faleminderit
Lindi Hoxhaj
Lindi Hoxhaj Πριν ώρα
Home office e paska mbush 1 avion me kuksian lol
Andon Markaj
Andon Markaj Πριν ώρα
Ti nuk do vot por rrot
Andon Markaj
Andon Markaj Πριν ώρα
Të vraft zoti fmijt
Ervin Topciu
Ervin Topciu Πριν ώρα
Kemi rruget e Tiranes cope cope. Po keshtu edhe krejt rruget rurale jane skandal. Mos do ishte me mire qe keto para te investoheshin me me mend sesa te cohen per 1 aeroport i cili ka pak vlere.
Mylazim Ngoutsai
Mylazim Ngoutsai Πριν ώρα
Hahaha ik or fi ik
Raina Justin
Raina Justin Πριν ώρα
Po unë që mora vaksinen kineze isha mjaft keq natën e par pata temp 38 natën e 2 temp 37 & ditën e 3 pata tension 20 & u ndjeva mjaft keq aq më tepër që jam e operuar nga zemra ( valvula aortike) me shu shum sakrifica pothuajse e kalova
Joni Tocilla
Joni Tocilla Πριν ώρα
Shko moj buce ju nul do ta hapni edhe 30 vjet te tjera po te jeni ne qeveri
Elisa Beta
Elisa Beta Πριν ώρα
Alda ❤️❤️❤️✨ Je me shumë klas dhe stil ✨✨✨ E meriton të fitosh
Xhevair Mataj
Xhevair Mataj Πριν ώρα
Te pestin do maresh munika
redion madani
redion madani Πριν ώρα
Po pse po mashtroni njerezit o mashtrues.
rexhaj qamil
rexhaj qamil Πριν ώρα
O.z.avukat njerzit e ndergjegjes qekan punue ne menyre mtemir per rendin e qetsin ne kohen ma tekeqe te mundshme I kan hedh. Ne rrug negojen e kriminelave
AllissaUwU
AllissaUwU Πριν ώρα
B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G -L-o-V-e-S-e-X-----۞------------ cams.downloadz.to 》》 𝙊𝙣𝙡𝙮 𝘼𝙙𝙪𝙡𝙩 《《 !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1618656405
Zyra Memini
Zyra Memini Πριν ώρα
Ramiiiiiiiii Bravoooooooooooo I vure poshte gjith 🙏 Rracistet.haleluja Jesus krisht. Rraciztet....shqiptar dhe shum te tjere qe thone sjam rracist. 👍✝️✝️✝️✝️✝️🙏🙏🙏🙏🇦🇱💖💖💖💖💖💖💖💖💋💥
Tino
Tino Πριν ώρα
Po ishalla na boni nga nje aeroport per rreth. 😁 Bravo ju lumte, shpresojm se do te jen funksional ashtu sic eshte ne leter.
Test Blu
Test Blu Πριν ώρα
Disa reagime negative apo idiote tregojne nivelin e ulet njerezor qe kane akoma nje pjese njerezish. Sado kundershtar politik qe te jeshe une e vleresoj ndertimin dhe perfundimin e ketij aeroporti. Bravo.... per te miren e njerezve.
Dava Halili
Dava Halili Πριν ώρα
Hahahaha hahahahaha kam qesh ne lot. I kthen trapin.o sa e mire je O Rita.
Flori Mflo
Flori Mflo Πριν ώρα
Ik moj bacello 💩💩💩💩👎👎👎👹👺
Cool Smiti
Cool Smiti Πριν ώρα
Shumë injorante kjo ministre, veriu nuk ka bukë me hangër Ky aeroportë eshte ba vetëm per me vjedhë perqindjen e TENDERIT, e kjo eshtë 30% i vlerës së pergjithëshme te aeroportit Ky aeroportë ka me qenë i falimentuarë kjo eshtë e sigurtë
Dava Halili
Dava Halili Πριν ώρα
O sa e bukur. Respekte per ju
Miranda Dede
Miranda Dede Πριν ώρα
Ti je fryma demokratike ti je lideri qe duam Fitore
Rrahim Drenasi
Rrahim Drenasi Πριν ώρα
Jo per inat te vjehrres po per oreks shtazarrak se mekate ka ne qdo pike gjak.Vjehrra asnjenes syte s ja mshele kur zemer e shpirt i done pranvere.
Sokol Lilaj
Sokol Lilaj Πριν 2 ώρες
143kg=19 milion€ thot ky😳,do ket studjuar bashk me luli bashen ky derri i bute🤣🤣🤣🤣
juri anderson
juri anderson Πριν 2 ώρες
Nrm se ai do i pres ti mari nai lek apo nai vot
Bashkim Arkaxhiu
Bashkim Arkaxhiu Πριν 2 ώρες
PU PU PU PU PU PU PU PU PU PU PU PU PD LSI JANE TE RREZIKSHEM SHIKONI CFAR FYTYRE
Miranda Dede
Miranda Dede Πριν 2 ώρες
Ne nuk i duam pleqte me poture ne duam brezin e ri.
Erberen Torte
Erberen Torte Πριν 2 ώρες
Ktheni more fionen....
Genc Nuri
Genc Nuri Πριν 2 ώρες
Gime over 😩😩💀💀🔐🔐🔐🆘🆘🆘 Ora e skifterit te skraparit po' afron 💀💀🔐🔐🆘
Ray Ray
Ray Ray Πριν 2 ώρες
Laurela shume pa stil Edhe shume arrogante 🙄 Nuk ishte i drejti eleminimi nuk Di cfare kane pare ne audicione por si publik duke vleresuar ato cfare shohim laurela duhet te ishte eleminuar.
ni na
ni na Πριν 2 ώρες
ahahahhaa uaa po koreografia qe i paskan bere laureles 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ kush nga regjizoret e telenovelave latine i ka meritat? montserratt noo no es como se vee te lo puedho espliquarr😂😂😂
ni na
ni na Πριν 2 ώρες
sa e mire eshte dhespina, shume pozitive ✨ e vetmja qe i pranon me qetesi kritikat dhe kunderpergjigjjet 😊
Rei Cangu
Rei Cangu Πριν 2 ώρες
Te qifsha partin
Piera Matteoni
Piera Matteoni Πριν 2 ώρες
Bravo Edi djali! Ec perpara
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza Πριν 2 ώρες
cunat e londres po si e ule avionin para nji muaji
zef ndoj
zef ndoj Πριν 2 ώρες
brravo kreminister i ardheshem i shqiperise
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza Πριν 2 ώρες
genjeni ju o kanabisi i vendit
Teodor Muzaka
Teodor Muzaka Πριν 37 λεπτά
Ahahah prandaj po e bejne kete aeroport
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza Πριν 2 ώρες
ca karakurve eshte kjo haaaaaaaaaa
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza Πριν 2 ώρες
3d
Mario Russo
Mario Russo Πριν 2 ώρες
Vin per ty oj belinda e kan mar vesht qe doti presish ti dhe do ti knaqish nji nga nji at dit qe te arij Avioni par duhet inaguru aeroporti vetem mi kujdes beni nga dy mbrojtese sepse Jan gjith cuna te ri palestrato meri masat Mir megjithse ti je prefesioniste je msu me at pun i Maron shpejt para kuksi mos i lini kusur mbeses se beqir ballukut esht e juaja ate dit duhet me sakrifiku per partin dhe per ramovic vucicicin roft partia e punes
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza Πριν 2 ώρες
moj karakurva e beqir ballukuk
MIN KHANT
MIN KHANT Πριν 2 ώρες
➡️ cams.downloadz.to ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候 1618651833
Βάνα Ρόβα
Βάνα Ρόβα Πριν 2 ώρες
T'i po t'i ......t'i çfar bërë per Sarandën t'i kur ishe në qeveri apo të bëri gati Rama dhe ske turp dhe flet siç flet për hapjen e pasaportave njërës të pa turp
Pandi Prifti
Pandi Prifti Πριν 2 ώρες
8 l997
Xhuliana Hoti
Xhuliana Hoti Πριν 2 ώρες
Shqiperia nuk ka uje e drita ne radhe te pare ,ju po' e beni gati te largohen shqiptaret sa me shpejt ,se mendoni cunat e Anglis ,dhe Jo familjet
Piera Matteoni
Piera Matteoni Πριν 2 ώρες
Motren tende ku e ke? O lluq pa koqe
Melinda Judith
Melinda Judith Πριν 2 ώρες
0:24 vol.immo
Edo Zemra
Edo Zemra Πριν 2 ώρες
Krye Ministri Edi🌹 Rama eka mbajt fjalen 👏e dhen ne Londer 💞🌟Qunave Kuksjan(Kuksi Jem Qyteti mai 🌲bukur ne Bote;uba ma Aeroporto💥 ta gezini ))per ndertimin e 🚀🌠Aeroportit ne Kukes ,🌷Fjala dhan uba Veper. Aeroporti u ndertu,Neser💥 Dita e Djele DT,17,04,2021,😘💓Qunat Kuksjan do inagurojen 🚀Fluturimin e par per ⛄ne Kukes,fal premtimit Edi🌠 Rames Kuksjan dhe Rrethinat e kuksit as ne ander sekan Mendu jauba realitet egezofshi Udhtime per te mira 💞fluturoshi poju duket Ander Jo eshte e Verrete Qa Thot🌟 Edi Rama kamar fund pun e mbarume ,Populli Kuksjan eshte model Puntor mikpritsa pa' Probleme si Rrethe tjera te Shqipris me njemij Probleme ,Bravo Kuksi👏💥
bert latifi
bert latifi Πριν 42 λεπτά
ta gezojme edhe aeroportin edhe traun .....
maik. tirona
maik. tirona Πριν 2 ώρες
Gezuar kuksi pershedes cunat dhe shoket e mi nga shqiprija nga gjermanija nga anglija
Lerdian Troka
Lerdian Troka Πριν 2 ώρες
Epo tani njeriu dhe bie nga maja me e larte, Se ti aq shum lart hipe sa nje dite do bije nga ajo maje. E di ca me kujton, Ne nje intervist kengetares se madhe FATMIRA BRECANI i ben nje pyetje ku i than, Si mendon ke arritur ne majen me te larte, dhe pergjigjia e saj ishte👉🏻 NUK DO DOJA KURR TE KAPJA MAJEN ME TE LARTE SEPSE DO RREZOHESHA. DHE KTE GJE NUK E DUA THA, ME PELQEN THA TE JEM KTU KU JAM PA KAPUR MAJEN E LARTE, SEPSE THA PO KAPA MAJEN ME TE LARTE ATJE ESHTE FUNDI PER MUA.. 👏👏. kto ishin fjalet e kemgetares.. Dhe ti Rita kape majen aty ishte fundi nuk kishe me cte kapje..
Eridnkh Eridnkh
Eridnkh Eridnkh Πριν 3 ώρες
Kto performancat komplet te panevojshme dhe te bezdisshme
godwin capacite
godwin capacite Πριν 3 ώρες
P̳r̳e̳m̳i̳u̳m̳ ̳P̳r̳i̳v̳a̳t̳e̳ ̳S̳e̳x̳💯 𝘾𝙡𝙞𝙘𝙠𝙃𝙚𝙧𝙚⏩ cams.downloadz.to ⏪ !♥今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした, 1618650945
Sali Rerza
Sali Rerza Πριν 3 ώρες
Akli bravo njeri me norma virgjeri nje vyrtyt
Imperial Leather
Imperial Leather Πριν 3 ώρες
Pse nuk thua airoporti I Enver hoxhes po ju thjesht e hapet e gjetet gati u qifsha robt
Virsion Prifti
Virsion Prifti Πριν 3 ώρες
Ver masken se nuk je nje metro larg ate be, po nuk je i zoti te drejtosh shqiperin se kur ishe vodhe vetem leket e popullit shqiptar dhe shite detin grekut, ku i gjete leket qe ke bler vila ne gjith boten me 1000 milion lek qe merr ne muaj apo me leket e shqiptareve
Aldo Mali
Aldo Mali Πριν 3 ώρες
E rujt zoti Shqipërinë mes datave 25 - 26 prillit nga lufta civile
Hacker Skana
Hacker Skana Πριν 3 ώρες
👏🏻👏🏻✌🏻✌🏻🙏
Marcela Shllaku
Marcela Shllaku Πριν 3 ώρες
Sa program i bukur!
gazi mondi
gazi mondi Πριν 3 ώρες
Merja nji her gojore çunave te Londres se kenaqen
bert latifi
bert latifi Πριν 45 λεπτά
po ky pjera muti a e ka shajt nje femer nga motra pak ma lart .... ahjde nkuks se ta trgojne tshamen nga motra...legen ....
Edo Zemra
Edo Zemra Πριν ώρα
Gazi mond,,Turp kukjsan nuk Kan fol si fjori jot,Moter ake,??
Edo Zemra
Edo Zemra Πριν 2 ώρες
Turp ,aje Shpiptar a ??
Piera Matteoni
Piera Matteoni Πριν 2 ώρες
Po si nuk ilate nje here keto komente o njerez te piset
Ardi Nebiu
Ardi Nebiu Πριν 3 ώρες
Ai porti qe po flete ajo plera eshte qe ta hani edhe per shume vjete prasin ne bythe. Me vjene keqe per durrsaket ,nuk duhet ti pranonin te vinin dhe jo te shkonin ti degjojne ,kjo eshte e pa pranushme sidomos per durrsaket qe jetojne dhe e kane pare se si eshte shkatarru qyteti ,dhe nga kushe ky eshte turpi me i madhe qe te shkosh te ndegjosh hajdutet ,kriminelat,etj.etj. turpe.
Choose_shop_
Choose_shop_ Πριν 3 ώρες
Gjithmone alda ben diferencen 😍