Σχόλια
ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣
ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣ Πριν 41 λεπτό
Çfarè bèhet nè SHkodèr!!!!! Kto intervista beheshin nè AMERIK nè vitet 1900!!!!! Mèkat pèr Shkodrèn dhe Shkodranèt 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Tirona blu
Tirona blu Πριν 17 λεπτά
E vertet e tmerrshme cfar po ndodh në shqipëri jo vetëm Shkodra po Elbasani,Vlora ,Skrapari çmenduri
Drejtesi
Drejtesi Πριν 55 λεπτά
Mos ja vere fajin shtetit, fajin e kane hajdutet e shendetesis, beni ankese urgjente ne qeveri dhe do te shikoni kush e ka fajin.
Shefqet Hasimaj
Shefqet Hasimaj Πριν ώρα
PD, Ps,rikthehen aty Ku linden, te pp Sh!!!
Nazmi Alla
Nazmi Alla Πριν ώρα
Po nderroje dhe ti vete ate kasete te shkreten, se po me nje brime i bie fyllit , po pse nuk po flet per keto 30 vjet te ashtuquajtur " demokraci" po fol mor burre i dheut per krimet e demokracise, pse nuk flet or gazetaruc?
ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣
ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣ Πριν 3 ώρες
🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😢😢😢
IL EL Yll Xim
IL EL Yll Xim Πριν 3 ώρες
ERDHI KOHA SATANIKEMEISLAMIKE --- THE NEW WORLD ORDER
IL EL Yll Xim
IL EL Yll Xim Πριν 3 ώρες
bulroget e ferrit ,ja qift ZOTI ket politk satanike e SHQIPNISE KOSVES ME KREJT ARABITCH ETURQIME
Xhuljan Hysi
Xhuljan Hysi Πριν 3 ώρες
Ik ne turqi,ca dreqin kerkon ktu?protesto ke vendi jot.Haram ty jarebi ishallah 🤣
nicht name
nicht name Πριν 3 ώρες
Mos mbetshin trojet pa "Helen" moj zē bylbyle,mendjendritura,shpirt ilire.
Yuri Yuri
Yuri Yuri Πριν 4 ώρες
😥😥😥😥Oooo zot o zot kulmi cfar po ndodh keshtu 😔😔😔😔Shpejtesia, Pijet, Pakujdesia poooo pse o Njerez te mir a po ju iken rruga apo mos vall e kemi Jeten Kaq te Gjat 😔😥😔😥Mos mos hapim plag Familjareve ti veshim Nenat me te zeza 😔😔😔😔😥😥😥😥😥
Adrian Berisha
Adrian Berisha Πριν 5 ώρες
PO LERENI POPULLIN TE PUNOJE CAR BOET KESHTU GHJYNAH
PLOCTRDR
PLOCTRDR Πριν 6 ώρες
💖💖
Olivera
Olivera Πριν 6 ώρες
E keqja e shqiptarit është vetë shqiptari.Shqipëria ka nevojë për njerëz studiues si Elena.Respekte Elena.!
adriatik ishmaku
adriatik ishmaku Πριν 6 ώρες
E kom nigju 1 rast ate komunistin ceken, kur tha qe ne shqipri ( ajo qe ajo pjes qe esht greke eshte e tyre!)por ai komunist i shitur sdo qe tkuptoj
ylberi seferi
ylberi seferi Πριν 7 ώρες
O FUKARA : KUR SKE BUKE NE SHTEPI AREM TE ÇOSH NE XHAMI .EDHE PERSONAT E MANIPULUAR NE SHESHIN " JAZEK BETON " SE SHESHI SKENDERBEJ QUHEJ SHUME VITE ME PARE ,Ç,FAR KERKONI KENI LIRI E TE DREJTA NE SHTEPINE TUAJ DHE KUR SI KENI " ESHTE HAREM TE KERKONI LIRINE E TE DREJTAT NE SHTEPINE E TE TJERVE !!!!!!..
Vegas club
Vegas club Πριν 7 ώρες
Pash nje tweet……… me fakte dhe prova 👏
Meti Game
Meti Game Πριν 7 ώρες
Votoni ramen votoni
niko neko niko neko
niko neko niko neko Πριν 8 ώρες
E duam vendin ton te mrekulluar. Ju dhjefshim ne ambasador dhe ne Ligj Dhe ne shtet nga Emigrimi, per neve esht Leku qe te ikim akoma me gomone🙈 Kurse aty ligji esht Leku dhe i forti😔
T M
T M Πριν 8 ώρες
Bravo Kosova se vetem shtet nuk kane. Mjere ai popull dhe myslimane qe drejtojne komuniste e ndyre me Ed nudisti dhe kane duart me gjak
V Hou
V Hou Πριν 8 ώρες
Bejte e ka rrënjën shqipe brenda...."bej" ose të bëj.... vaj ne për këta të "mënçur" që gjithçka e shohin si të huaj!!!!
Mama& Aurora
Mama& Aurora Πριν 9 ώρες
Ancient Greeks were Albanians 🇦🇱 PROOF ---> Olympia = O Lumt Shpia = Glories House Aphrodite = Afer Dita = Near Day / Dawn Hera = Era = Wind Apollo = Apelon = Appeal Rhea = Reja = Clouds Zeus = Zot = God Pegasus = Prej nga Zeus = Comes from God Ares = Are = Field Demeter = Dimer = Winter Hestia = Vjeshta = Autumn Primavera/ Minerva = Pran Vera = Spring Poseidon = Posedon = Owns Triton = Driton = Light Up Thetis = Deti = Sea Fortuna = Furtuna = Storm Kronos = Krijoj = Create Amalthea = Tamel Dhia = Goat Milk Adamanthea = At Te Man Dhia = The Goat should Nurse Him Hephaestus = Sefa e Shtus = Joy and Rise Alexander = Aj Le Si Ander = Born Like a Dream Cleopatra = Ka Le E Para = First To Be Born Archimedes = Ar Ki M Des = Gold you will Die Hippocrates = Hapi Krahet = Spread your Wings Herodotus = Era e Dites = Day Wind Aristotle = Ari Do Te Le = Gold Shall He Born Paris =Pari = First Pericles = Pari ka le = First Born Asclepius = Aj Se ka Le Pi Ujt = He who has born from the Waters Achilles = I Quillit /Ne Quill Le = From The Sky /Born in the Sky Hercules = Hekur Les = Born Iron Troy = Troja = Place or Land of Origin/Roots Medusa = Me Dy Sy --> With 2 Eyes Pandora = Pun Dore = Hand Made Odyssey = Udhetues = Travel /Traveler The letter DH did not exist in the Roman Aphabet so they changed the word just like Dhompir = (Drink With Teeth) they change it to Vampire Ajax = Gjak / Ne Gjak = Blood / Blood Feud Oracles of Pythia = Ore ku Len Pytje = There where you ask a Question Delphi = Selvi/Selvije = A Beauty Together it says = There where you ask the Beauty a question Alexander the Great Soldiers, that settled in Pakistan for more then 2000 years are Called Hunza = Hunda = Nose Burushi= Burrash or Burr = Men Pamiri = Pamja Mir = Good Looking Kalashi = Kala or Kali = Castle or Horse. Alexander the Great Named Most Mountain in Asia Tirisch Mir = Ti Rish Mir = You stay Well Rakaposhi = Ra ka Poshte = Falls Downwards Torabora = Tu Ra Bora = Snow is Falling Stok Kangri = Sa Toke ka Ngri = So much Land is Frozen Bubli Motin = Bubullime Moti = Thunder Weather Ka ra Buura = Ka ra Bora = Snow has Fallen Diran = Durron / Dy Ren = Two Turns / Withstand Shpartans King List Names Translation into Albanian Sparta = Shpata = Sword Lycurgus = Ligji = Law Agis = Aga = Elder Theopupos = Dhe I Popullt = Nation Land Doryssos = Durojesh = Withstand Damaratos = Te Meriton = You Deserve Klenymos = Ka Le Ndimues = Born a Helper Cleombrotos = Ka Le Mbrojte = Born a Shild / Born Protective Kleodaios = Ka Le I Dijes = Born All Knowing Alcamenas = Aj Ka Menas = He has a Mind Eurykratos = U rritch Krye or Krahet = Grow Headed or Grow Big Shouldred Eurypon = U rritch Pun = Grow Harworking Eurysthenes = U rritsch sa te Hene = May you grow to the Moon Eurydamedas = U riritch sa me dit = Grow until you Know Pausanias = Pasunia = Wealthy Hippocratidas = Hapi Krahet = Spread you Wings Hippomendon = Hapi Mended = Think Wise Ariston = Arrituar = Reach Success Labotas = Sa Bota = Big as Earth Anaxadritas = I Ngjan Drites = Resemble The Light Anaxilaos = I Ngjan Yjet = Resemble The Stars Anaxandros = I Ngjan Andres = Resemble a Dream Anaxidamos = I Ngjan Demit = Resemble a Bull Zeuxidamus = Zerin Si Demi = Voice of a Bull Arehidamus = Aj Rrehet Si Demi = He Fights Like a Bull Menares = Menare = Wise Polydoros = Fol I Dores = Speaks Profiency Echestratos = Udhes Drejtes = Lead Straight Nikomedes = Nje Kombit = One Nation Randon Italien Cities Names Translation into Albanians Italy / Viteli = Ve Dielli = Place of Sun or Sunny Place Calabria = Kala Briri = Casle of Horns or Horn Caste Rome = Rromullak = Round ( couse all Buldings were build in a Circle Shape ) Sicily = In the east the Siculi, or Sicels, who gave their name to the Island but were reputed to be latecomers from Italy; to the west of the Gelaes River, the Sicani; and in the extreme west the Elymians , a people to whom a Trojan origin. Siculi = Sikur Ylli = Like the Star Sicani = Sikur Hana = Like the Moon Elymians = Ylli Mi Hanes = Star above the Monn ( Like Illuminati, but that says: Ylli Mi Nat = Star above the Night ) And also Julius Ceasar says: Je Ylli = You are a Star , Ca es ar says: Ky esht Ar = He is Gold Philistine, Peleset , Pelasgian = Pi Yllit 🇦🇱 = 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 From The Stars Shekelesh, Sicels , Sikeloi , Sicily ,Siculi =🇦🇱 Sikur Ylli = 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Like the Star Scythian , Sikanoi , Sicani = 🇦🇱Si Hana 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Like The Moon Elimoi , Elimians = 🇦🇱 Ylli Mi Hanes = 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Star Above The Moon. Illuminati = 🇦🇱 Ylli Mi Nat 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿Star Above the Night Helleni-hell-hylli-elli-ulli-illy-ylli-ell Sic-ily all means the same words Star ⭐️ The star Tribe Illyrian Ylli Ri = New Star Young Star ⭐️ @ancient_albania Instagramnshhdgddhdd
T R
T R Πριν 9 ώρες
Mrekullia ELENI KOCAQI është hisoriane e mirëfilltë dhe pse është e till nuk e duan akademikët Shqipëtarë se paguhen nga sërbi dhe greku për të mbuluar të vërtetën absolute dhe historinë e Shqipëtarve prandaj nuk duan të pa koruptuar si ELENI KOCAQI që zoti e ruajt 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️
Tonipatos Ferataj
Tonipatos Ferataj Πριν 9 ώρες
Ky program duhet perkthyer dhe anglisht ta shikoj gjith bota
Leo Leo
Leo Leo Πριν 11 ώρες
Lot krokodili rruspije
bledi Rrodast Alb
bledi Rrodast Alb Πριν 11 ώρες
Une do flas anglisht “ go fak jorself”
Leo Leo
Leo Leo Πριν 11 ώρες
Rruspije me cfare shkove ne usa
abc
abc Πριν 12 ώρες
Agroni mendoj se duhet te japi leksione te etimologjis ne shkolla qe te kemi sa me shume pasardhes
Tonipatos Ferataj
Tonipatos Ferataj Πριν 13 ώρες
Zonje e nderuar famoze ❤️❤️ leri tradhtaret te bejn punen e vet si trdhtar te shqiris ashu do vdesin . Lum shqiptaret qe te kan moj zonj grua 🇦🇱🇦🇱♥️♥️🇦🇱🇦🇱 populli duhet te ngrihet kunder ktyre maskarenjve te akademis shkencave qe deformojn historin e shqiptarve
Bashkim Musliu
Bashkim Musliu Πριν 13 ώρες
Turqit ne Shqiperi jane ne shtepine e tyre.Shqiperia eshte Turqi dhe Turqia eshte Shqiperi
IL EL Yll Xim
IL EL Yll Xim Πριν 3 ώρες
gjak prishur - shpirt shitur
You Like Cars
You Like Cars Πριν 13 ώρες
Ik n Turqi o tru shplar
Julio Espana
Julio Espana Πριν 13 ώρες
Ju qift palestina ropt ca jeni tgjithve ju nuk ngriheni per kombin e juaj per flamurin o rrac qira ne pidh robve palestina ene ju mrapa Rroft shqipria shqiptarve ♥️🇦🇱🖤
ALB VIDEO YT
ALB VIDEO YT Πριν 13 ώρες
Cohu enver
jehon bravo
jehon bravo Πριν 13 ώρες
Po tja hiqni prangat ai bosi i rreshton 40 police edhe i rref me shkelma ke bytha
Aldo
Aldo Πριν 13 ώρες
Si sdel nji tja qr
Lavdie Asllani
Lavdie Asllani Πριν 14 ώρες
Te ishte partia komuniste ma kadal,se dilshin keto gabelet tek Skenderbeu.
Jahja Nameti
Jahja Nameti Πριν 14 ώρες
Kurre I." Vojturi I te gjitha rregjimeve zoti K.Cipi nuk ka dale e nuk del nga e verteta "
Fredi Proga
Fredi Proga Πριν 14 ώρες
Ketu e kupton sa fort punojne sherbimet sekrete antishqiptare ne shqiperi per te prishur imazhin e shqiptareve dhe per te humbur mbeshtetjen e aleateve Izraeli e nje kosoven si shtet ka lobuar per te goditur serbine me lufte per te mbrojtur shqiptaret Kurse palestina nuk e nje kosoven dhe thote kosova eshte serbi atehere kuptohet qarte qe keta qe protestojne nuk jane shqiptare por serbe
Tosh Toshi
Tosh Toshi Πριν 14 ώρες
Jam shpipetar me shume dua kosoven se palestinen
Tom Parubi
Tom Parubi Πριν 14 ώρες
Cfar ka be ky njeri per cfar protestojn ka mbetur pa pune!New York
Lksk Jssjue
Lksk Jssjue Πριν 14 ώρες
7 polica skan fuqi me e lidh po me bo 7 veta si puna ktij ?
Agron Sheshi
Agron Sheshi Πριν 14 ώρες
Te organizohemi te gjith kshu u bashkum prishtin cameri lereni palistine ka kush tmiret ma ata
Rejan Krasniqi
Rejan Krasniqi Πριν 14 ώρες
Bravo moj burneshe hallall
You Like Cars
You Like Cars Πριν 13 ώρες
Burrleshja k***t t’shkoj ne rrs bashk me bindjet e saj
Bashkim Musliu
Bashkim Musliu Πριν 13 ώρες
Ashtu pra ,hallall i qoft kesaj gruaje trime,shqiptaret duhet te marrin mesim si duhet te mbrohen te shtypurit
Adem Hoxha
Adem Hoxha Πριν 14 ώρες
Jepini votat shituni mir e keni
nexhip krasniqi
nexhip krasniqi Πριν 15 ώρες
Ashtu do ki popull aevotuat rini urte
Vasilmusta Mustavasil
Vasilmusta Mustavasil Πριν 15 ώρες
Ku eke luften mo gazetar leshi
DRAGO ILIR
DRAGO ILIR Πριν 15 ώρες
Nuk duhet në shqipni të kemi kto mosmarveshje për pun fesh Ok ??? NE SI POPULL ME BUJARIN DHE BESEN QE KEMI ,,, ,KEMI NIMU GJITHMON SI NJEREZ ,,PER FATKEQSIT TE NDRYSHME ,POR ASIHER NUK JEMI BAZU TEK FEJA PER KTO CESHTJE ... Po er në feja e shqiptarit oshtë vetëm ZOTI I MODH I JONI SE KUSH OSHT MYSLYMAN apo KATOLIK ORTODOKS APO EBRE . TE GJITH JEMI TE NJE QIELLI DHE KSAJ TOKE ..BESIMI BI KTYNE FEVE,,, CDO NJERI E KA PER ZEMREN ,SHPIRTIN E VET NE JEMI 1KM LARG ME zemrën që kemi nga bota kemi shum diferenc Në na intereson si palestina edhe izraele Edhe ksaj rradhe ishte fai i israeliane Sepse ngazmun myslymanet e palestinese kur po faleshin Edhe kjo nuk osht e drejt ai osht VEN i mir për gjithë botën.. DUHET ME PAS RESPEKT
E I
E I Πριν 15 ώρες
E te qifsha ropt barbon muti ca te duket vetja 2 metra dhe do marresh mor te qifsha racen
Hamdi Rrapaj
Hamdi Rrapaj Πριν 15 ώρες
I thyeni brinjet rrenjes e mutit keti qe ve dor kundrejt policis kush Karin esht AI plera ,ka shkuar me pages te gjith ata atje te gjith Marin lek kurvat e mutit
fatos Skenderi
fatos Skenderi Πριν 15 ώρες
Oooo police para se ta fusesh ne makin duhet ti vesh prangat dhe ti besh kontroll per arm.pu pu
Taulant Braushi
Taulant Braushi Πριν 15 ώρες
Insertet perse nuk i trasmetoni ne youtube
Lina Shehu
Lina Shehu Πριν 16 ώρες
Hajde polici hajde as te protestojn nuk i len 10 polic me nje person turp
Tani Berat
Tani Berat Πριν 16 ώρες
Allahu te rujt vlla enesi je Luan
Arber Kastriot
Arber Kastriot Πριν 16 ώρες
E dhimbshme e trishtueshme por njekohesisht prehistorike.
Ndoc Arra
Ndoc Arra Πριν 16 ώρες
Kjo ësht fetyra e shtetit te diktatorit Edvin Enver hoxhes. Kta spirdhaqa don ti vrasesh me buk ne goj.
Alketa Muco
Alketa Muco Πριν 16 ώρες
Kush po' ju degjon
good day
good day Πριν 16 ώρες
Atje ku shfaqet ky pis, ka pislleqe.Burri me pa integritet qe kam pare ne PD.Pusht, jo burre.
I LL Y R I A N
I LL Y R I A N Πριν 16 ώρες
Jo mor nuk është Turke , Kjo është Shqiptare qe po Asimilohen nga Vellau ( 😈) Erdogan i Atyre qe mendojn qe Turkia Është Vertet Shtet Vella.
Flamur Flamur
Flamur Flamur Πριν 16 ώρες
Neritan ceka tëvije turp!
M illapoT
M illapoT Πριν 16 ώρες
O faxi.... a e dini cdo te thot fjala Lufte idjota
Legacyof GjergjKastrioti
Legacyof GjergjKastrioti Πριν 17 ώρες
Na qelbet sheshin Skënderbej.
Gus G
Gus G Πριν 17 ώρες
Ju duhet me jau shkerlly te paret e te mramte mor fare e keqe qejini ata pleha me arabi se qelben nga era e keqe
Festim Aliraj
Festim Aliraj Πριν 17 ώρες
Po cu duhet me palestinen gjithmon shiten shqiptaret mjer shqipria jan te paguar sa popull va.. k...t
Legacyof GjergjKastrioti
Legacyof GjergjKastrioti Πριν 17 ώρες
Tani do rregullohet gjithë njerëzimi.
Abel Emini
Abel Emini Πριν 17 ώρες
Te debohet
Deiv Deiv
Deiv Deiv Πριν 17 ώρες
Po pse s’shkojn te protestojne ne palestin kta!!!!!!!
Lina Shiroka
Lina Shiroka Πριν 17 ώρες
Shko moj kokomjaçkë në Turqi e protesto ç: punë kemi ne me palestinënç
S Pappas
S Pappas Πριν 17 ώρες
Elena vetem nga mbrapa te shikoj Bunder . Me thuaj ti o Grekafone pse ke yrahadhetuar racen tende Greke dhe fene tende Ortodokse dhe na hoqesh Nacjonaliste per Shqiperine e madhe po e di ti qe ajo do te thote vdekje per ne Ortodokset e Minoritaret
marimanga ezez
marimanga ezez Πριν 18 ώρες
Tani ne komisariat fillon te kercej tallava cubi po cte duhet protesta per palestinen .po te protestoje per kosov maqedonin per shqiptaret e kam fjalen apo camerin do te thoja bravo te qoft.
landi interisti
landi interisti Πριν 18 ώρες
Ca jane keta police koti ptu fare muti
Ze Ver
Ze Ver Πριν 18 ώρες
Mbas 8 -vitesh LOJA E BASHES PER SHKATARRIMIN E OPOZITES DHE MANIPIMIN E NJI PJESE TE POPULLIT ( PD), NE FAVOR TE MILIARDERIT/PLACKITES TE SURRELIT ,U ZBULUA
Eleonora Kontou 1961 Kontou
Eleonora Kontou 1961 Kontou Πριν 18 ώρες
Na doli moda tani grate umarrin gjithe pasurine burrave qe kane punuar gjithe jeten..i nxjerrin jashte ..thone genjeshtra me dhunon burri..po ska ligje ska shtet ti futij ne burk keto gra mashtruse..kurva
Toni Shehu
Toni Shehu Πριν 18 ώρες
Drog vjedhje manjaket hajdutet vrasje ka gjith boten 🇦🇱
Arben Prifti
Arben Prifti Πριν 18 ώρες
Cifutet comandojne gjithe tregun ata Jane njerzit me te zgjuar ne bote do apo sdo ata komandojne te there economise e botes ate e shpiken fene dhe na I dhane neve qe te zihemi njeri me tjetrin dhe ata moren lekun
Kasem Lumi
Kasem Lumi Πριν 18 ώρες
Na plasi kari zi me qime krokodili
Festim Kertusha
Festim Kertusha Πριν 18 ώρες
Nuk. Preket. Policia Po. Kunder. Hamasit. qe. Vret. Popullin. Izralit. Me. Vjen. Keq. per. Popullin. Palistinez Po. Mbrohet. Izraeli
Roze Dell
Roze Dell Πριν 18 ώρες
Korça gjithemone ka vitiate per kurvate
Lili Adamo
Lili Adamo Πριν 18 ώρες
Shum e drejte ZBudina eshte nje dhimbje boteror e shembja e Teaterit Kombetar Sqiptar por turp per ujqerit pushtetari te pushta e dhe buce e ne qeveri
Roze Dell
Roze Dell Πριν 18 ώρες
Morete ate qe ju takohnte , e votuate ate tani mose i jepni gojese , se nje mute do merni !
Ze Ver
Ze Ver Πριν 18 ώρες
Miliarderi /plackites i SURRELIT, "KAMXHIKU" NGA SOT E TUTJE MBI POPULLIN SHQIPTAR, SHQIPERIA SI NE VITIN 1945,,,,TANI E TUTJE DO TE DEGJONI REFRENIN E KENGES "SKENI PARE GJE AKOMA,,E GEZOFSHI DIKTATUREN E PSIKOPATIT MILIARDER TE SURRELIT
Stelio SS
Stelio SS Πριν 18 ώρες
Arabt e shqipris 😂😂 kalo naj raket ktej o izrael
Malvin Kola
Malvin Kola Πριν 18 ώρες
😓😓