Lëreni Lulin, të jetë Lul!
7:41
Πριν 12 ώρες
Edicioni i Lajmeve - 17 Maj (Kosove)
5:41
Edicioni i Lajmeve - 17 Maj
13:49
Πριν ημέρα
Të do dhe të urren!
1:16
Πριν 12 ώρες
Edicioni i Lajmeve - 15 Maj (Kosove)
8:01
Edicioni i Lajmeve -15 Maj
12:56
Πριν 12 ώρες
Σχόλια
N Veseli
N Veseli Πριν λεπτό
Edhe une kam pershtypjen qe keto jan veten llafe e prralla dite ......! Shqiptaret nji gje po e harrojn ,keta kriminela jo vetem qe.rrenjet i kan ne vend po edhe jashte vendi ,e qe te ju preehen keto rrenj eshte e pa mundur ,duhet te kete shume Miq Sokola
Haxhi Qoku
Haxhi Qoku Πριν 5 λεπτά
Po kush te ka pjerdhur ty
elidon gjoka
elidon gjoka Πριν 13 λεπτά
Na e rrufsh për verë
Avenir Agastra
Avenir Agastra Πριν 17 λεπτά
Po po te se njejtes partie jane ,nje pjese kane qene sekretare te PPSH dhe nje pjese jane femijet e tyre ,prandaj nuk shofim te denohet njeri se ata jane te implikuar me krimin e me drejtesine, zoti marte hak e vente drejtesi ne kete vend ,vaj vatan e mjere mileti ku e lam e ku na mbeti me keta hajduter te pa ngopur e te tjera e te tjera.......
landi interisti
landi interisti Πριν 18 λεπτά
Asnje gje nuk i bajne ketij se jane te gjithe njelloj si Meta,siRama si Sali et etj shih kur ta bajne prape president Rama se jane e njejta pjelle e fares komuniste e ish spiuneve e vrases te ish regjimit komunist
Resmie Iladisi
Resmie Iladisi Πριν 32 λεπτά
ZGJIDHNI KE TE DONI O DEMOKRAT POR JO BARDH KANDIL KADILLIN ..
King Lion
King Lion Πριν 32 λεπτά
Edhe un kam simpati per te ka nji bagazh t madh t njohurive xheopolitike
Giancarlo Placidi
Giancarlo Placidi Πριν 46 λεπτά
Edhe drejtorat e Shish ne Burg klyshat...
O K
O K Πριν 48 λεπτά
Zoti na ka kriju shqiptar dhe keshtu do mbesim per jet. Pa marr parasysh cilit besim i takojm. Me miqt tan AMERIKAN.
Tonny Io
Tonny Io Πριν 56 λεπτά
EDI RAMA SALI BERISHA ILIR METÀ ZOTI JU DENOFT DHE ZOTI JU SHKATROF
Frange Kola
Frange Kola Πριν 57 λεπτά
Sa bukur i pasken ba lagjet bashke shume bukur kan dal ne krye te malores
Mary Fletcher
Mary Fletcher Πριν ώρα
0:52 vob.fyi
Batjar Kamberaj
Batjar Kamberaj Πριν ώρα
Po me ata do ta mbroj kushtetuten ky maskara president . Mereni dhe mos u mendoni dy here per kete familje te digjeneruar . Zhdukeni familjarisht.
maik. tirona
maik. tirona Πριν ώρα
Ku ka dore gruaje ne pushtet ka gjithcka te mir se nuk dua ti permend te gjitha me hollesi dhe ju po deshet parlament dhe kuvend burrash pa gjinine femrore shkoni dhe jetoni me talibant ne avganistan se ate shoqeri doni ju
Ervin Cake
Ervin Cake Πριν ώρα
Akoma ... ajo dite qe nje Force ' politike ne shqiperi ..te beje pikesepari ''!interesat e kombit !,!dhe jo personale.......duhet akoma te vije.... Uroj....dhe shpresoj...sa me shpejt....
Bosi Bosi
Bosi Bosi Πριν ώρα
BURG BURG BURG 🙏UA SHKATERROFT EKONOMIN KETYRE TE VUAJN FEMIJET E TURE SI FEMIJET TANE YSMEQAR NEPER BOTE 🙏I NDESHKOFT
Ludmilla Kucuku
Ludmilla Kucuku Πριν ώρα
Që në fushatën e rrëmujshme u duk humbja e PD.
Flamengo Campeon
Flamengo Campeon Πριν ώρα
Cporruni se hengrt popullin o sherbetoret esorrosit
Hanife Krasniqi
Hanife Krasniqi Πριν ώρα
po kimedit ndoshta ka origjin nga serbija
Halil Agaliou
Halil Agaliou Πριν ώρα
Zoti murizi ke te drejte keta hipokrita jan gati te shesin femijet dhe grat per pak karige po keta duhen djegur ne tufen me dru ashtu sic digjen ne indi te vdekurit
Flamengo Campeon
Flamengo Campeon Πριν ώρα
Ke then te giithea ato qe jane te verteta po nuk ka patur burre ti thot tu lumt goja
Halil Roshi
Halil Roshi Πριν ώρα
Po pse s'i deklaron masakrat në kutit e Beratit e të Gjirokastrës, po leh kot si buçe duke i mohuar të vërtetat. Mendoni se po ju beson njeri ty , Elisën e Tahulandin???!!!🥒🥒🥒🔥🔥🔥
Batjar Kamberaj
Batjar Kamberaj Πριν 2 ώρες
Orhe i lini llafet se na lodhet dhe te mos themi ndonje fjale tjeter . Per te gjitha keto te veperoj ligji dhe mos llomotisni dite per dite . Keta jane per pushkatim .
Edmond Shallvari
Edmond Shallvari Πριν 2 ώρες
Ky avokati ka qyfyre.
Edmonda Zhupa
Edmonda Zhupa Πριν 2 ώρες
I mblodhët faktet më të rëndësishme e më të bujshme,...çfar prisni tani ? Apo dorëzohet vetë Likja me shokë ,se vetëm nuk ka punuar ai !
Vera Gjasta
Vera Gjasta Πριν 2 ώρες
ME GJITHE "TE ZEZAT E TIJ", Z.BERISHA, DERI NE KETO MOMENTE ,MBETET PA DISKUTIM MA I MIRI. MBI TE GJITHA AI UA SHKYU GOJEN NJEREZVE, DHE ASHT NUMURI NJI PER CJERRJE MASKE. KETO DY VLERA TE TIJ ,QE SAPO I PERMENDA ,JANE MA KRYESOOORET PER ECJEN PERPARA TE SHOQERISE.
Kujtim Sollaku
Kujtim Sollaku Πριν 2 ώρες
Se mos eshte vetem ky tradhetar keta jan te bler te gjith te majt dhe te djatht te gjith politikanet tan ja te bler nga serbet dhe greket keta vrasin baban po qe per lek keta jan ne rugen qe ndoqi esat pasha ekemi ne gjak tradhetin per lek
Elisavet Tzamou
Elisavet Tzamou Πριν 2 ώρες
sic u be shkolla ne korce ashtu u be dhe trajtesimi I shtepise tone shtepi monumentet kulture e kategorise se pare qe ne vitin 1979 por kot qe flasim sepse cdo gje qe themi hidhen ne plerat ne vazhdojme te kerkojme por fatkeqesisht nuk po gjejme drejtesi
Klodjan Gjoka
Klodjan Gjoka Πριν 3 ώρες
Kto u mytem tu I ngju. Por a do shohum prova qe ti lajn te gjith krimet qe kan bo me token shqiptare dhe me popullin tan.? Kur kur kur do e marin ate qe meritojn.???
Tatjanka Cuko
Tatjanka Cuko Πριν 3 ώρες
Bisha monstra mishngrenes te popullit dardane, qe ushqehet me gjakun e bebeve te dardaneve do ja kaloj mire ne Angli.
Tatjanka Cuko
Tatjanka Cuko Πριν 3 ώρες
Long live America that helps people from criminal leaders that work to do duty of Serbia and Greece to steal our land with a lot false stories.
Fatbardha Avdej
Fatbardha Avdej Πριν 3 ώρες
Pershendetje Shqiperia eshte shitur nga shqiptaret se shiten shpejte
Nebih Mjekiqi
Nebih Mjekiqi Πριν 3 ώρες
Pér cilin idiot eka fjalen se spekuptoj se te na jan ban shum idiota emir asht me icek me emer
Jahi Zejnulah
Jahi Zejnulah Πριν 3 ώρες
merr frym ojti grue sietrent
Berti Hajderaj
Berti Hajderaj Πριν 4 ώρες
Ne Burge e ka vendin muti o spune
Behare Vila
Behare Vila Πριν 4 ώρες
Po si nuk doli nje Prokuror apo gjygjtar, ti tregoj vendin ketyre qe e ropen qe e vodhe e vran kete popoull i dogjen te tashmen dhe te ardhmen keti vendi,, dhe sa do presim
Toni Montana
Toni Montana Πριν 4 ώρες
🇦🇱🇺🇲🇩🇪🇮🇱🇦🇱🇺🇲🇩🇪🇮🇱🇦🇱🇺🇲🇩🇪🇮🇱🇦🇱🇺🇲🇩🇪🇮🇱 Pa Amerki nuk ka Shqipëri natyrale Long live Amerika and Albanian
Sabina Sabinaa
Sabina Sabinaa Πριν 4 ώρες
Me pak fjal nje Avni Rustem do bente pune se te presesh nga SPAK harxhohet shum kohe e KOHA SOT KUSHTON
Zef Nikolli
Zef Nikolli Πριν 4 ώρες
Të lumtë goja Kreshnik Spahiu, por ke lenë dhe një gjë pa i thënë; duhet ti thoje ruaje veten se të gjenë, siç gjeti Sokol Olldashin, sepse tani kuçedra është me e egërsuar se kurrë.
Viktor Zenelaj
Viktor Zenelaj Πριν 4 ώρες
OO ENVER KU JE..E MOREN NE QAF POPULLIN KETA POLITIKAN..
Zef Nikolli
Zef Nikolli Πριν 4 ώρες
Ja pra kush janë pd me kryesusit e saj dhe përse ulurisasin për humbjen në votime. Tani i pret vendimi i drejtësisë.
Çerçiz Topulli
Çerçiz Topulli Πριν 4 ώρες
Doni më për "Belulin" ?!
bert latifi
bert latifi Πριν 4 ώρες
Jooooo kjo squhet vjedhje kjo quhet Rilindje . Pastaj mos te na vije keq se keto jane prona te komunisteve dhe ato nuk largohen nga pushteti pa i lene shqiperise tavanin dhe dyshemene . Mostrat .
Eros Eros
Eros Eros Πριν 4 ώρες
L
Giulio Deda
Giulio Deda Πριν 4 ώρες
E tmerrshme!!! Nuk gjej fjalët e duhura për të shprehur hillërimin që n'djej në kët moment për vendin tim. Un jetoj në emigrim që prej 31 vitesh dhe nuk ma kishte marr mëndja që Shqiptart do të lejonin që një grup njerëzish të pandershëm, të krijonte një sistem kriminal me këto permasa!!! Me ç'ka kuptoj un, mentaliteti i qytetarve të Shqipëris nuk ka pësuar asnjë evoluzion sepse mbizotëron akoma mentaliteti i rryshfetit dhe i pakulturs politike, shoqërore, drejtësie dhe ekonomike. Rrofshin Shqiptart e ndershem sepse ato do të jen e ardhmja e vëndit.
ARBER ILIR
ARBER ILIR Πριν 4 ώρες
Bravo vjosa harbuti njef vetem jjuhen dhe sielljen e tij harbuçe 🇦🇱🇬🇷🇱🇷
Sabina Sabinaa
Sabina Sabinaa Πριν 4 ώρες
Haruan Saliun me duket apo e kan per denim me te madh
Muhamed Railasi
Muhamed Railasi Πριν 5 ώρες
HAHAHAHAHAHAHA !!! EV DON ZOTI E SE SHE DIELLIN ME SY MO ... !!! FARA E FLIQT KISHE QEN OO HASHIM!!! ROB I KEQ KISHE QEN OOO HASHIM OOO SHKAVELL !!! TI SHPETON NESE VEQ TI E HAN BURG SI QYSH E KE PLAQKIT E MASAKRU KET POPULL !! TY DUHET ME TA KONFISKU KREJT SHKA I KIE O PIS !!! KREJT TE SHPIS DUHET ME PERZO PER SHPIJE ME MET NE RRUG SI QYSH E MERITON !!! PO A E DIN SHKA KI BO , O IDIOT ?!? A E DIN ?!?! KALBU TASH ATJE SI PACOV , SI SLOBODANI , SI TAMON MUT SI JE !!! OH SA MIR JAV KA RRAS RAMUSHI !!!
G-*** G
G-*** G Πριν 5 ώρες
E vetmja femer perball te gjith atyre meshkujve ...e vendosur dhe e patrembur si asnjeher me par👏🏻👏🏻👏🏻 kesaj i thojn te mbrosh vendin tend Respekt per presidenten ton Vjosa Osmani🙌🏼❤️
Mimoza Pasha
Mimoza Pasha Πριν 5 ώρες
Sì ëndërr duket, a thua do e qêrojne kte njeri të padenjë? Kur ta shoh do e besoj.
arjan frani
arjan frani Πριν 5 ώρες
Katastrof kombetare,kta jan tradhtar te popullit.te ishim nje popull tjeter do iknim ne shpi ti marrin zvarr vet populli
Bosi Bosi
Bosi Bosi Πριν 5 ώρες
Futeni ne burg hajdutin kriminelin se atje e kan vendin ky dhe te tjeret
Mini 8nu
Mini 8nu Πριν 5 ώρες
sa muaj do kalojn mjaft me prralla se na shkaterruat nga koka shqiperia ka shekuj qe sundohet nga keta lloj
Fatmir
Fatmir Πριν 5 ώρες
Gjall është zana akoma svajti me baban pirdh pirdh se një dit do lirohesh.
Mini 8nu
Mini 8nu Πριν 5 ώρες
nuk i prek as miza mjer populli
Suba zzz
Suba zzz Πριν 6 ώρες
Miqt e kristaqit a esht aq problem ta kuptoni
Dhimitra Ano
Dhimitra Ano Πριν 6 ώρες
Te gjitha oret ditet javet muajt vitet jan tragjike ne Shiperi zonja folese e pamfletit Ku esht dhene zgjidhje deri tani? te majt te djatht derra bl bla blaa
Tatjanka Cuko
Tatjanka Cuko Πριν 6 ώρες
Banda e haJduteve qe sherbyen per veten e tyre, bene detyrat e Sebise vrasese, kriminelsh qe vrane ne menyratme te ndyra kriminelash monstra duke bere genocide qe nga bebet deri tek pleqte ne tokat e tyre te te pareve te tyre per te zbrazur tokat duke bere lojen e tyre te ndyte brez pas brezi me turqit duke i kthyer me force ne musliman e duke i quajtur shqiptaret autokton nje popull i lashte qe ka qene para turqeve dhe ardhacakeve serb qe vazhdon e na vjedh historine tone. Serbet nuk kane histori. sepse ata jane monstra vrases dhe rrembim tokash te ilirve autokton. Historia e tyre eshte vetem vjedhje tokash te ilirve dhe vrasjet monstruoze qe u kane bere nje populli autokton. Historia e tyre eshte vetem vjedhja e historise te popullit fisnik shqiptar, fshehja e krimeve te monstrave, dinakeria prej gjarperi helmues, dhe islamizimin e popullit shqiptar ne bashkepunim me lidhjen shekullore me dy shtete me nivel te ulet mendor turko - arabe. Perendia e shkaterrofte kete komb monstrash te peshtire qw bejne krimet dhe i mohojne. Ptuuu fare e keqe montrash. Ku na erdhen prane nje populli fisnik si shqiptaret
Luan Shehu
Luan Shehu Πριν 6 ώρες
Ky esht shteti
Rrahim Drenasi
Rrahim Drenasi Πριν 6 ώρες
Jo Kosova o te pa syte e koke mos u beni me budallte ne bote.Kosova duhet perkrah ne qdo pikepamje Hamasin jo ta denoj se veti kupen do t ja afroj.Kur qdo gje beri Serbija a e denoj Palestina!??As qe e din ku jemi e qka jemi as qe i intereson asaj.Pse ju per te ne vaje???gjeniu
Diana Katundi
Diana Katundi Πριν 7 ώρες
Ngordhja ketyre te dyve nga Ambasadorja Juri Kim do t'ju vije , lemshi ju eshte mbeshtjelle qe nga ambasadoret e pare , por kjo po ju shtrengon lakun mirre.
Sxt Box
Sxt Box Πριν 7 ώρες
KAN FILLUAR TE SHKRUAJNE KOSOVARET TANI JAN BERE TE SHKOLLUAR POR SA SHPEJT I HARRUAN MASAKRAT E MILLOSHEVICIT? E NJEJTA GJE PO BEHET EDHE PALESTINE-IZRAEL MOS I FUSNI TURINJTE ATJE KU NUK JU TAKON O POPULL LEPIRSA TERRORISTA MUND TE QUHEN DISA PERSONA SI PUNA THACIT QE VRISTE POPULLIN E VET E JO NJE POPULL TE TERE O BAJGAT E MILLOSHEVICIT.
Flora Gusha
Flora Gusha Πριν 8 ώρες
Berisha largohu nga skena politike LULEZIMI ESHTE PINJOLLI JOT. KA MBARUAR KOHA JOTE POR SKE MBARUAR PUNE ME DREJTESINE.
Gentian Vogli
Gentian Vogli Πριν 8 ώρες
Duket shume inteligjente nga fytyra e shoqja. Më thotë diçka ,por të jem I sigurt kërkoj një opinion?
D. Q
D. Q Πριν 9 ώρες
Ishhala grekt e marrin deri ne ulqin
Gon Dibrani
Gon Dibrani Πριν 11 ώρες
Cfar nuk po degjojme pa a do jene te verteta te gjitha keto poshtersi .dhe akoma qendron president sekuptoj kjo gazetare qe flet tere keto gjera te rrezijshme dhe si ka mundesi pse si dergon te gjitha keto prova ne spak. Apo ku duhet mun te jene dhe partiake. Po prap keto gjera se thot kjo gazetare duhe menjeher ta thirri spaku. Urgjent.